PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post

Andrea

#357 Re: Držme se znění petice. Máme dostatek relevantních informací? Já čas mám, s petic

2015-02-10 16:40

#351: - Držme se znění petice. Máme dostatek relevantních informací? Já čas mám, s petic 

 Nepřihlášený uživatel bohužel trpí nedostatkem vlastní slovní zásoby a využívá jen trapně opsaných vět a kopírováním.

Odpovědi

Mirek

#358 Já čas mám, s peticí souhlasím

2015-02-10 16:47:57

#357: Andrea - Re: Držme se znění petice. Máme dostatek relevantních informací? Já čas mám, s petic 

 Naopak vtipné využil Vašich  slov, která jsou neustále mimo,  Etano  . Baví mě to a líbí se mně, že přes Vaše zcela evidentně urážlivé příspěvky , je možnost to brát s humorem.  Vždyť Vy nereagujete, jen zaplevelujete diskuzi. Co takhle Vlastní zkušenost? Nebo umíte jen nadávat a  házet špínu na každého, kdo Vám  dokazuzje, že jste mimo téma, mimo  skutečnost?  Používáte cokoliv, co Vás napadne,  s přáním urazit, ponížit,  rozčílit ty druhé, neštítíte se  ani použít v negativních souvislostech rasu, vzhled, příjmení, ba ani věk, Opravdu "vzorná" přispívatelka. Je vidět, jakou mají povahu  ti, co se snaží  bojovat proti petici