Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Zbohatlík a asociál,dříve outsider

/ #3908 Odpověď sociálovi - hnědému nebo rudému (platí pro oba)

2013-02-07 18:18

#3906: Nejsem idiot - Re: Re: Kdo to asi podepisuje? A kdo asi sepisuje pod jménem Nejsem Idiot tyhle žvásty?

Jen aby komunistická tupost,sprostota a lež neměla poslední slovo: já byl ty idiote (který si o sobě myslí, že není) za toho "dříve" z politických důvodů (pro idiota = pro své názory) nezaměstnaný a také nezaměstnatelný. Už jsem to tu napsal podobnému idiotovi dříve, zde diskuse s takovýmito idioty končí (ani to nemusí sami prohlašovat kvůli tomu, že jsem "asociál"), protože k tomu další argumenty už nemají. Stejně jako k poznámce, že pracovní povinnost pod heslem "Arbeit macht frei" byla i v nacistických koncentrácích. Není nic známo o tom, že by se našel idiot (kromě bachaře Hösse a jeho tlupy gangsterů), který by tvrdil, že to bylo dobře a že  šlo o lidem prospěšné zařízení (střechu nad hlavou a skromnou stravu měli přece "zaručenu").Ostatně ČSSR byla jedním obrovským koncentrákem také..... a jen zde, mezi Čechy jsou takovíto idioti. Buď zde byl "Nejsem idiot" muklem - bezprávným nestraníkem, pak jde o idiotství nepředstavitelné velikosti. Nebo byl komunistický bachař - esesácký pohůnek, a pak jde o nepředstavitelnou drzost a sprostotu, plivnutí do tváře všem nevinným obětem něco takového vychvalovat. Snad jen idiotství je částečnou omluvou.Takoví jsou stoupenci komunismu....