MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#108901 Re:

2017-05-11 07:41

#108898: -  

 Cestu měl naplánovánu dříve, než idiot Zeman svolal. Problém je v Zemanovi, měl odvolat Babiše a ne zadávat "tajné příkazy", které navíc Bureš vyžvanil u prvního kandelábru. 


Nepřihlášený uživatel

#108902 Projev "multimiliardáře ve Sněmovně" a to bohužel opravují ve steno záznamu tu jeho "češtin"

2017-05-11 07:48

Kalousekův výrok je velmi přesný - "Výrok: Žádnou politickou moc nemám a nikdy jsem ji nezneužil, mi připadá skoro stejně dobrý jako výrok: Žádné peníze jsem nikdy nevzal a ta částka také nesouhlasí. (Smích některých poslanců, potlesk ČSSD.)"

Bureš nebo Babiš nebo možná oba :-) - "Já zásadně odmítám, že bych něco ovlivňoval. A řekněte mi, jakou politickou moc já zneužívám. Já vůbec žádnou politickou moc nemám. Jakou? Však nás je šest ve vládě. (Hluk v sále.) Řekněte mi, kterou instituci já jsem ovlivnil z funkce ministra financí. (Odpovědi ze sálu.) Řekněte mi jeden případ. Já nejsem, jak v minulosti některý ministr zneužíval FAU atd. To máte asi špatné představy."

 

Podstatné je, že Babiš tvrdí, že o všech píší novináři pravdu, jen o Babišovi lžou i v tom je nacionálnímu komoušovi Milošovi Zemanovi velmi podoben. 

 


Nepřihlášený uživatel

#108903 Najednou se probudili?

2017-05-11 07:53

Volkswagen chce překonat Teslu v prodejích elektromobilů i jejich technice. Hodlá investovat 9 miliard eur



 





  • Skupina Volkswagen se chce stát do roku 2025 celosvětovým lídrem trhu s elektromobily.
  • Proto chystá miliardové investice do modelového programu i výrobních kapacit.
  • Zároveň ale nezavrhuje ani spalovací motory, do nichž chce investovat až 10 miliard eur.



Nepřihlášený uživatel

#108904 Nečinnost Bradáčové na ředitelství finanční správy, v daňových únicích z korunových dluhopisů, ....

2017-05-11 07:55

Policie bude vyšetřovat únik živého spisu k Babišovi

Vyšetřovatelé se budou detailně zabývat tím, jak se dostala část citlivého spisu z kauzy Bereta až k místopředsedovi vlády a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Tomu interní protokoly podle poslední zveřejněné tajně pořízené nahrávky přinesl dnes už bývalý redaktor MF Dnes Marek Přibil.

.....podivného zhodnocování agrofertu soudními znalci a karuselové prodeje a nákupy akcií po časovém textu v tomto kolotoči, už velmi naznačuje, že je Bradáčová zaměstnankyní Babiše a to je velmi vážné. 


Nepřihlášený uživatel

#108905 Jestli takto pracovala Lorencová s informacemi, když "honila mafiány"......

2017-05-11 07:58

.....tak by si člověk dnes řekl, že si jí snad najímali :-)

Vážený pane předsedající, kolegyně a kolegové, po své mnohaleté novinářské praxi a zjišťování, jak ve skutečnosti fungují mafie, neboli organizovaný zločin, prorostlý do státního aparátu, jsem netušila, že se jednou dostanu mezi elitu, která se cítí být etalonem morálky a má za to, že bez politického mandátu i zákonného rámce může rozhodovat o komkoli a o čemkoli.

Hnutí ANO s předsedou Andrejem Babišem si zde zvolili ve volbách občané této země. Nikoli vy politici. Byli to občané ČR, kteří mu dali mandát, kteří si ho zvolili. Zvolili si ho proto, že vám vadí, a voliči si nás zvolili, abychom vám vadili. A já vidím, že se jim to podařilo. Že vám prostě vadíme. Vadíme vám i jako hnutí ANO. Nevadí vám jen Andrej Babiš.

Ústava České republiky - dovolte prosím (hluk v sále) zakazuje vlastnit majetek? Z Ústavy České republiky nic takového nevyplývá. Pardon. (úprava mikrofonu) Z Ústavy České republiky nic takového nevyplývá. Bohatí jsou znaveni aktivitami politických práv? Zbavení aktivních politických práv? Já se nikde nic podobného nedočetla.

Kdo bude zvolen, rozhodují voliči, a ne vy. Organizujete puč na člověka, který je prostě jen jiný, než je většina z vás. A proto také byl zvolen. Jste to vy, pane Kalousku. Přítomný? Nepřítomný. Jste to vy, nepřítomný pane Sobotko, kdo jste převážně způsobili státní dluh, nebo podíleli se na způsobení státního dluhu ve výši, ani nevím teď, kolik to má nul, bilion 600 mld. korun. Zadlužování země skončilo teprve příchodem této vlády. Teprve okamžikem, kdy nastoupil do funkce ministr financí Babiš. Já nebudu vzpomínat akce kolem OKD, nadhodnocených kamenů, já nevím, všech těch kauz, s kterými jsem se seznámila během své novinářské praxe. Bylo by to celkem zbytečné. Řadu toho už pronesl kolega Hájek, hlavně pokud jde o OKD.

Ale aby to nebylo kolegům, až je mi to líto, kolegům, do těch jsem se ještě nikdy netrefovala, kolegům na levici příliš líto, že se jim věnuji málo, protože si užívají jenom té opoziční selanky, podílí se také na krájení toho koláče, o kterém běžní občané nemají ani ponětí. Vzpomeňte si jen na to, co se týká nás všech, vás všech, tedy i komunistů. V roce 2001 jste schválili novelu celního zákona, která umožnila nezajišťovat celní dluh. Asi si budete všichni pamatovat, myslím, že to bylo odvysíláno Českou televizí v souvislosti s M5. ***


Nepřihlášený uživatel

#108906 Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny!

2017-05-11 08:00

#108900: - Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny! 

 Kdo nevolí pana prezidenta Zemana není Čech!!!


Nepřihlášený uživatel

#108907 Někteří poslanci RV rovnou do steno záznamu potvrdili slova poslance Šincla....

2017-05-11 08:02

Poslanec Ladislav Šincl: Vážené poslankyně, vážení poslanci, zabýváme se dnes kauzou nahrávek, které zachytily, jakým způsobem Andrej Babiš úkoluje svého novináře a jak cíleně plánoval využití informací, které získal nelegálně ze živého policejního spisu. Zdá se, že česká politika klesla na úplné dno.

Chtěl bych připomenout, že toto jednání není v případě pana Andreje Babiše vůbec ojedinělé. A pro pana Babiše je zcela běžné sbírat informace na své protivníky a v případě, že nenajde nic, čím by je mohl kompromitovat, neváhá si potřebné informace zcela vymyslet. Sám jsem toho živým důkazem, neboť jsem se v minulosti stal obětí nedůstojné pomlouvačné kampaně, ve které pan Babiš bez jediného uzardění ohýbal pravdu tak, jak se mu právě hodilo. Dovolte mi, abych vám připomněl, že zde dnes Andrej Babiš řekl: Slyšeli jste někdy, že bych já někomu vyhrožoval? Zase lhal! Ano, vyhrožoval mně.


Nepřihlášený uživatel

#108908 Re: Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny!

2017-05-11 08:03

#108906: - Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny! 

 Ústava nedovoluje volit lháře, porušovatele volebního zákona, Ústavy, tedy pokud někdo bude volit Miloše Zemana, bude s velkou pravděpodobností porušovat Ústavu ČR. 


Nepřihlášený uživatel

#108909 Re: Najednou se probudili?

2017-05-11 08:05

#108903: - Najednou se probudili?  

 Nejdříve by ti němečtí podvodníci měli zaplatit evropským obětem jejich podvodu, stejně jako zaplatili těm americkým!


Nepřihlášený uživatel

#108910 Přítel Miloše Zemana se obětoval pro fotbal :-)

2017-05-11 08:07

Ne na ministerstvu. Dotace si Pelta s Kratochvílovou porcovali v soukromém bytě


Nepřihlášený uživatel

#108911 Re: Re:

2017-05-11 08:08

#108901: - Re:  

 Pan prezident jí měl naplánovanou ještě dříve, idiote. :-)


Nepřihlášený uživatel

#108912 Re: Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny!

2017-05-11 08:09

#108906: - Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny! 

Vlastenci volí pana prezidenta Miloše Zemana a SPD Tomia Okamury!!!


Nepřihlášený uživatel

#108913 Část nové Ústavy, kterou zavedl Miloš Zeman, bohužel to je smutná realita.....

2017-05-11 08:12

Preambule

My, Miloš Zeman, Andrej Babiš, Martin Nejedlý a Vratislav Mynář, věrni všem dobrým tradicím starých obchodních svazků a politických nepřátelství, odhodláni budovat, chránit a rozvíjet svůj byznys a jeho politické krytí v duchu hodnot vlastní nedotknutelnosti, arogance a pohrdání zákony jako soukromou věc, do které nikomu nic není, jako nástroj k prosazování vlastních zájmů, odhodláni společně střežit a rozvíjet svoje bohatství a moc, odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy korupce, demagogie a manipulace médií, prostřednictvím sebe samých přijímáme tuto Ústavu České republiky

Hlava první

Základní ustanovení

Článek 1

(1) Česká republika je podle aktuálních obchodních zájmů autorů Ústavy členskou zemí EU s nárokem na dotace, ruskou gubernií nebo čínskou provincií. Vyžaduje-li to byznys Petra Kellnera, může být i ruskou gubernií a čínskou provincií současně.

Článek 2

(1) Lid je zdrojem veškeré státní moci. Pojmem lid se rozumí každý, kdo na kampaň Miloše Zemana přispěl částkou alespoň 100 000 Kč.


Nepřihlášený uživatel

#108914 Re: Re: Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny!

2017-05-11 08:14

#108912: - Re: Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny! 

 To máš z toho, že si vlastence projektuješ do nacionálního komunisty Miloše Zemana. 

Dost bylo Havla a jeho pohrobků!

#108915 Jsem tu dobře u havloidů?

2017-05-11 08:15

http://www.pravdaozrude.cz 

 

 

            


Nepřihlášený uživatel

#108916 Re: Re: Re:

2017-05-11 08:15

#108911: - Re: Re:  

 Cestu za komunisty do ČLR? K čemu je ta cesta dobrá? 

Nic mu nebránilo Babišo odvolat 9.5. nebo ty snad nějakou překážku vidíš? Dokonce by tím neporušoval Ústavu, jak dnes činí. 


Nepřihlášený uživatel

#108917 Re: Jsem tu dobře u havloidů?

2017-05-11 08:17

#108915: Dost bylo Havla a jeho pohrobků! - Jsem tu dobře u havloidů? 

 Miloš Zeman trpí opravdu šílenou paranoiou, když si na prekénku svého záchodu lepí fotografii Václava Havla, i to svědčí o jeho nekonečné lidské ubohosti. A obzvláště nechutné je, že mu na ten záchod chodí ještě Nejedlý s Mynářem, čínský agent Tvrdík i s jeho řídícím orgánem z Číny.

To se pak není co divit, že se žádné čínské investice nekonají, když vidí jak to u Zemana na Hradě vypadá.  


Nepřihlášený uživatel

#108918 Re: Přítel Miloše Zemana se obětoval pro fotbal :-)

2017-05-11 08:22

#108910: - Přítel Miloše Zemana se obětoval pro fotbal :-) 

 Pelta je hlavně socan, jako Březina, Rath, Sobotka a ostatní zlodější socani. Na jeho propojení s panem prezidentem nemáš žádný důkaz.


Nepřihlášený uživatel

#108919 Sobotka má naprostou pravdu, Zeman si tu vytváří nějakou "jeho" ústavu......

2017-05-11 08:23

Zeman má prostě odvolat Babiše, trvá na svém Sobotka. Odmítl jiné scénáře

.....Babiš měl být dávno odvolán a na ministerstvo za asistence nového ministra měla přijít Bradáčová a mělo řešit masivní zlodějinu korunových dluhopisů, Janeček měl být dávno pro porušování správy cizího majetku ve vyšetřovací vazbě. Schůze Sněmonvny, které veřejně podala žalobu na Janečka i Babiše proběhla 15.3.2017 a předtím proběhla schůze RV Sněmovny 8.3.2017 která uděla totéž. 

Dodnes se nic neděje, je to absurdní na to není jiné slovo a můžeme dnes vážně spekulovat, jestli to není tím, že je Bradáčová zaměstnankyní Babiše. 

Sobotka by měl poslat věc k Ústavnímu soudu a senátoři by měli připravit velmi pečlivou žalobu na Zemana pro velezradu, neboť celé jeho čtyřleté působení v ústavní pozici je jedno dlouhé ale setrvalé znásilňování Ústavy a to Ústavní soud vytýkal překladatelům proti Klausovi, že žaloba nebyla přivena v celé komplexnosti konání. Z toho je potřeba se poučit a žaloba by měla být od jeho výroků o tom, že rozpuštění Sněmovny byl dárek jeho voličům, přes nesmysl šíření Hradem - pražská kavárna až po současnost. 


Nepřihlášený uživatel

#108920 Re: Re: Přítel Miloše Zemana se obětoval pro fotbal :-)

2017-05-11 08:28

#108918: - Re: Přítel Miloše Zemana se obětoval pro fotbal :-) 

 Pelta je ODSák a dostává o Zemana osobní pozvánky na všechny Zemanovi trachtace na které dokonce nezve mnohé poslance, senátory a ministry. 

Navíc bych řekl, že Pelta je Zemanovým donátorem. Březina byl dokonce ministrem Zemanovy vlády. 


Nepřihlášený uživatel

#108921

2017-05-11 08:29

 

Prezident Zeman (ať je jakýkoli), říká naprosto otevřeně to, co většina národa!

Jeho chyby a návyky, jsou pouze jeho, stejně jako je má každý z nás! Je to jen člověk jako my, shodou okolností a z vůle lidu, prezident. Proto jej musíme brát takového, jaký je! Budiž mu ke cti, že nic před národem nezastírá!

  Z počátku, jsem jej volil jako menší zlo!  Přivandrovalce z Rakouska a poskoka Havla, jsem nechtěl v žádném případě! Byl jsem v Jihomoravském disentu, ale kdo tam co věděl o jakémsi Havlovi? Když jsem se dozvěděl, že dostával peníze ze "západu", nestačil jsem se divit! Prý pro všechny "postižené" KSČ!?!  Komu je vůbec dával?

  Není se co divit, že oba dostali co neměli. Prokázaná kolaborace s Němci a najednou restituce majetku?  Jak vůbec mohlo k tomu dojít !?!  Tohle by bez přípravy předem, prostě nikdy projít nemohlo!

  Proto také došlo k rozkradení státního majetku!!!  Jinak se porevolučním "prodejům" říci nedá! Důsledky pociťujeme stále - viz OKD !  Pod dozorem Sobotky si Bakala obstaral pěknou sumičku, která mu zajistí nepostižitelnost naší bezzubou Policií i justicí.  Podobných "kauz" najdete více,než dost!

  Když si "vláda", vedená kýmkoli, "vypůjčí" důchodový fond a nevrátí jej, co to je?  Každý rozumný člověk řekne, že to je krádež "za bílého dne"!  V Čechách, jakoby se nad tím zavřela voda!

  Teď nám "kdosi", vyhlásí občanský nepokoj.

 PROČ?    ABY  ODVEDLI  POZORNOST  OD  SKUTEČNÝCH  PROBLÉMŮ!!!   ABYCHOM SI NEVŠÍMALI   MNOHEM   DŮLEŽITĚJŠÍCH   VĚCÍ   A    TAK   NÁM   ZAVŘELI   "HUBU"!!!

Multikulturní obohacení
Nepřihlášený uživatel

#108922 To jsou ti umírnění kámoši USA. Ty tu vítáme!

2017-05-11 08:31

Uprchlík (sic!) dostal v Rakousku doživotí. V Sýrii střílel vzdávající se vojáky

 
 
Žadatel o azyl v Rakousku byl odsouzen k doživotnímu trestu za zabití nejméně 20 neozbrojených nebo zraněných syrských vojáků. Muž byl před útěkem ze Sýrie členem jedné z povstaleckých skupin a bojoval u města Homs.

 


Nepřihlášený uživatel

#108923 Telička je dnes vlastně úplně legrační.....

2017-05-11 08:34

Babiš měl novináře vzít za límec. Jde o důvěryhodnost ANO, komentuje kauzy Telička

....když se začal paktovat s ANO StB, tak mu byl položen dotaz, co si myslí holdingu Andreje Babiše  - odpověděl. 

Do holdingu nevidím a předpokládám, že je vše v pořádku :-). Dnes odpovídá, kdybych to byl býval věděl, tak bych se býval nechodil. 

 


Nepřihlášený uživatel

#108924 Re: To jsou ti umírnění kámoši USA. Ty tu vítáme!

2017-05-11 08:35

#108922: - To jsou ti umírnění kámoši USA. Ty tu vítáme! 

 Že to vás ruské trotly pořád baví. Vy jste zastřelili bývalého ruského poslance přímo na ulici v Kyjevě. 


Nepřihlášený uživatel

#108925 Re: Re: Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny!

2017-05-11 08:36

#108912: - Re: Re: Re: Pan prezident mluví za nás, za všechny! 

 Karel Václav Rais: "Zapadlí vlastenci"