MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#153913

2019-11-17 10:05

O tom, kdo vládne, rozhodují v demokracii volby. Pokud chce určovat, kdo má vládnout, nevolená skupina, jde o protidemokratický zvrat. Má-li v názvu slovo demokracie, je to jako když o demokracii mluvil Klement Gottwald.

Coby listopadový student si pamatuji, že jsme chtěli, aby vláda vzešla ze svobodných voleb. A chtěli jsem chránit práva lidí, kam patří i právo na majetek. Milion chvilek tyto hodnoty popírá. Je paradoxem, že Milion chvilek posiluje Babiše. Babišovo ANO je stranou pragmatismu bez ideového základu. Moc ale má ze svobodných voleb. Je smutným důsledkem tažení Milionu chvilek, že v odporu proti němu chráním vládu Babišova ANO. Babiš však volby vyhrál a volby jako základ vládnutí respektuje.

Tož zopakujme si vzpomínku na mládí. Šli jsme proti mocenské zvůli, když jsme se obávali Lidových milicí a Sboru národní bezpečnosti, tak máme průpravu postavit se zlodějům demokracie, kteří nechtějí výsledek svobodných voleb respektovat.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#153915 Re: Demokracie má několik zákonů, které jsou zákony základními....

2019-11-17 10:27:01

#153913: -  

....je to samozřejmě Ústava, zákon volební, zákon shromažďovací a zákon petiční. 

Občané tedy mají plné právo v ulici názor vyjádřit a dělají to klidně, důstojně a věcně.  

Andrej Bureš Babiš nemá negativní lustrační osvědčení, je to komunista a ŠtBácký donašeč, už to samo o sobě je obrovský problém, natož jeho karusel Agrofert, v kterém je stále příjemcem získu - beneficientem a osobou, která rozhoduje o každé osobě v karuselu, neboť rozhoduje o tom, kdo bude svěřenecké fondy spravovat. 

Anddrej Bureš Babiš zároveň lhal o sobě ve volební kampani, tedy porušoval volební zákon a to bych řekl nejen lhaním ale i financováním volební kamapně, tím je velmi podoben komunistům roku 1946 kdy důsledky jeho konání jsou již velmi alarmující. Vítězná stana nemůže kolonizovat státní správu, ÁNO ŠtB od doby, co je u moci vyměnila v úřadech státu pozice nejen na úrovni náměstků ministrů, ale také ředitelů sekcí, odborů i oddělení. Přesně stejným způsobem postupovali komunisté od roku 1946. 

Tedy občané mají nejen plné právo se shromažďovat, ale mají také povinnost. Je jistě absurdní, že 30 let po pádu bolševické odporné totality je ve Strakovce ŠtBácký donašeč v pozici premiéra, je to stejné, jako by 30 let po nacismu v Německu byl donašeč Gestapu v pozici premiéra Německa a to si opravdu nikdo z nás jistě nedovedeme představit jako možné.