MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#134904 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co je složitého na tom, prostudovat si imigrační pravidla národních států a

2018-07-27 10:02

#134901: - Re: Re: Re: Re: Re: Co je složitého na tom, prostudovat si imigrační pravidla národních států a EU,  

V Euroradě i komisi, je to nejspíš samý zločinec, nebo zločinců podmazanec. A všechny vede totální ožralec s houserem, totiž ožralec křivopáteřník.

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#134910 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co je složitého na tom, prostudovat si imigrační pravidla národních stát

2018-07-27 10:09:19

#134904: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co je složitého na tom, prostudovat si imigrační pravidla národních států a  

Tresně stíhaný premiér a navíc ještě StBák, křivopřísežník na zdraví svých dětí, slovenský nomenklaturní komunista, který 80 mld.  "majetek" vyvedl na Slovensko je pouze a jedině zde v České republice. Nikde jinde v Evropě nic takového možné opravdu není. 

Jsem také jedinou zemí, kde je prezidentem zloděj stovek miliard, komunista a velmi pravděpodobný KGBák Miloš Zeman. 


Nepřihlášený uživatel

#134911 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co je složitého na tom, prostudovat si imigrační pravidla národních stát

2018-07-27 10:10:57

#134904: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Co je složitého na tom, prostudovat si imigrační pravidla národních států a  

Žádný zločinný krok administrativy EU ani politiků EU jsi neuvedl, jen tupě nadáváš. 

Tady ale máme naprostou jistotu, že je premiérem křivopřísežník na zdraví svých dětí, trestně stíhaný StBák a slovenský nomenklaturní komunista. V tom jsem opravdu unikátem. 

Naví, jak by se vlastně mohlo stát, že by úředníci či politic Evropy byli zločinci? Každé jejich slovo v EP je dokumentováno, každé rozhodnutí Evropské rady je dokumentováno, každé rozhodnutí Rad ministrů je dokumentováno a stejně tak každý kro EK, pokud o nějaké nepravosti víš, nemůže být pro tebe ani ten nejmeší problém jí ukázat. 

Já ti na oplátku za každou takovou nepravost v administrativě EU předvedu 5 lží Miloše Zemana ve steno záznamech ve Svněmovně, případně ti mohu předvést jen tak lži v projevu Zemana o holokaustu. To je opravdu masakr.