PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post

Etana
Nepřihlášený uživatel

#1040 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE

2015-02-23 08:34

#1036: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE 

 Kolik vám je, že vás tohle učil váš otec, který, pokud je vám do padesáti let, nejenže volil komunisty a dovolil, aby zem vypadala tak, jak vypadala, to znamená, že žádné rukoudání nic nestvrzovalo, sám musel podvádět jako všichni ( ať už aktivně jako bolševik či z donucení,  vše byl podvod na podvod a lež na lež. )

 

Tak tady teď nehrajte divadlo.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1044 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE

2015-02-23 09:04:14

#1040: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE 

Co sem pletete bolševiky, otec komunista nebyl a ani u nich nebyl. kolik mi je do toho Vám nic není .


Nepřihlášený uživatel

#1103 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE

2015-02-23 19:07:54

#1040: Etana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Klára Vítková – Rulíková: PETICI: NE 

 Poslyšte ETANO,nejste VY náhodou neskutečně drzá?Co si to dovolujete tvrdit ,že všichni podváděli ať již aktivně ,či z donucení?Můj táta byl politickej,slušňák a za své přesvědčení měl on,celá rodina i všichni ti co leta nevylezli z kom.lochů podělanej život!To nebyli žádní Havlovci,ale lidé co chcípali v dolech.Kde berete tu drzost?

Čím to,že mi Vaše příspěvky připomínají identické plky jakési sebestřední,narcistické a bezdůvodně sebevědomé existence pod přezdívkou HANA z již ukončené diskuse pod pořadem Čt ?

Je to petice,kdo chce podepíše,někdo napíše i proč.Kdo podepsat nechce,tak jí ani nečte ,či ten kdo přečetl a komu se nelíbí,prostě nepodepíše a i on se může vyjádřit proč nepodepsal.Ale Vy zde soustavně bezdůvodně někoho urážíte,napadáde a ironicky kritizujete.Dělá Vám to dobře,nebo bez soustavného zveřejňování svích názoru na všechno a na vše Vám nechutná večeře?

Ať tak či tak,je Vás dost.

Bez pozdravu.I když Vy si jistě opět najdete nějaký důvod proč se zase předvést že?