PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#853 Re:

2015-02-17 10:47

#851: -  

Práce, co to je?Kiňová st. rozhoduje, rozkazuje a jaké má k tomu právo. Vzdělání asi nic moc, nebo má diplom z psychologie, či znalosti z pečovatelství, Už to nebude dělat, pro koho to dělá?Pro ostatní lidi, ne, snad pomáhá své dceři a to dělá každá normální babička. Mne rozčiluje nadávání na stát a organizace, které se o tuto rodinu starají. Vždyť ta rodina si sama nezařídila nic, ani postýlku pro dítě. To hrubé napadání státu, to je pro mne síla , jejich vlastenectví  mluví samo. Mne by nenapadlo nyní přemýšlet o emigraci, jsem tu doma a mám to tu ráda, je to moje země a komu se to nelíbí, tak ať jde kam jej srdce táhne. Jinde lítají pečení holubi do huby. Ano jsou bezohlední a nevděční  jak k paní KRV tak ke městu a státu, tito této rodince  věnovali čas, peníze, pozornost a to už snad stačí.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#854 Re: Re:

2015-02-17 11:27:39

#853: - Re:  

 hrubé napadání státu? Čtete někdy noviny, diskuse na webech, díváte se na Jílkovou a další pořady? To vám nevadí, ty neuvěřitelné nadávky důchodců, matiček na mateřských dovolených?     Kde všude proti tomu protestujete?