PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#901 Re: Re: Re: Re:

2015-02-18 18:30

#886: - Re: Re: Re:  

 ty jsi taková malá udavačská kurwa, viď? Tak bacha, aby ti nezkontrolovali doma Kláru, zda dodržuje léčebný režim. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#914 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-19 04:30:41

#901: - Re: Re: Re: Re:  

Jedna rodina, jedna oslava, ale pět oslavenců. První česká paterčata dnes slaví první narozeniny! Jak s nimi maminka Alexandra Kiňová (24) a Antonín Kroščen (27) prožili první rok života? To sledoval Blesk.

 zdravím Česko. Pro ti kteří jsou pořád zaostalý a dementní. . Já Daně platim stejne jako vy. 

Mám školu
Mám už šestým rokem práci,Kde jsem zástupce VEDOUCÍHO. 
NEKOUŘÍM 
Nepiju
Nikdy jsem neměl problémy se zákonem. . 
To jen pro ty který o me pisou ze Mám nastoupit do vězení. .
Jinak DĚKUJI ZA KRÁSNÝ KOMENTÁŘE A TĚM KTEŘÍ NÁM PSYCHICKY POMÁHAJÍ A ZASTÁVAJÍ SE NÁS. 
Otec paterčat
Promiňte, ale školu vám moc nebaštím s tou vaší češtinou a záznamy o vašem zaměstnání se také dají dohledat, opravdu není nutné si vymýšlet, abyste si dodal na důvěryhodnosti. 
Se zákonem možná problémy vy sám nemáte a neměl jste, vaše rodina ano. 
Ale to je vedlejší a netýká se to dětí. 
Proto ani není nutné abyste se takto prezentoval.
PS: vaše přítelkyně (nikoli manželka, že?) odpracovala a odevzdala na daních kolik, než jste se rozhodli mít druhé dítě? V jejím věku ani den, neboť byla po učňáku hned přes tři roky na rodičáku ne? Nepřipadalo vám to nezodpovědné, uvažovat o druhém dítěti, když jste neměli pomalu ani kde bydlet? 
Že pak bylo dětí pět je vedlejší - jsem moc rád, že se všechna narodila zdravá a že se jim daří, to opravdu! Je to veliká zvláštnost a štěstí ;-)
Ale nedělejte tu prosím ze sebe světce, nejste jím ani jeden, jen se vám zadařil přírodní skoro zázrak, to ale neznamená, že si lidé automaticky nesmí nic myslet, nebo napsat.
2. červen 2014 v 4:17
 
Dobrý den,
můžete mi, prosím, normálně, seriozně odpovědět PROČ jste se rozhodli děti medializovat? Zvláště když jste takovou možnost dříve rezolutně odmítli!
Už dřívější focení pro Blesk vyznělo jen jako škemrání o peníze, neboť vám přestal sponzor kupovat mléko pro děti a vy jste nechtěli (možná odůvodněně, nevím) převést děti na levnější výživu.
Opravdu nechápu, proč drobečky, kteří nemohou vyjádřit svoji vůli, taháte do bahna bulváru.
Když se pak na svoji adresu dozvíte i něco negativního, místo abyste se zamysleli, že si za to tou přehnanou medializací můžete sami, obviňujete společnost z nesnášenlivosti ....
2. červen 2014 v 4:34