PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#978 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 15:44

#977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 no vy máte co říkat, svobodná ženská s dítětem....neznáte antikoncepci? A kritizujete jiné? Kdoví, co jste zač.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 16:10:30

#978: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 chcete rict ze svobodna slečna matka s 5 detmi je neco vyjimecne - VIP že?


Nepřihlášený uživatel

#983 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR

2015-02-20 17:28:31

#978: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nepodpořím KVR 

 

a co bys delala ty na jejich miste.co budes delat, kdyz ti chlapa vyhodi z prace? brecet, ze snite plato jogurtu 3 kila masa a že potrebujes pokrtit deti a koupit kombinezy a udelat super hostinu, protoze bez ni to neni ono? asi ne, že? kombinezy se koupi v bazarku, jogurt dostanou deti ob den, krest se posune na lepsi casy a maso taky nemusí být denne. proste se uskromnis.oni ne, maj ucet, ty ho nemas

Nechápu, co máš pořád s tím účtem? Z toho účtu sami vybírat nesmí, z toho jim věci kupuje klub vícerčat, peníze jako takové se jim do ruky nedostanou. Takže kombinézy atd. z toho zaplaceny vůbec nebyly, protže to je VELKÝ nadstandard, kupovat tak drahé kombinézy, když v sekáči je mohou pořídit za pár šupů . Osobně bych nic takového nekoupila, ani když na to mám a už vůbec ne v jejich situaci. Jenže ta mentalita je tam prostě znát -dostanou peníze do ruky a hned je utratí, nepřemýšlí, co bude potom. 

 

11.10.14 11:25
Janina Mašková : Já zas s psycholožkou souhlasím… podle mě jí prokoukla je evidentní, kdo je hlava rodiny a tatínek to není. Tady velí mamča a Sasča
Ale oni to maj tak, že maminka zavelí, Saša se přidá a pak tatínek vypadá jak trouba co ani neumí zabučet. Podle mě to prostě vzdal, protože ty dvě ho v názorech převálcovaly. On je jen na to aby chodil do práce a na houby. Ale třeba jim to tak vyhovuje. Saša domina, on sub

Petr Lajski Koulenski – Janina Mašková: Jsem bratr Toníka a Vy jste napsala svatou pravdu. Znám je X let a stojím za Vámi.:-D:-D I když to zní poněkuď sobecky vůči mému bratrovi…:-| Ale PRAVDA JE PRAVDA A VŽDY BUDE.

Ester Goods: Nejhůř to odnese malý Tonda. Vypadá to, že s ním nikdo moc nemluví. Chlapeček je ročník 2008 a mluví jako dítě mezi 2–3 rokem

Antonio Kroščen:: Me by zajimalo kdyz jste tak chytří a inteligentní. A vsichni vidite chyby Sasi, jestli vidite i ty sve chyby. Nechapu jak muzete byt chtry a psat tady takovy blbosti. Ze to odchytal nejvic Tony… mimochodem neni Tonda. Je to Antonio. Ten kluk tak mluvi protoze mel jako dite nehodu… tak nekomentujte kdyz nevite.. a prosil bych Aby takzvana ridina se zdrzovala komentaru. Kdyz tu byla na navsteve 2× v zivote..
jinak vsem chapajicim lidem moc dekuji..

Antonio Kroščen: Mila Stano. Dekuji za vase postrehy…
co se tyce o exekucnich platbach.. tak bohuzel jsme o tom nevedeli…
j3 to smutný ale jsou to stare a zapomenute castky kdy me parkrat chytil revizor jako 17 ti leteho kluka kterej musel chodit do skoly. A bohuzel rodice na tom asi nebyly financne nejlip… jinak my jsme mely vsechno co se tyce Antonia..
a kdyz jsme chteli holcicku tak bohuzel… proste priroda… no pockejte si dal v dilechcco bude s peco. Sluzbou… uvidite sama..

Alexandra Sašenka Kiňová – Petr Lajski Koulenski: ze ti neni hamba, psat ze jsi jeste bratr hahaha
Kolikrat jsi tu byl?? ze ty tady neco pises..Vubec nechapu jak muzes tohle psat. Je to smutny:(((( Vubec nevis jaka jsem a komentujes mam dost. prestan to delat!!! protoze az zacnu psat ja tak potom uvidis…

Na tohle jí někdo už napsal, že rozkazuje už i na netu