PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Stana

/ #359 Re: Žádný boj

2015-02-10 17:58

#349: Andrea - Žádný boj 

Andreo

tak jsem si udelala cas na procteni facebook patercat , abych  nebyla tak negativni ve svem nazoru na bio rodinu patercata a zmenila jsme svuj nazor.

Bohuzel mne to jenom utvrdilo v tom , ze Klara je obetnim berankem.

 

Agresivni babicka ktera nejde pro facku daleko mi nesedne,

ani teticka Ruzena M na romea se svoji vulgaritou mi nesedi.

Mentalita bio rodiny ve ktere patercata vyrustaji se na jejich vychove tvrde  podepise,

tohle je asi podle slov sestra Tondy kde chvali sveho brachu pod fotkou Tondy s patercaty

 

nejaka Fanda D:

"bracha tobe to tak slusi pripominas my naseho tatu jinak vam to mooc slusi bracha :))"

 

 

"...vazeny lidi chcise pomctit jednomu clovekovy kteri my dela ze zivote peklo ale az se teto stane tak ten clovek bude prosit omylos ja se budu divat jakho ty lidi tak zbyjou ze budu se divat a jeste se utoho smat a rikat si budu v hlave to ti patri jak jsmy ublizoval a jaste ti udelam ze zivota peklo to mu ver jak tyses zachoval tak ja se zachovam taky ale stokrat vic ale neboj ty toho budes lytovat tosi zapamatuj jen co se dostanu domu no pockej uz te nikdy nechci vydet ani sliset a pavlu si beru sebou jen aby si vedel jo ja sem to rikal doma no pockej nakazdou svyni se vari voda !!!!!!!!!!!!!!!:):):)..."