PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#976 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 14:05

#975: - Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Myslíte si, že po té reklamní masáži by reakce dárců byla stejná?


Nepřihlášený uživatel

#977 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 14:48

#976: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 z jine diskuze

Tuto rodinu znám a ruku do ohně bych za ně určitě nedala.S jedním dítětem dělali takový rachod,že se v paneláku mají na co těšit. V bytě kde bydleli v podnájmu to dosti zničili a když jsem měla v prodeji byt já. přišli jako potencionální zájemci s tím,že byt by byl stále na mě psán jen bychom sepsaly u notáře smlouvu mezi námi, když jsem se ptala proč? bylo mi odpovězeno, že by jim ´´hypotéku´´ platil SOCIÁLNÍ ÚŘAD formou nájmu.Prý to jde jejich známí to tak má.Když si vezmete stát jim zaplatí nájem cca do 8000Kč plus životní minima plus přídavky na děti pán nedělal (byl stále před barákem nebo byl s bandou po městě) a paní také ne dostanou cca 15000Kč měsíčně za nic teď budou dostávat možná cca 90000Kč.To mne štve já jako samoživitelka , která chodila do práce po mateřské dostala 110Kč měsíčně a než se vyřídily papíra tak jsem projela cca 300Kč¨(do práce zpět jsem nastoupit nemohla jelikož dítěti bylo v říjnu 3 a byl pod čarou k příjetí do školky). Ať vše berou stejnou mírou a lidi nebudou zlí.Romů se prostě bojí a raději jim vše odklepnou.Příklad ,byla sem na úřadu žádat o příspěvek chyběl mi jeden papír doplnit bylo mi řečeno příjít,až to vše vyplním (1minuta práce pro pracovnici) vedle mě seděla romka a za ní 3 z rodiny neměla nic vyplněné a pracovnice ji vše vyplňovala.Věřím v to kdyby se to narodilo normální pracujicí rodině tak se lidi chovají úplně jinak.Už jen to jejich vyjadřování v TV jak se snaží mluvit, směšné přála bych Vám je vidět v tom pravém světle. Jděte se skrytou kamerou po delším čase, až mediální koloběh ustane a uvidíte. Ano,je to zázrak přírody mít paterčata a vůbec jim to nezávidím. Paní to určitě zas tak těžké mít nebude jak si myslíte je jich na hlídání spousta to nepočítám její rodinu.Jak říkám znám je a ať se ukáží, že se umí chovat jinak a jsou slušní pak ani neceknu.


Nepřihlášený uživatel

#978 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 15:44

#977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 no vy máte co říkat, svobodná ženská s dítětem....neznáte antikoncepci? A kritizujete jiné? Kdoví, co jste zač.


Nepřihlášený uživatel

#979 Alexandra Kiňová: Můj život s paterčaty 2. září 2013 0:22 Je to její první velký rozhovor a dala ho

2015-02-20 15:58

 

Jak to vidíte do budoucna? Uživíte ty děti? Když vás hodně lidí podezírá, že se budete mít díky různým sociálním příspěvkům a darům jako v ráji...
Rodičovská je sedm tisíc šest set, později bych měla dostávat tři tisíce osm set plus přídavky. Ty dělají pět stovek na jedno dítě. Teď je to dobré, děti kojím. Ale až se budou dokrmovat, budou potřebovat botičky, oblečení, později věci do školy, to nevím, jak to zvládneme. Vždyť všichni přece vědí, jak je náročné poskytnout dětem vše, co potřebují. A čím jsou větší, tím je to těžší. Tak co mi kdo závidí? Na druhé straně mi mnozí poslali spoustu věcí. Maminka měla obývák zaplněný krabicemi. Má i pěkné dopisy. Všem, kteří se podepsali, postupně napíšu a poděkuju. Mrzí mě ti, kteří něco poslali anonymně, těm nemůžu poděkovat. Hlavně ať si nemyslí, že si toho nevážím.

 

 

 

Znám hodně romských rodin, které děti neposílají do škol. Říkají, že stačí, když mají základní vzdělání. Vy už třeba trochu přemýšlíte nad tím, co byste ze svých dětí chtěla mít?

Já to budu dělat jinak. Chci, aby každé z nich mělo školu. I kdybych je k tomu měla dokopat, tak ji mít budou. Hlavně aby si nemyslely, že jim něco spadne do klína. Nespadne. Vím, že nebudou mít lehký život. Ale zvládneme to. Udělám všechno pro to, aby lidé, kteří mi pomohli, toho nikdy nemuseli litovat.

ZBLÍZKA

Začalo to nedůvěrou: To je ona? Tohle děvče, které vyšlo před panelák, vypadá tak na osmnáct. Znám ji jen z televize, tam vypadala starší a měla jiný účes. Velké oči se dívají podezíravě: O co ti jde? "Můžeme jít někam na lavičku? Přítel už je tak otrávený, že nechce novináře domů," říká.

Její přítelkyně Romana Fischerová dodává, že pokud bych k nim šla, měla bych odevzdat mobil, abych si tajně děti nevyfotila. Ostatně celé setkání bylo tajemné, i adresa byla tajná. Měla jsem jen telefonní číslo. Po příjezdu do Milovic jsem zavolala a až pak se dozvěděla ulici. Není to přehnané? Když si hodinu povídáme, divit se přestávám...

Co dostali
od města:
 nájemní byt v paneláku 3+1. Měsíčně budou platit i se službami přes patnáct tisíc. Je přidělen na dobu určitou, na rok.
od hejtmana Středočeského kraje: 50 tisíc korun s tím, že musí paragony dokladovat, že byly vynaloženy na potřeby dětí.
Pračku, sušičku, ledničku dostali v rámci mimořádné okamžité pomoci, rozdíl v ceně doplatilo Elektro Skuhrovec v Lysé nad Labem, které přidalo ohřívače na lahvičky. Vybavení pokoje pro staršího syna od Andreje Babiše a Nadace Agrofert. Kočárky od firmy Kočárky Daniela, autosedačky od firmy Cybex. Prodejce nábytku poskytl čtyřicetiprocentní slevu. Deset tisíc plen od výrobce ze severních Čech. Postýlky zfirmy Patron z Mělníka. Zdravotní pojišťovna průmyslová dala tři tisíce korun na nákup do lékárny. Zástupce ČSOB poskytl pojištění pro děti. Firma Medela zdarma půjčila odsávačku. Romské sdružení a firma M. Horváth z Lysé nad Labem koupilo sedačku. Zhruba 170 tisíc korun lidé naposílali na transparentní účet 211620293/0600 zřízený Klubem dvojčat a vícerčat. Budou použity, až děti začnou chodit do školy, na jejich potřeby.

 


Nepřihlášený uživatel

#980 podekovani Kinova/Kroscen

2015-02-20 16:09

re ; Udělám všechno pro to, aby lidé, kteří mi pomohli, toho nikdy nemuseli litovat.

-----------------------

 

a vy by jste si pořizovala další děcko, kdyby jste už neuživila to první? To, že se jim narodiliy paterčata, to je druhořadé, tady jde o to, že někdo dělá děcka, ačkoliv ví, že je neuživí

 

Jak píše Jana Flíčková, mám jedno dítě a jelikož vím, co to stojí peněz a že na druhé nemám, tak si ho nepořizuji! Oni se mačkali v garsonce a sotva uživili jedno děcko a pořizují si druhé! Tak asi moc na úrovni nás všech nežijí, protože jiné rodiny si děti nepořizují, když by jim nemohli dopřát vše co potřebují ;)

---------------

Antonio Kroščen ...Romana Krejzi Šulcová ty to v hlave fakt v poradku nemas o co ti jde ROMANO FISCHEROVA,JSI UBOHA JSI TADY VYMYSLET PROFILY A PSAT TU NEPRAVDIVE KECY

Antonio Kroščen Nevím, kdo to tu v hlavě nemá v pořádku, ale já to fakt nebudu :D Žádnou Fischerovou neznám, tak se laskavě hoď do klidu :D Jestli si nějaká Fischerová, co tě odkopla nebo nevím, dělá falešné profily, tak si to řeš s ní a ne se mnou, já mám profil pravý :D

 

Na to, jak říkali, že je nikdy nenechají fotit a nebudou o nich nic zveřejňovat je to už kolikátý článek... -_-


Nepřihlášený uživatel

#981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 16:10

#978: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 chcete rict ze svobodna slečna matka s 5 detmi je neco vyjimecne - VIP že?


Nepřihlášený uživatel

#982 Re: Re: Re: Petici: NE

2015-02-20 16:41

#809: - Re: Re: Petici: NE 

 Režisérka dokumentu o paterčatech Alena Derzsiová v ČT poodhalila, jak vidí ostrou hádku o peníze, která pořádně opepřila 12. díl seriálu České televize. A kde je podle ní řešení.

 
 
 
 

Matka paterčat Alexandra Kiňová a šéfka Klubu dvojčat a vícerčat Klára Vítková Rulíková si vjely do vlasů. Do ostrého konfliktu se dostaly kvůlinadačnímu účtu, na kterém je v současné době takřka 668 tisíc korun a který je vedený právě přes Klub dvojčat a vícerčat.

Rulíková, která rodině od počátku seriálu pomáhala, účet spravuje. Ve 12. díle (ze třinácti) však vybuchla. „Ku*vy zas*aný,“ ulevila si pořádně od plic, když se pohádala s babičkou paterčat. „Tak ať se na nás vyse*e. To mi vyhrožuje? Čím nám pomáhá? Ze začátku… Ale teď na nás každý sere," nešetřila Rulíkovou ani máma paterčat...

Ke sporu o peníze se dnes ve Studiu 6 na ČT24 vyjádřila i režisérka Paterčat Derzsiová. „Co se stalo teď, to jsem nečekala...,“ přiznává režisérka a pokračuje: „Mám ráda obě, strávila jsem s nimi necelé dva roky života, ale myslím si, že je to minimálně nešťastné... Každá má na to svůj názor, část pravdy je na každé straně a je to pouze a pouze o komunikaci.“

 

Do složité komunikace se přitom zapojuje i stát - včetně ministerstva práce a sociálních věcí Michaely Marksové (ČSSD). „My v tom jsme prostředníky celou dobu,“ upozornila v České televizi Marksová, podle které se ministerstvo zajímá i o spor kolem transparentního účtu.„Stále komunikujeme s příslušným městským úřadem a hledáme různé formy podpory. Kolegyně vyjednávají, aby se o ten účet mohla starat jiná organizace,“ prozradila ministryně.


Nepřihlášený uživatel

#983 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 17:28

#978: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 

a co bys delala ty na jejich miste.co budes delat, kdyz ti chlapa vyhodi z prace? brecet, ze snite plato jogurtu 3 kila masa a že potrebujes pokrtit deti a koupit kombinezy a udelat super hostinu, protoze bez ni to neni ono? asi ne, že? kombinezy se koupi v bazarku, jogurt dostanou deti ob den, krest se posune na lepsi casy a maso taky nemusí být denne. proste se uskromnis.oni ne, maj ucet, ty ho nemas

Nechápu, co máš pořád s tím účtem? Z toho účtu sami vybírat nesmí, z toho jim věci kupuje klub vícerčat, peníze jako takové se jim do ruky nedostanou. Takže kombinézy atd. z toho zaplaceny vůbec nebyly, protže to je VELKÝ nadstandard, kupovat tak drahé kombinézy, když v sekáči je mohou pořídit za pár šupů . Osobně bych nic takového nekoupila, ani když na to mám a už vůbec ne v jejich situaci. Jenže ta mentalita je tam prostě znát -dostanou peníze do ruky a hned je utratí, nepřemýšlí, co bude potom. 

 

11.10.14 11:25
Janina Mašková : Já zas s psycholožkou souhlasím… podle mě jí prokoukla je evidentní, kdo je hlava rodiny a tatínek to není. Tady velí mamča a Sasča
Ale oni to maj tak, že maminka zavelí, Saša se přidá a pak tatínek vypadá jak trouba co ani neumí zabučet. Podle mě to prostě vzdal, protože ty dvě ho v názorech převálcovaly. On je jen na to aby chodil do práce a na houby. Ale třeba jim to tak vyhovuje. Saša domina, on sub

Petr Lajski Koulenski – Janina Mašková: Jsem bratr Toníka a Vy jste napsala svatou pravdu. Znám je X let a stojím za Vámi.:-D:-D I když to zní poněkuď sobecky vůči mému bratrovi…:-| Ale PRAVDA JE PRAVDA A VŽDY BUDE.

Ester Goods: Nejhůř to odnese malý Tonda. Vypadá to, že s ním nikdo moc nemluví. Chlapeček je ročník 2008 a mluví jako dítě mezi 2–3 rokem

Antonio Kroščen:: Me by zajimalo kdyz jste tak chytří a inteligentní. A vsichni vidite chyby Sasi, jestli vidite i ty sve chyby. Nechapu jak muzete byt chtry a psat tady takovy blbosti. Ze to odchytal nejvic Tony… mimochodem neni Tonda. Je to Antonio. Ten kluk tak mluvi protoze mel jako dite nehodu… tak nekomentujte kdyz nevite.. a prosil bych Aby takzvana ridina se zdrzovala komentaru. Kdyz tu byla na navsteve 2× v zivote..
jinak vsem chapajicim lidem moc dekuji..

Antonio Kroščen: Mila Stano. Dekuji za vase postrehy…
co se tyce o exekucnich platbach.. tak bohuzel jsme o tom nevedeli…
j3 to smutný ale jsou to stare a zapomenute castky kdy me parkrat chytil revizor jako 17 ti leteho kluka kterej musel chodit do skoly. A bohuzel rodice na tom asi nebyly financne nejlip… jinak my jsme mely vsechno co se tyce Antonia..
a kdyz jsme chteli holcicku tak bohuzel… proste priroda… no pockejte si dal v dilechcco bude s peco. Sluzbou… uvidite sama..

Alexandra Sašenka Kiňová – Petr Lajski Koulenski: ze ti neni hamba, psat ze jsi jeste bratr hahaha
Kolikrat jsi tu byl?? ze ty tady neco pises..Vubec nechapu jak muzes tohle psat. Je to smutny:(((( Vubec nevis jaka jsem a komentujes mam dost. prestan to delat!!! protoze az zacnu psat ja tak potom uvidis…

Na tohle jí někdo už napsal, že rozkazuje už i na netu 

Stana

#984 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 21:42

#973: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Etano 

cekam jak  se vyresi ta facka pecovatelce 

dostane za to babicka nejaky trest?  nejakou pokutu ? nebo pokarani ?

nebo alespon prikaz odpracovat nejake hodiny mestu? coz tak omluvu pecovatelce?

v Ceske republice se tohle muze dit beztrestne?

no a jsou ty deti u teto agresivni rodiny v bezpeci? 

 

Babička: "to tak jsem ji profackovala, já jsem za to tady zodpovědná!"

Nakonec se budou pečovatelky starat jen o domácnost, děti nechají plně v kompetenci rodiny - což je rozumné rozhodnutí, protože s Kiňovými to jinak nejde 

===============

ale za jednu věc jsem  dědovi Kiňovi vděčný: dokázal narovinu říct, co se stalo.

Řekl totiž "máma zmátila pečovatelku".

Všimněte si, že použil slovo "zmlácení" a nikoliv "facka",

jak se to později všichni snažili bagatelizovat...


Nepřihlášený uživatel

#985 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 22:04

#983: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Alexandra Sašenka Kiňová – Petr Lajski Koulenski: ze ti neni hamba, psat ze jsi jeste bratr hahaha

Kolikrat jsi tu byl?? ze ty tady neco pises..Vubec nechapu jak muzes tohle psat. Je to smutny:(((( Vubec nevis jaka jsem a komentujes mam dost. prestan to delat!!! protoze az zacnu psat ja tak potom uvidis… 

--------------

Tak toto je dost hustý


Nepřihlášený uživatel

#986 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 23:06

#985: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 Tak třeba tohle, je daleko lepší a pravdivější, ne? 
Citace: Odpovídám popravdě. NIKDY BYCH DO TOHO NESLA!!! Protoze ten dokument nebyl o detech, a to me mrzí, protoze jsem do toho šla aby jsem mela pamatku. Hlavne na deti, ale moje deti se tam míjeli. A citim ze ten dokument mi (nám více ublizil)
Mrzi me ze tam neni zadny poděkování, lidem ktery nám pomohli.Lidi si to zasloužili… Vse dulezite je prostrihany… Vim ze to bude cist režisérka to je muj prostě názor…

Příspěvek upraven 03.12.14 v 22:25


Nepřihlášený uživatel

#987 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-21 00:05

#986: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 tohle je daleko lepší a pravdivější

 .3. 12. 2014 22:37

Právě teď je výživná diskuze na uzavřených stránkách Paterčat


a

Saša pomlouvá a osočuje Kláru. Obviňuje jí z vypočítavosti, z touhy se zviditelnit  opět spustila starou písničku, že jim pomohla jen na začátku a pak už na ně kašlala. Ta slečna je celá její matka. Ani pěťák bych této nevděčné a hloupé romce neposlala.


Nepřihlášený uživatel

#988 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-21 00:47

#987: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 však jsi neposlala, tak se tu nerozčiluj. 


Nepřihlášený uživatel

#989 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-21 00:48

#986: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 

04.11.14 22:02

Tony už svůj příspěvek na fb smazal. Tady je.

Lidicky moc dekuji za krasne komenty.. apeluji jen na Kláru Rulikovou… ano jako clovek je zajiste hodny a mírumilovný. A moc ji dekuji ze zacatku nam moc pomohla. Nic méně od dob kdy u nas zacala zamestnavat sve lidi. Se z ni stala vypocitava a vuci nam nespravedliva. Jelikoz tim ze u nas zacala zamestnaval sve lidi tak zacala vic myslet na penize ktere za ty holky mela a maaaa. A chova se k nam ne profesionálně. No a spousty vecí o kterych se nemusim bavit… pac nechci nic tu rozvadet. Jinak opravdu moc dekuji vsem. "


Nepřihlášený uživatel

#990 Re: Petici a Kláře Vítkové Rulíkové: NE

2015-02-21 02:42

#917: - Petici a Kláře Vítkové Rulíkové: NE 

 

Závažné obvinění vůči p. Rulíkové

Chtěl bych se zdejších diskutujících na něco pozeptat. Jakýsi člověk, vystupující pod jménem Viola, zde 14.1. poznamenal: "Rulikova si nasla notorika cerpala penize z uctu pro sebe a toho ozralu,kdyz to napsal otec patercat do jedny diskuze tak se Klara nastvala a proto udelala to prohlaseni aby rozpoutala nenavist vuci rodine,je to zla zenska kouka ji to uz stoho ksichtu,doufam ze na ni dojde co nejdriv". Nám známou, která na ten účet paterčat přispěla. Nedokáži si představit, jak by reagovala, pakliže by se to tvrzení (viz výše) potvrdilo. Předpokládám, že je to lež jako věž, ale člověk nikdy neví. Zažil jsem za život leccos překvapivého. Člověk dneska nikdy neví. I navenek slušní lidé se umí dopustit nehorázných sprosťáren. Ale chci věřit, že pod tou Violou se skrývá nějaký provokáter, nebo člověk, který si vyřizuje tímto hanebným způsobem nějaké osobní účty s p.Rulíkovou (že by snad někdo od Kiňových?). Jinak se divím, že to zase vzala JUDr. Samková (neplést s JUDr. Slámovou!:-). Naposledy jsem o ní slyšel v souvislosti s onou kauzou, s níž přišel reportér J.Kroupa.

 

účet

Taky jsem na účet přispěla. Je to účet transparentní, tozn. lze na netu sledovat jeho pohyby (příjmy i výdaje). Zveřejněny jsou vždy poslední 3 měsíce. Z účtu se téměř nečerpalo, a to, co se proplácelo, je zveřejněno na stránkách klubu dvojčat a je to vypsáno i zde v diskuzi (někde kolem té Violy). Hospodaření s účtem podléhá kontrole magistrátu, nejpozději v září 2014 musela proběhnout poslední kontrola, takže jsem v klidu. Viola je nešťastný člověk, protože vše lze říct slušně. Na výzvu, aby své tvrzení doložila, nereagovala. Zda je partner paní Rulíkové notorik, nevím. Kiňová a Kroščen nepobrali mnoho inteligence a myslí si, že peníze jsou jejich. Nejsou. Peníze jsou určeny pro jejich 5 dětí a ve prospěch těchto dětí budou použity.

 

Klára Rulíková je problém19. 1. 2015 09:36

Peníze dostala rodina

 

 

 

Samozřejmě, že jsou jejich ,asi ste moc rozumu nepobrala vy.........ty peníze by Klára nikdy nezískala ,nebýt paterčat......a děti jsou malé a ve fin.otázkách je zastupují rodiče,žádná Klára nebude rozhodovat za co se prachy utratí ! Doufám,že k usmíření nikdy nedojde, kam Klára šlápne,deset let tráva neroste . A Samková je velice schopná právnička a tahle kauza je jasná ,Klára nadělala spoustu malérů . Celá naš rodina posílá paterčátkům peníze a vy praskněte vzteky.


Nepřihlášený uživatel

#991 Re: Re: Petici a Kláře Vítkové Rulíkové: NE

2015-02-21 08:54

#990: - Re: Petici a Kláře Vítkové Rulíkové: NE 

 

Označení sbírky: Pomoc rodině Alexandry Kiňové - první paterčata v ČR

 

Číslo účtu: 211620293/0600
Získání peněžitých příspěvků  na pomoc rodině Alexandry Kiňové, které se narodila první paterčata v České republice, především na zajištění podmínek pro poskytování plnohodnotné péče, nezbytného vybavení, ubytovacího zařízení a všestranné komplexní pomoci v počátečným období všestranného vývoje paterčat.

 


Nepřihlášený uživatel

#992 Re: Re: Re: Petici a Kláře Vítkové Rulíkové: NE

2015-02-21 12:08

#991: - Re: Re: Petici a Kláře Vítkové Rulíkové: NE 

 Proč paní Kláře ne?Já říkán ano a když se to někomu nelíbí a nechce podepsat, tak proč sem chodí a vymýšlí si blbosti.Já bych jim ty peníze dala, Ať se třeba jimi obloží, nebo rozfofrují za blbosti , ale pak by to chtělo zveřejnit a co jim šlo. Kdo má jaké vychování je jasně vidět a lásce k práci už se nedá vůbec mluvit


Nepřihlášený uživatel

#993 Petici a Kláře Vítkové Rulíkové : ANO ANO ANO

2015-02-21 12:17


Nepřihlášený uživatel

#994 Re: Petici a Kláře Vítkové Rulíkové ANO ANO ANO

2015-02-21 13:39


Nepřihlášený uživatel

#995 Petici za KVR: NE

2015-02-21 17:03

FB stránky pro paterčta spravuje její partner.

Alexandra Sašenka Kiňová

Jen nechapu proc na svych strankach komentuje Klara jako o druhe osobě. KDYZ ODEPISUJE sama za sebe..

Upraveno · 11. listopad 2014

 


Nepřihlášený uživatel

#996 Re: Petici za KVR: NE

2015-02-21 17:04

#995: - Petici za KVR: NE 

  Dvojčata

 

Klára na Vás nemá čas ani náladu. Píšu to já Tomáš Karger, kterého jste opět přesvědčila o vašem geniálním nadhledu a všeobecné informovanosti : . Jsem rovněž správcem této stránky a kdo odpovídá za Klub dvojčat se objevuje pod komentářem...

 

Upraveno · 5 · 11. listopad 2014

 


Nepřihlášený uživatel

#997 KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 17:25

NESOUHLASÍM S PETICÍ A S TAKOVÝM VYJADŘOVÁNÍM "BÝVALÉ" KAMARÁDKY KLÁRY VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ, DOBROVOLNÉ ČLENKY POMÁHAJÍCÍ ORGANIZACE.....

 


Nepřihlášený uživatel

#998 Re: KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE.

2015-02-21 18:07

#997: - KLÁŘE VÍTKOVÉ RULÍKOVÉ: NE, NE, NE, NE, NE. 

 Když nesouhlesíte je to pouze vaše věc, ale nemusíte  se tady vyjadřovat- To co paní Klára řekla nebylo nic nového, myslím, že kdo není hluchý a slepý tak to viděl, slyšel a hlavně pochopil a co rodince jde.


Nepřihlášený uživatel

#999

2015-02-21 18:17

KVR nastrečená loutka???

KLÁŘE NE.


Nepřihlášený uživatel

#1000 Re:

2015-02-21 18:28

#999: -  

 Komický názor, paní Klára a loutka, to si ji pletete s někým jinýmTo je ženská na svém místě, loutky jsme měli být my a tancovat podle taktovky rodinky. Jednou chybí toto, jindy toto, nic nemáme, tohle potřebujeme, nikdo se nestará atd. Tak kdo je loutka?