PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

/ #1799 Záznam chatu z pondělí 3. listopadu 2014 během vysílání

2015-03-12 12:32

Tony: Klaro krom tech odpovedi, ktere nejsou pravdiveeeee. A lzi ktere tu projevujes . Nepripadas mi jako clovek kterej ma pravo sirit nesmysly. . . . . . Babicka tu pracuje? Ukaz mi kde.. klarko timto bych chtel aby jsme nase uzasne vztahy plnych lzi a vypocitavosti . Z tve strany samozdejme .. chci ja i sasa ukoncit veskery styk. Nebudu se docitat jak se po nas vezes...

Klára Rulíková Vítková: Je mi líto, že rodina má pocit, že o ní lžu. Babička pracovala 9 měsíců v rodině, od října zde již zaměstnána není (netuším, že bych někde uvedla, že v současné době pracuje)... Nemyslím si, že se po Vás vozím - raději si to povíme osobně v pátek, OK?

 

Klára Rulíková Vítková: Vídám se s rodinou tak 1x měsíčně, nemám už příliš času i vzhledem ke svým současným zdravotním problémům. Do Milovic za Sašou jedu tento pátek :-)

 Klára Rulíková Vítková: Děkuji za podporu, občas (s odstupem, když to vidím v seriálu) mám pocit, že jsem profesně selhávala...

Jana: pani Rulikova proc si hrajete na kamaradku kdyz ji pak pomlouvate pred zraky naroda.. proc jste to neresila s ni,nebo s rodinoou dekuji

Klára Rulíková Vítková: Na kamarádku si nehraji, kamarádky jsme byly, dokud jsem nezačala zaměstnávat u Saši terénní pracovnice - potom se musel vztah změnit na více profesionální. Nemyslím si, že někoho pomlouvám, vše, co zaznělo na kameru jsem Saše několikrát řekla i napsala... Počkejte si na další díly seriálu, třeba uvidíte více...