MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#173029

2021-08-24 23:45

Ve videu je od paní Miroslavy Němcové jasně pojmenovaná zrůdnost naší dnešní současnosti v kontextu ještě zrůdnější nedávné minulosti.
 
Všichni obdivovatelé a voliči Andreje Babiše nechť si laskavě uvědomí, že jsou to právě oni, kdo pomáhají k návratu komunistů zpět k moci a věřte, že ti se nikdy nezměnili.
 
Občas jsem už vyprávěla příběh, který byl pro mne jakousi pomyslnou poslední kapkou k mému rozhodnutí, začít se aktivně stavět proti současné vládě. Povím ho i vám.
 
Vezla jsem v roce 2017, v roce voleb do Parlamentu České republiky, zásilku do jednoho okresního sídla KSČM. Jejich tajemník mne zavedl do zasedací místnosti a tam na zdi visela cedule o formátu A4. Na ní stálo: Heslo na wifi...
A víte, jak zní heslo na wifi současných rádoby demokratických komunistů?
 
cukrabic2017
Ano, čtete dobře.
Cukr a bič 2017.
 
Komunisté jsou natolik ujetí a zfanatizovaní, že si tu svou zvrácenou ideologii nacpou i do hesla na wifinu. Před volbami rozsypat lidem cukru a po volbách vytáhnout bič!
Komunisté se prostě NIKDY nezmění!
 
Vás, kteří se před volbami necháte oblbovat penězi k důchodu, koblihami, zmrzlinou, knihami, líbivými sliby, zkrátka vším tím "cukrem", který mezi vás sype jeden z komunistických estébáků, toho času premiér, vás všechny jednou budou vaše děti a vnoučata proklínat, až budou díky vaší současné zaslepenosti muset opět žít dlouhá desetiletí pod bičem.
8.a 9.října 2021 máte poslední šanci plíživou novou totalitu ještě zastavit.
 
Nepromarněte ji, prosím.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#173034 Re:

2021-08-25 09:27:30

#173029: -  

    Z kterého století jsi přišel? Komunisti mají preference  shnilých 4+, pokud ses ještě nevšiml.


Nepřihlášený uživatel

#173108 Re: Volíme ANO!

2021-08-27 07:38:25

#173029: -  

 Milka Němcová je <|>.