PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post

Andrea

#354

2015-02-10 16:01

Je mi líto, že máte takovou zkušenost, holt holka sice vděčná, ale neodbytná a zkoušela " charitu " 100 km vzdálenou od svého bytliště?! Na druhé straně sice vlezlá, neodbytná, ale snažila se získat cokoli pro děti. Nevím, jaká by byla má reakce, v mé době měl pevnou tlf. linku jen málokdo. Nicméně já mít 5 ratolestí najednou bych asi zkoušela vše možné i nemožné za každou cenu. Váš, sice pro Vás nepříjemný zážitek, jste možná mohla utnout rezolutním odmítnutím další pomoci, z jakéhokoliv důvodu a ne ignorováním tlf.

Odpovědi

Helča

#356 Re:

2015-02-10 16:20:26

#354: Andrea -  

 "Zkoušela možné i nemožné, jen aby ...." vydyndala,  dostala něco, co nemusí platit, kde to má jisté zadarmo. Vuděli jsme, že to zkoušela se svatebními šaty, viděli jsme, jak to dopadlo s oblčky na křtžiny. Nakonec to udyndala na pěknoiu slevu. Tohle vůbec není slušnost, ale pořádná neomalenost.  Kde na to tlf. brala - bere čas, když byla -  je tak strašně vytížená, kde na to bere peníze, vždyť telefon taky něco stojí?  Holka  je pěkně nevědčná. Jde jí jen a jen o prospěch a cizí peníze.  Jak víte, že se pisatelka nesnažila celou akci napřed slušně, ale rezolutně  utnout?    Bohužel,   informací mám dost a rozhodně jsem pro ANO petici.