Petice za zákaz kouření v restauracích

Quoted post

Lukáš

#141 kouření

2013-04-10 12:56

Co je tohle za blbost? Přečetl sem si všechny příspěvky, a nestačim se divit...

Pokud se mají zakázat cigarety v restauracích, ať se alespoň nechají povolelé elektronické. Vydechuje se pouze neškodná pára, která NESMRDÍ...

Mimochodem - vy nekuřáci byste ale neměli chodit ani VEN.. Co takový auta, autobusy? To Vám nevadí? Víte, jak znečišťují ovzduší? Zakážeme tedy jezdit autem, autobusem... Co Vy na to? Do Restaurace Vás nikdo nenutí - Ale VEN se přeci jen musí. S tím nic neuděláte?

Proč asi není dostatek NEKUŘÁCKÝCH restaurací? Protože by tam pomalu nikdo nešel. Mimochodem - když by to mělo zaručený úspěch, tak si takovou restauraci otevřte - svoboda podnikání...

Mimochodem - za chvilku nám někdo bude diktovat, kde si smím sníst rajče, banán, okurku nebo bagetu.. Za chvilku nám někdo bude diktovat, kolikrát za den smím spát se svou drahou polovičkou... To je ale SVOBODA. Je mi z tohohle státu a z celý EU na blití.

A TEN ARGUMENT - ŽE NECHCETE PLATIT Z DANÍ LÉČBU... My kuřáci máme PŘEDPLATNÉ i na několik let po SMRTI... Kolik peněz platíme na daních za CIGARETY.

STE PROTI KOUŘENÍ? Když se zakáže kouření úplně, počítejte s tím, že se zdraží ostatní - třebas jídlo, kosmetika, benzín apod... Pak nebudete mít ani na nájem. Protože kdyby chyběli prachy z cigaret, tak je tenhle stát a většna států v pr-eli...

Odpovědi

Lukáš

#142 Re: kouření

2013-04-10 13:01:25

#141: Lukáš - kouření

DODATEK: Takže nám kuřákům ještě můžete být vděční... ;))

Jarda

#144 Re: kouření

2013-04-24 10:14:01

#141: Lukáš - kouření

nezlobte se na mne , ale melete o voze... pokud budu jít syrečky nebo jiné "voňavé" jídlo v restauraci, mimimálně se lidi kolem mne ušklíbnou, v horším případě přesednou k jinému stolu. Mne jako nekuřáka ten kouř obtěžuje, navíc mi škodí ..... a nemám možnost volby přejít k jinému stolu. Proti kuřákům nemám vůbec nic ( je to jejich volba), jen nevím, proč bych měl já být o stejnou možnost volby ochuzen - já NECHCI vdechovat kouř a smrdět, a přesto musím, polopaticky - já si měl dělat zle a kuřák dobře ( za stejné prachy) . Ať se udělají klidně kuřácké hospody, nepáchnu do nich, jen ať proboha nejsou všechny hospody kuřácké s tím, že se s tím nic dělat nedá......

S tou svobodou - nikdo vám určitšě nebude diktovat, kolik rajčat, banánů či okourek máte sníst, pokud mi ovšem budete po jejich požití říhat ( nebo hůř) u obličeje, neměl byste se divit, že se budu bránit - i já mám totiž tady SVOBODU !

 

tonda

#173 Re: kouření

2013-05-21 04:21:00


Nepřihlášený uživatel

#267 Re: kouření

2016-01-28 20:52:51

#141: Lukáš - kouření 

 ano máš pravdu