PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

/ #977 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 14:48

#976: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 z jine diskuze

Tuto rodinu znám a ruku do ohně bych za ně určitě nedala.S jedním dítětem dělali takový rachod,že se v paneláku mají na co těšit. V bytě kde bydleli v podnájmu to dosti zničili a když jsem měla v prodeji byt já. přišli jako potencionální zájemci s tím,že byt by byl stále na mě psán jen bychom sepsaly u notáře smlouvu mezi námi, když jsem se ptala proč? bylo mi odpovězeno, že by jim ´´hypotéku´´ platil SOCIÁLNÍ ÚŘAD formou nájmu.Prý to jde jejich známí to tak má.Když si vezmete stát jim zaplatí nájem cca do 8000Kč plus životní minima plus přídavky na děti pán nedělal (byl stále před barákem nebo byl s bandou po městě) a paní také ne dostanou cca 15000Kč měsíčně za nic teď budou dostávat možná cca 90000Kč.To mne štve já jako samoživitelka , která chodila do práce po mateřské dostala 110Kč měsíčně a než se vyřídily papíra tak jsem projela cca 300Kč¨(do práce zpět jsem nastoupit nemohla jelikož dítěti bylo v říjnu 3 a byl pod čarou k příjetí do školky). Ať vše berou stejnou mírou a lidi nebudou zlí.Romů se prostě bojí a raději jim vše odklepnou.Příklad ,byla sem na úřadu žádat o příspěvek chyběl mi jeden papír doplnit bylo mi řečeno příjít,až to vše vyplním (1minuta práce pro pracovnici) vedle mě seděla romka a za ní 3 z rodiny neměla nic vyplněné a pracovnice ji vše vyplňovala.Věřím v to kdyby se to narodilo normální pracujicí rodině tak se lidi chovají úplně jinak.Už jen to jejich vyjadřování v TV jak se snaží mluvit, směšné přála bych Vám je vidět v tom pravém světle. Jděte se skrytou kamerou po delším čase, až mediální koloběh ustane a uvidíte. Ano,je to zázrak přírody mít paterčata a vůbec jim to nezávidím. Paní to určitě zas tak těžké mít nebude jak si myslíte je jich na hlídání spousta to nepočítám její rodinu.Jak říkám znám je a ať se ukáží, že se umí chovat jinak a jsou slušní pak ani neceknu.