MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#178756 Re: Život v šanghajském lockdownu. „Vezmou vám dítě, psa ubijí,“ říká Češka

2022-04-17 13:32

#178638: - Život v šanghajském lockdownu. „Vezmou vám dítě, psa ubijí,“ říká Češka 

 

Jinej svět. Ať císař nebo komunisti, jsou to tisícileté tradice despocií a vraždění, to je v Číňanech zažrané.

Vzývají Konfucia, ale jak dojde na lámání chleba, mají jen krutá, přímočará řešení a obyvatelstvo je na to zvyklé.

Když jsem viděl ve zprávách soubor výškových budov, ze kterých se nese zoufalé vytí, fakt mi není jasné, proč se ti lidi nevyhrnou ven, byla by to taková masa, že by s nimi nic nesvedl policejní kordon, natož nějaká vrátnice areálu! Oni jsou doma a křičí z oken...

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#178832 Re: Život v šanghajském lockdownu. „Vezmou vám dítě, psa ubijí,“ říká Češka

2022-04-21 09:48:16

#178756: - Re: Život v šanghajském lockdownu. „Vezmou vám dítě, psa ubijí,“ říká Češka 

 

Jinej svět. Ať císař nebo komunisti, jsou to tisícileté tradice despocií a vraždění, to je v Číňanech zažrané.

Vzývají Konfucia, ale jak dojde na lámání chleba, mají jen krutá, přímočará řešení a obyvatelstvo je na to zvyklé.

Když jsem viděl ve zprávách soubor výškových budov, ze kterých se nese zoufalé vytí, fakt mi není jasné, proč se ti lidi nevyhrnou ven, byla by to taková masa, že by s nimi nic nesvedl policejní kordon, natož nějaká vrátnice areálu! Oni jsou doma a křičí z oken...