PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

/ #980 podekovani Kinova/Kroscen

2015-02-20 16:09

re ; Udělám všechno pro to, aby lidé, kteří mi pomohli, toho nikdy nemuseli litovat.

-----------------------

 

a vy by jste si pořizovala další děcko, kdyby jste už neuživila to první? To, že se jim narodiliy paterčata, to je druhořadé, tady jde o to, že někdo dělá děcka, ačkoliv ví, že je neuživí

 

Jak píše Jana Flíčková, mám jedno dítě a jelikož vím, co to stojí peněz a že na druhé nemám, tak si ho nepořizuji! Oni se mačkali v garsonce a sotva uživili jedno děcko a pořizují si druhé! Tak asi moc na úrovni nás všech nežijí, protože jiné rodiny si děti nepořizují, když by jim nemohli dopřát vše co potřebují ;)

---------------

Antonio Kroščen ...Romana Krejzi Šulcová ty to v hlave fakt v poradku nemas o co ti jde ROMANO FISCHEROVA,JSI UBOHA JSI TADY VYMYSLET PROFILY A PSAT TU NEPRAVDIVE KECY

Antonio Kroščen Nevím, kdo to tu v hlavě nemá v pořádku, ale já to fakt nebudu :D Žádnou Fischerovou neznám, tak se laskavě hoď do klidu :D Jestli si nějaká Fischerová, co tě odkopla nebo nevím, dělá falešné profily, tak si to řeš s ní a ne se mnou, já mám profil pravý :D

 

Na to, jak říkali, že je nikdy nenechají fotit a nebudou o nich nic zveřejňovat je to už kolikátý článek... -_-