PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#3651

2015-05-01 13:00

Žít pod drobnohledem institucí a závistných lidí, by se určitě nikomu nezamlouvalo. Rodina paterčat tak žije.

  Ten blud o ,,závistivých lidech'' mě vždycky pobaví. Co je na tom k závidění , mít tolik dětí a poskoků doma ???? Za pár let se z nich zblázní. Malé děti malé starosti,velké děti velké starosti. Už jenom to, jak bude mít každý zůčastněný jiný názor na výchovu je doma řádně rozkmotří.Psát o závisti,že toto nemá někdo doma může jenom trouba.


Nepřihlášený uživatel

#3652 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-01 13:26

#3647: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 a budou tak zit jeste par let, nez budou mit patercata 4 roky

byla to jejich volba , otec plat +10,000, exekuce 360 000, nic nezarizeneho a  do toho si poridit si dalsi dite (deti)

pod tim drobnohledem  socialky by byli i v Anglii, Nemecku ci v Kanade


Nepřihlášený uživatel

#3653 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-01 17:26

#3650: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

To si snad mysleli že stát a organizace je budou všechny živit a nikdo je nebude kontrolovat? V každém jiném státě kdyby nedokázali samy zajistit dětem bydlení a koupit za své ani čaj, tak by ty děti už dávno byly z rodiny odebrány. Mohou se těšit že žijí v ČR.


Nepřihlášený uživatel

#3654 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-01 17:29

#3649: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 no a? je to europoslanec ! co ten ma společné s rodinou KIKR?


Nepřihlášený uživatel

#3655 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-01 17:53

#3654: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Europoslanec byl zvolen, má vzdělání, platí daně a nebere dávky.Tady ta rodina vydělává peníze a dávky bere, na ukázkovém videu je vidět jak pro honorář se dokáže zapojit celá rodina, televize platí, tak se tam ukážou všichni, ono to něco hodí.Je to dobré přilepšení k dávkám a nikdo z rozdavačů dávek to nevidí.


Nepřihlášený uživatel

#3656 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-05-01 18:20

#3655: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Přesně tak jsem to myslela i já, proto jsem uvedla, že co ma společné europoslanec s nevzdělanou a kompletně nepracující rodinou KIKR? Očekáva ji snad takový příjem jako má europoslanec? Moje otázka - na základě čeho?


Nepřihlášený uživatel

#3657 TU patercata na RC Milovice

2015-05-02 13:06

rikam si proc Petra Dobiasova svuj prvni prispevek vymazala , ze je to dar od Maminky detem

ze by se zastydela kdyz cte ty komentare?

 


Nepřihlášený uživatel

#3658 Re:

2015-05-02 16:19

#3656: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

  Jako jo, vícerčata jsou v našem systému brána na hůl. Vemte si, že ona bere těch 220 tis na všech pět plus nějaký směšný přídavky na děti, možná ještě hmotku, co já vím. Správně by měla mít 220 000×5 = 1 100 000,– páč kdyby si to pěkně rozložila po jednom, tak ty prachy prostě ze soc. systému vysosá. Jo, kdyby jí dali milion sto tisíc najednou, tak se tu všechny pos. Erete. Zdroj: internet 


Nepřihlášený uživatel

#3659 Re: Re:

2015-05-02 17:11

#3658: - Re:  

 Dřív se tomu říkala mateřská a vypočítavala se ze mzdy, na druhou stranu kdyby si měla platit pečovatelky a ostatní pomocnice v domácnosti tak to probendí za mzdy. Berte všechno, nebo nic, jsou státy kde není žádná pomoc , nebo minimální a někde se dokonce musí platit i porod,j

za další je plno rodin, nebo matek, které ani ty přídavky neberou.


Nepřihlášený uživatel

#3660

2015-05-02 17:11

A KOLIKRÁT UŽ RODINA DOSTALA " POVODŇOVÝ PŘÍSPĚVEK " 52.000,- ????

 


Nepřihlášený uživatel

#3661 Re:

2015-05-02 17:15

#3660: -  

 Dobrý tto název povodňový příspěvek


Nepřihlášený uživatel

#3662

2015-05-02 17:18

a od kraje .... byt taky neplatí,peníze v obálkách které nepřiznávají.Pošťačka by mohla mluvit i s Poštou Milvice. Pomocnice taky zdarma ( pltila Klára) pište dál lži a poplopravdy.

V nemocnici v té době povinný poplatek za matku a děti odpuštěn. Pořád dokola málo,málo.


Nepřihlášený uživatel

#3663 Re: Re:

2015-05-02 17:19

#3661: - Re:  

 Tak to v dokumentu nazvala p.Marxová.


Nepřihlášený uživatel

#3664

2015-05-02 17:42

Diskuzi nesleduji, jen jsem dnes ze zvědavosti rozklikla a zaujala mě ostrá kritika Sašiny matky, resp. toho, že odmítla práci za 10 tisíc hrubého. V podstatě jsem kritiku čekala, ale – ono je to všechno relativní… Někdo tady hodil příklad své kamarádky, která po mateřské šla dělat za almužnu, protože měla doma deprese, na dávky nedosáhnou, protože manžel je státní zaměstnanec. Super, mít doma živitele rodiny, opravdu ŽIVITELE, tak beru i práci za pětku měsíčně, jenom abych přišla mezi lidi, doma mi nehráblo a měla nějaké kapesné. Ale jakožto člověk, který musí z pár korun (ať už výplaty nebo dávek) utáhnout nájem, služby a nakrmit rodinu, budu sakra přepočítávat, co se mi vyplatí. Zdroj: internet

Vím, že mi to hodně z vás nebude věřit, ale pracovala jsem dost dlouho v sociálně vyloučené lokalitě… A nic není černobílé (maximálně jen ti obyvatelé v ní, ti jsou fakt obou barev… Ti lidi často nejsou líní, žasli byste, kolik procent z pobíračů dávek pracuje načerno. Bohužel systém je špatně nastavený, zaměstnavateli se vyplatí platit zaměstnance bokem a sociálně slabým se zase nevyplatí práce za minimální mzdu. Dokonce jsme jeden čas měli paní na úklid coby dobrovolnici, která to dělala v podstatě zadarmo, měla pouze nárok na vyšší dávky hmotné nouze. Byla velmi šikovná, takže jsme jí po čase nabídli stálé místo uklízečky. A ona za dva dny přišla a řekla, že to vzít nemůže, protože jakmile si začne vydělávat, sesekají jí dávky natolik, že by neutáhla nájem v bytě RPG. Takže – zkuste znovu zvážit, co byste volili…? Jakoukoliv práci za pár tisíc měsíčně a****neustálý strach o střechu nad hlavou, nebo jistotu sociální dávky, ze které jakž takž v pohodě pokryju běžný provoz domácnosti…?


Nepřihlášený uživatel

#3665

2015-05-02 17:45

Vždyť ona i ta Sašina matka v domácnosti paterčat dělá, co může. Její výkřiky, že to dělá zadarmo, jsou jen volání do tmy. Chyba asi byla, že ti, co vše zařizovali a snažili se vyšlapat jí legální příjem z pomoci v domácnosti, ji pořádně do celého procesu nezapojili. Vše by se vyjasnilo mnohem dřív, dost lidí by si ušetřilo práci, nervy a my televizní diváci rozhárané emoce. S tímhle souhlasím. Ta máma není líná, nejdou jí ruce dozadu, denně lítá jak hadr na holi. Takže to nevypadá, že by se jí nechtělo makat, jen se válela a natahovala ruce. Jen vsuvka – Kdyby většina příjmů členů domácnosti by padla na nájem + služby a najednou by mi přišel někdo „pomoct“ stylem, že přede mě hodí papíry k podpisu jako hotovou věc a celou tuhle akci by natáčely kamery, tak bych se tvářila všelijak. O nás bez nás. To mělo být jako nějaké překvápko nebo co? Paní Rulíková pracovnici úřadu vysvětlovala, že jako zaměstnanou tu maminku budou mít konečně pod kontrolou. Tak chce jim pomoct nebo ne? Jaká pomoc je vylítat zaměstnání ženský, která tam tak jako tak pracuje od rána do večera, akorát jí tím srazit měsíční příjmy (lhostejno odkud plynou). Zvýšením příjmů jednoho se pokrátí dávky ostatním posuzovaným členům domácnosti. Chápu, že je paní Rulíková naštvaná, ale asi s nimi zapomněla otevřeně komunikovat o zásadních detailech. Stejně ta máma nakonec tu práci vezme, ale takhle trapně před kamerami být postavená před hotovou věc? To je trapné a neslušné.. fakt reality show. Pokus, jak bude člověk reagovat když.. A pak ho pro zábavu ukážem národu.

Zdroj: internet


Nepřihlášený uživatel

#3666 Re:

2015-05-02 17:48

#3662: -  

 Už by se měl najít někdo kdo jim spočítá, kolik už do nich tento stat investoval, všechno spočítat - péči o matku před porodem, porod, poporodní péče o děti, byt, prominuta kauce, nájem který neplatí, jednorázové příspěvky, služky na úklid, pečovatelky pro děti, nepracující otec na dávkách atd.
Upozorňuji, že to z mé strany není závist, kterou se tu často operuje, nic nezávidím, jsem pouze znechucená matkou a její neustálými řečmi jako nic nemají, nikdo jim nic nedá a stát se nestará. Měla by se už konečně zamyslet nad tím co říká a nelhat. Zbytečně tím rozčiluje lidí a vyvolává nehezké reakce.


Nepřihlášený uživatel

#3667 Re:

2015-05-02 17:52

#3664: -  

 kdyz se mi vic oplati zit na davkach, tak v poradku ale pak nervu, ze se stat nestara, protoze tato rodina  zije jenom z davek 


Nepřihlášený uživatel

#3668 Re:

2015-05-02 17:58

#3665: -  

 pustte si znovu dokument, ten kdo tam porad mele, ze maminka pracuje zadara  a nic za to nema je prave slecna matka a dedek Kina, Klara se jim snazila jen vyhovet, rikali to primo do kamery

vase kritika p. Klary je nepravdiva


Nepřihlášený uživatel

#3669

2015-05-02 18:09

A lepší že se jim narodilo 5 miminek řekl taťka Antonín : kdybychom měly dvojčata tak bychom od nic nedosali...

 


Nepřihlášený uživatel

#3670 Re:

2015-05-02 18:13

#3665: -  

 Vždyť i Sasa od zacatku říkala, ze chce, aby maminka brala za práci u ni s paterčaty penize. A pani Olga to take nekolikrT zmiňovala. Nevěřím tomu, ze s nimapani Rulíková nemluvila o tom, ze se jim snaží práci zajistit a za jakých podmínek. Problem je i v tom, ze dávky nespadají do exekuce, ale mzda ano... A ona pani Olga tak úplne čistá není, i kdyz se do Tondy opírala, ze ma exekuce...


Nepřihlášený uživatel

#3671 Re: Re:

2015-05-02 18:47

#3670: - Re:  

 Problém je v tom, že mzda (plat) je žalostně nízká v mnoha případech.


Nepřihlášený uživatel

#3672

2015-05-02 18:50

Ano, je mezi nimi velký rozdíl, tak neupřímnou(fa­lešnou) osobu jako je R.bych nechtěla ani potkat natož s ní jednat. O Sašu strach nemám, zvládne to i bez ní. Vlastně nejhorší je u vícerčat ten první rok pak už je to rok od roku lepší a lepší. Nevím s čím ji potřebovaly pomáhat a radit když akorát potřebovala někoho kdo ji pomůže s krmením a chováním hordou kojenců. Rulíková se akorát potřebovala zviditelnit což se jí podařilo, tak nyní už může házet na Sašu špínu. Proč tak nebojovala o vyšší dávky v případě čtyřčat?

Zdroj: inernet


Nepřihlášený uživatel

#3673 Re:

2015-05-02 19:02

#3672: -  

 Já jsem spíš viděla házet špínu na Kláru ze strany rodiny - otec ji pomlouval, že zpronevěřila peníze na TU, kontrola byla ale negativní o tetička Růžence raději pomlčíme


Nepřihlášený uživatel

#3674 Re:

2015-05-02 19:27

#3672: -  

 o Klarku strach nemam, nabila si a poucila se z toho, toto se stalo vice lidem

 

v dokumentu Olga rika....my je koupat nesmime, tak jsem je jenom ..."olickovala...

pri tom  koupani bylo videt jak jsou nesrucni, zadny sampon, zadne mydlo,

jenom deti strcila do vody a vytahla z vany, deda tam jedno dite nesl is backurkami

Klara rekla...zatimco ony oblekly jedno dite, ja oblekla tri...


Nepřihlášený uživatel

#3675 Re:

2015-05-02 19:34

#3672: -  

 na slecnu matku nikdo spinu hazet nemusi, ona se o svuj uzasny obraz pohodlnej  princezny a lharky postara sama