PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1028 Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE

2015-02-22 21:17

#1024: - Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE 

 

Záznam chatu ze středy         29. října 2014 na webu čt paterčata

 

Záznam chatu z pondělí        3. listopadu 2014 během vysílání na webu čt sama doma

 

Tony: Klaro krom tech odpovedi, ktere nejsou pravdiveeeee. A lzi ktere tu projevujes . Nepripadas mi jako clovek kterej ma pravo sirit nesmysly. . . . . . Babicka tu pracuje? Ukaz mi kde.. klarko timto bych chtel aby jsme nase uzasne vztahy plnych lzi a vypocitavosti . Z tve strany samozdejme .. chci ja i sasa ukoncit veskery styk. Nebudu se docitat jak se po nas vezes...

 

Klára Rulíková Vítková: Je mi líto, že rodina má pocit, že o ní lžu. Babička pracovala 9 měsíců v rodině, od října zde již zaměstnána není (netuším, že bych někde uvedla, že v současné době pracuje)... Nemyslím si, že se po Vás vozím - raději si to povíme osobně v pátek, OK?

 

Díl Sami byl vysílán             26. 11. 2014

 

 

 

 

 

Zdravotní stav Saši nebyl během posledního roku a půl vždy dobrý. Je to patrné i v dokumentu. Co se dělo?

 

PD: Ano, už čtyři měsíce po porodu začaly vypadávat pečovatelky. Stačilo dvakrát, aby nebyla zajištěna pečovatelská služba, a Saša začala mít problémy s bolestivými záněty v prsou. První přechodila, ten druhý už ne. Domnívám se, že to byl následek nedostatku rukou, které by Sašu zastoupily při péči o děti v době, kdy odsávala mléko. Nebylo v lidských silách, aby Saša stíhala všechno, takže odsávání z prsou šlo několikrát stranou a zánět byl na světě. Sašu musela nakonec v listopadu kvůli tomu odvézt sanitka a následně musela přestat kojit.

 

 V Americe by z toho byla žaloba.

 

 

 

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1029 Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE

2015-02-22 21:26:18

#1028: - Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE 

 v Americe by z toho zadna zaloba nebyla

jak vidite na americkych sesterchatech kteri svych 6 deti zvladaji sami a bez chuv

v Americe uz by bylo techto pet Romu dano na adopci