PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#1776 Re: Petici: NE

2015-03-12 08:32

#1717: - Petici: NE 

 nemam  se zaco stydet, jsem pracujici zena od skoly, pred kazdou materskou jsem byla radne zamestnana ja i manzel 

deti jsme mali az kdyz jsme meli  byt a dokazali jsme rodinu zabezpecit

byla i materska a vse co k tomu patri dle zakona - tomu se rika zodpovednost a za tu se urcite stydet nehodlam

ze slecna matka nedostala materskou, atd ....... je jeji chyba mela si pred rozhodnutim mit dalsi dite/deti trocha maknout 


Nepřihlášený uživatel

#1777 Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 08:40

#1776: - Re: Petici: NE 

 Souhlasím, jsem na to stejně Jedubaba


Nepřihlášený uživatel

#1778 Re: Re: Re: Šest sourozenců

2015-03-12 08:40

#1733: - Re: Re: Šest sourozenců 

 ja jo ve slovicku ....... nekdo v te rodine pracuje?


Nepřihlášený uživatel

#1779 Re:

2015-03-12 08:49

#1766: AndyO -  

 ja myslela ze dnes se tady neobjevite, ale asi si jdete pro dávky tak jste se probrala,

tak si ty davky hezky uzite, bojovnicie za linou slečnou matku a nepracujici rodiňu patercat 

AndyO

#1780 Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 08:56

#1776: - Re: Petici: NE 

 jo, na internetu je každý svatý:) Moc vám nevěřím, socek je v ČR jak máku.

 


Nepřihlášený uživatel

#1781 Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 09:07

#1780: AndyO - Re: Re: Petici: NE 

 Jak znají Ki KR naše svatý, když pořádají křtiny, řídí se podle desatera, nebo absolvovali něco z katechismu, to se dělá když se jde ke křtinám a při tom neví jak to v kostele chodí. 

No někdo na ty socky musí vydělávat a platit daně, podávat daňové přiznání a zaplatit třeba za příjem pronájmu od socek

AndyO

#1782 Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 09:32

#1781: - Re: Re: Re: Petici: NE 

 když už probíráme ty socky, Klára je pořád marod?


Nepřihlášený uživatel

#1783 Re: NE

2015-03-12 09:56

#1761: - Ano 

Požádal (otec paterčat) KVR o to dokonce písemně v chatu na čt v nějakém pořadu, pro lži a vypočítavosti z její strany, začátkem listopadu.

KVR odpověděla na chatu, že v pátek (7. listopadu) přijede a dohodnou se osobně.

Pak psala matka, že došlo k dohodě a že jednání bylo klidné, příjemné a prospěšné pro obě strany.

Jak se dále věci vyvýjeli se dá usoudit, že KVR sice slíbila, ale nedodržela.

KVR usoudila, že matka potřebuje její zaměstnance na "podporování rodičovských kompetencí" atd. a platy svým zaměstnancům hradila z TÚ rodiny.

Proto se ministryně vyjádřila, že rodina péčí zvládá a nepotřebuje žádný speciální dohled a pomoc.

Takže rodina kontaktovala právníka. 

 

Možná si KVR myslela, že nejlepší obrana je útok a byl článek na ona idnes.

Jak vidíte o umístění svých zaměstnanců byl, nebo stále ještě je boj několika organizací a důvodem není nic jiného než finance a reklama.


Nepřihlášený uživatel

#1784 Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 10:00

#1782: AndyO - Re: Re: Re: Re: Petici: NE 

 Můžete zavolat na pracoviště, telefon se dá vyhledat.


Nepřihlášený uživatel

#1785 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 10:03

#1784: - Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE 

 Pokud Vás to zajímá tak si to určitě zjistíte není nic jednoduššího než Kláře zavolat. Telefon je napsaný u klubu dvojčat ...


Nepřihlášený uživatel

#1786 Re: Re: NE

2015-03-12 10:04

#1783: - Re: NE 

 To bylo ale v listopadu 14 a článek a vyšel v lednu 15. O mzdě z TU to bylo taky až 15.Do konce roku 15 Klára neřekla proti rodině nic, ve všem se jich zastávala

Ministryně viděla to, co vidět chtěla, ale neviděla práci těch ženských co se o tu rodinu staraly a pracovaly za ně. Nebo mi snad chcete říct, že matka luxovala, vytírala, žehlila atd


Nepřihlášený uživatel

#1787 Re: Re: NE

2015-03-12 10:08

#1783: - Re: NE 

 Myslím si, že Klára o rodině ví víc ,než vyšlo na svět. Ale co není - může se stát. Výhružky v emailech ty by taky nebyli na škodu co jí rodina psala


Nepřihlášený uživatel

#1788 Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 10:24

#1780: AndyO - Re: Re: Petici: NE 

vy jste jedna z nich a jdete jim prikladem


Nepřihlášený uživatel

#1789 Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 10:27

#1782: AndyO - Re: Re: Re: Re: Petici: NE 

 pred casem Vam konkretne tady nekdo doporucil lecbu, ja jenom doplnim ze je nejvyssi cas vyhledat ve Vasem pripade konkretne psychiatra

snad Vam to pomuze

 


Nepřihlášený uživatel

#1790 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETICI NE

2015-03-12 10:35

#1753: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETICI NE 

 neplette do patercat politiky, jde prece o perly babky Kiňové a dalsiho tezko pracujiciho clena bratra Saši v teto usilovne davkujici rodince


Nepřihlášený uživatel

#1791 Re: Re: Re: NE

2015-03-12 10:38

#1787: - Re: Re: NE 

 to by sme si pocetli

osobne jsem p. kroščena upozornila aby nejdriv premyslel a az pak psal, že to muze mít pro neho neblahe dusledky 

AndyO

#1792 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE

2015-03-12 10:41

#1789: - Re: Re: Re: Re: Re: Petici: NE 

 když mne tyhle rady báby Dymákový nějak moc užitečné nepřipadají. Taky bych vám mohla něco doporučit, ale stojíte o to? Ne. No vida, a já o rady místních hysterek také nestojím.


Nepřihlášený uživatel

#1793 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETICI NE

2015-03-12 10:44

#1790: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETICI NE 

 Brat slečny asi fárá na šachtě? Bratr krosčena opradu pracuje  a je to pravda, žádná lež.


Nepřihlášený uživatel

#1794 Re: Re: Re: Re: NE

2015-03-12 10:48

#1791: - Re: Re: Re: NE 

 Krosčen musí přemýšlet, je za to zástupce vedoucího placen. On je to taková myš co stojí v pozadí a nechá se obdivovat jak je pracovitý, ale není je to hra a přetvářka

AndyO

#1795

2015-03-12 11:04

Nevím, zda už vám došlo, že pokud počet rasistických závistivých a nepřejícných příspěvků různých bab Dymákových přesáhne počet těch, kteří podepsali petici ...a k tomu se nebezpečně blížíte...tak nejspíš Kláru zavřou za § 356  :))

 


Nepřihlášený uživatel

#1796 Re:

2015-03-12 11:56

#1795: AndyO -  

 bože.... až bude měřeno stejným metrem všem občanům našeho státu a né jenom těm kteří si vše vyřvou .... a kam se vy nebezbečně blížíte ??? Proč si pořád berete do pusy Kláru ??? vyřídila za ně málo,bránila rodinu málo,narovnávala zákony málo,sehnala pěněžných prostředků a darů málo ???

Neplacení kauce u města na byt . A občané ve stejném baráku jí platit musí jinak když nezaplatí se musí vystěhovat ...... Myslíte že je to lidem z našeho města jedno jak se vše narovnává pro  tuto rodinu .

 

 

a teť tady na Kláru plivete a posíláte do vězení ?? 

 


Nepřihlášený uživatel

#1797 Re: Re: Re: NE

2015-03-12 12:14

#1786: - Re: Re: NE 

 Požádal (otec paterčat) KVR o to dokonce písemně v chatu na čt v nějakém pořadu, pro lži a vypočítavosti z její strany, začátkem listopadu.


Nepřihlášený uživatel

#1798 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETICI NE

2015-03-12 12:32

#1793: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PETICI NE 

 tady byl myslen asi akcní prevazne polonahy hrdina z dokumentu, podle ktereho se stat o patercata nestara, anebo stara porad malo, porad mááálo ..............


Nepřihlášený uživatel

#1799 Záznam chatu z pondělí 3. listopadu 2014 během vysílání

2015-03-12 12:32

Tony: Klaro krom tech odpovedi, ktere nejsou pravdiveeeee. A lzi ktere tu projevujes . Nepripadas mi jako clovek kterej ma pravo sirit nesmysly. . . . . . Babicka tu pracuje? Ukaz mi kde.. klarko timto bych chtel aby jsme nase uzasne vztahy plnych lzi a vypocitavosti . Z tve strany samozdejme .. chci ja i sasa ukoncit veskery styk. Nebudu se docitat jak se po nas vezes...

Klára Rulíková Vítková: Je mi líto, že rodina má pocit, že o ní lžu. Babička pracovala 9 měsíců v rodině, od října zde již zaměstnána není (netuším, že bych někde uvedla, že v současné době pracuje)... Nemyslím si, že se po Vás vozím - raději si to povíme osobně v pátek, OK?

 

Klára Rulíková Vítková: Vídám se s rodinou tak 1x měsíčně, nemám už příliš času i vzhledem ke svým současným zdravotním problémům. Do Milovic za Sašou jedu tento pátek :-)

 Klára Rulíková Vítková: Děkuji za podporu, občas (s odstupem, když to vidím v seriálu) mám pocit, že jsem profesně selhávala...

Jana: pani Rulikova proc si hrajete na kamaradku kdyz ji pak pomlouvate pred zraky naroda.. proc jste to neresila s ni,nebo s rodinoou dekuji

Klára Rulíková Vítková: Na kamarádku si nehraji, kamarádky jsme byly, dokud jsem nezačala zaměstnávat u Saši terénní pracovnice - potom se musel vztah změnit na více profesionální. Nemyslím si, že někoho pomlouvám, vše, co zaznělo na kameru jsem Saše několikrát řekla i napsala... Počkejte si na další díly seriálu, třeba uvidíte více...


Nepřihlášený uživatel

#1800 Re: Re: Re: Re: Re: NE

2015-03-12 12:34

#1794: - Re: Re: Re: Re: NE 

 podle toho co psal to na premysleni moc nevypadalo