MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#175067 Re: Re: Re: Re:

2021-10-24 05:34

#175056: - Re: Re: Re:  

 „...Vy říkáte „vláda to dělá“, já sám z xletého řízení vlády bych si to netroufl... Co si vláda myslí? Vy víte, že máte ve vládě drtivou většinu lidí, kteří si nemyslí vůbec nic. Nebudu vyprávět historky, protože někteří ti lidé ještě žijí. Vím, že ve vládě, jíž jsem x let předsedal, jste měl asi tak čtyři až pět lidí, kteří byli ministry s velkým M. To znamená, že nebyl jen ministr daného resortu, ale byl to i člen vlády. Drtivá většina nebyla, drtivá většina si netroufla mít na cokoli žádný názor.

O tom, že vláda dneska rozhoduje, já pochybuji. Vláda si nechává nakukávat panem Smejkalem a podobnými, o nichž když mluvím s váženými představiteli lékařské profese a nebudu je jmenovat, protože by si to strašně odnesli, to je dnešní bláznivá situace, tak si ťukají do čela.

Žijeme ve společnosti, která je zvrácená a vynucuje konformitu s dominantním názorem způsobem, který v dlouhé historii skoro neexistoval. Celá debata o covidu je neodlučitelná od radikálního zvratu, který nastal se společností Západu, tedy západní Evropy a ještě více Ameriky. Lidé se bojí říci jakýkoli svůj názor a my to nechceme pochopit, ..."

 (Václav Klaus)

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#175068 Re: Re: Re: Re: Re:

2021-10-24 05:40:52

#175067: - Re: Re: Re: Re:  

     Tak místo názoru („Je to tak a tak") řekněte ... je to tak a tak, protože... to a to. Třeba spousta lidí umřela na rakovinu žaludku, protože měli ...co já vím, dejme tomu bacily v žaludeční stěně.


Nepřihlášený uživatel

#175069 Re: Re: Re: Re: Re:

2021-10-24 06:51:52

#175067: - Re: Re: Re: Re:  

 Pravidelné měření protilátek nikam nevede.  Jistotou je očkování, zdůrazňuje epidemiolog Smejkal. Vede radu pro boj s covidem


Nepřihlášený uživatel

#175074 Re: Re: Re: Re: Re:

2021-10-24 07:47:42

#175067: - Re: Re: Re: Re:  

    Já to tušil.  A jinde je to samý.


Nepřihlášený uživatel

#175076 Re: Re: Re: Re: Re:

2021-10-24 08:37:13

#175067: - Re: Re: Re: Re:  

   Experti vypadají jako blbci ze středověku,  protože neměli nic v ruce. Ani léky, ani vakcíny. 

   Zabýval se vůbec někdo léky, které proti covidu pomohly?

   Jistěže. Internet. Jen těch reklam...