MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#143396 Re: Re: Re: Re: Re: Tak o tom žádná.

2018-12-08 13:27

#143394: - Re: Re: Re: Re: Tak o tom žádná. 

Prostě jsme jen shromáždil, co se ten del stalo z veřejně dostupných zdrojů. 

Pokud máš lepší a metodičtější posloupnost událostí, neváhej jí předložit, rád si jí prostuduji. 

Zatím se nikdy nikde nepředložil lepší posloupnost událostí, než jsem vypracoval já a nikde v češtině a pochybuji, že i jakémkoliv jiném jazyku. 

Nic ti nebrání být tedy první a vypracovat daleko lepší a pravdivější posloupnost. Je smutné, že jsi tak dosud neučinil. 

Mohu tě také upozornit, že události na Ukrajině zkoumal mezinárodní soud a mou posloupnost událostí jsem tady zveřejnil dříve, než byly zveřejněny závěry onoho soudu, které se s mou posloupností v podstatě shodují a až na úplnou drobnost, kdy utíkal šašek - Janukovičův poskok jeho "premiér", taktéž logicky do russákova. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#143398 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ty jsi neviděl Ukrajinu ani z rychlíku, banderovče!

2018-12-08 13:32:19

#143396: - Re: Re: Re: Re: Re: Tak o tom žádná. 

 Stále platí. že to Jsou jen ničím nepodložené bláboly, anonymního neonacistického banderovského zločince. 

 

Co to je například "střet s demonstranty"? Masakrování a upalování neozbrojených policistů maskovanými banderovskými vrahy!!! Jednomu policistovi banderovští pučisté dokonce uřízli hlavu, jako Islámský stát!!! Kde máš banderovský nacistický masakr v Oděse, mlácení demonstrantů z Krymu, kteří se vraceli z antimajdanu? Atd. atd...

 

Známý francouzský investigativní novinář Paul Moreira je důvěryhodný zdroj, narozdíl od tebe, banderovský neonacistický rusofobní anonyme:

 

https://vimeo.com/163237577

 

Ty jsi neviděl Ukrajinu ani z rychlíku, ubohá anonymní banderovská nulo!