PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:24

#2977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Tím jsme si prošly všechny maminky, jenže.... já plíny prala, vařila polívčičky,šťávičky.Dnešní maminky mají hodně věcí ulechčených než já před 35 lety. Na " Tatramatku" jsem stála frontu. Plíny jsem pocivě vyvářela a žehlila. Nebyla sušička což rodina má a kterou dostala do vybavení bytu i s pračkou . Dnešní maminky si skleničky s jídlem můžou koupit v jakémkoliv obchodě.... což jsme viděli i rodiny paterčat v jednom díle. Myslíte, že jsem nebyla unavená a kolem dětí bylo daleko víc práce a to mi věřte. Nehledě na to, že rodičák byl 730 korun do 2 let. Dnes si můžou rodičák rozložit i do 4 let.My museli dát děti do jeslí a aloup pracovat.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2985 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:40:36

#2981: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 podle mne mesto Milovice melo rodine hned od zacatku pronajimat nejaky dvojgeneracni dum

usetrilo by za najmy dvou bytu od starych i mladych

tyhle prijmi ze dvou najmu by uhradilo najem dvojdomku

Sasena by nemusela na operaci 3X s kylou protoze by netahala tezke kocary a 5 deti do schodu

 

Dobiasova maze Sasene med okolo huby aby Sasu udrzela v klidu stve Sasenu vuci Klare

Sasena je mlada a hloupa, stara Kinova negramotna, tahle rodina nemela  dobre medialni zastani 

Sasene ten domecek preji

jinak se budou muset vracet EU dotace