MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

pan Hnedy

#136720 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:V ČR drtivou většinu znásilnění páchají cikáni a přivandr

2018-08-26 17:49

#136718: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:V ČR drtivou většinu znásilnění páchají cikáni a přivandroval 

Ano proto by vsem komunistum soucasnym nebo byvalym melo byt zakazano politicky vystupovat.

Priznivci kavarny piskali na byvaleho komunistu Babise, ale nepiskali  vsak na normalizacniho komunistu Stecha, ze ktereho se stal velky moralista. Divne, nelogicke a hloupe !

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#136722 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:V ČR drtivou většinu znásilnění páchají cikáni a přiv

2018-08-26 18:33:55

#136720: pan Hnedy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:V ČR drtivou většinu znásilnění páchají cikáni a přivandr 

Jistě je potřeba vážit i 28 let jednání. Pan Štěch je členem demokratické strany a je také politikem, který jedná demokraticky.

Je dokonce možné a pravdpodobné, že nyní pan Štěch nikdy nebyl StBáckým donašečem. 

Babiš jedná nemravně i nyní, jednal nemravně  v době komunismu, je to trestně stíhaný StBák a to je sakra rozdíl. 

Tedy srovnávat členství Štěcha v KSČ s celoživotními zlodějinami, donašečstvím, nomneklaturním komunismem Babiše je vskutku poněkud přitažené za vlasy.

Přesto já jako nekomunista mám samozřejmě výhrady ke každému s komunistickou minulostí, protože moje vlastní zkušenost je taková, že bylo možné se členství v KSČ vyhnout.