PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#2976 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:05

#2974: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Vy jste se domnívala (domníval), že tomu je jinak v této době a této společnosti? Že se měří stejný metrem? Že zákony jsou dodržovány a že platí pro všechny stejně?

 


Nepřihlášený uživatel

#2977 Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:09

#2975: - Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

Máte pocit, že kolem pěti batolat a jednoho předškoláka je veget? Okolo sebe vidím matky, naprosto vyčerpané péčí o jedno dítě. 


Nepřihlášený uživatel

#2978 Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:13


Nepřihlášený uživatel

#2979 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:15

#2977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Žádná práce, pokud ji vykonávám s láskou nevyčerpává.

Jiné to je, pokud jsou za tím jiné úmysly.


Nepřihlášený uživatel

#2980 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:21

#2977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

starat se o deti urcite veget neni ale ty matky se same staraji o sve dite/deti

v teto rodine je pomaly vic osob pecujicich nez tech 5 +1 deti, to je snad rozdil ne?

oba rodice jakoze na materske, nic nedelajici prarodice, sluzky na uklid, pecovatelky deti vy opravdu ten rozdil nevidite 


Nepřihlášený uživatel

#2981 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:24

#2977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Tím jsme si prošly všechny maminky, jenže.... já plíny prala, vařila polívčičky,šťávičky.Dnešní maminky mají hodně věcí ulechčených než já před 35 lety. Na " Tatramatku" jsem stála frontu. Plíny jsem pocivě vyvářela a žehlila. Nebyla sušička což rodina má a kterou dostala do vybavení bytu i s pračkou . Dnešní maminky si skleničky s jídlem můžou koupit v jakémkoliv obchodě.... což jsme viděli i rodiny paterčat v jednom díle. Myslíte, že jsem nebyla unavená a kolem dětí bylo daleko víc práce a to mi věřte. Nehledě na to, že rodičák byl 730 korun do 2 let. Dnes si můžou rodičák rozložit i do 4 let.My museli dát děti do jeslí a aloup pracovat.


Nepřihlášený uživatel

#2982 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:24

#2977: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 To si myslíte, že nikdo z nás nemá děti. Vychovala jsem jich pět a od prvního jsem musela jít v roce do zaměstníní a dítě do jeslí. Ono to jinak nešlo, byla jiná doba, U dalčích dvou to samé, on byl zákon, že na původní místo se  drželo  místo rok pokud jsem   se chtěla vrátit do stejné pozice. A jednorázové pleny nebyly, nebyly ani automatky, Jo byla to doba kamenná ale ještě jsem, si stačila dodělat po maturitě školu. Kolotoč to byl, nemohla jsem věšně telefonovat a hrát hry. 

Na ty děti není matka sama, má pomocnice v domácnosti a přítele, tak zase to není takový kolotoč. Ono šest dětí má víc rodin a  jsou bez pomoci, nikdo jim nic nedá, 


Nepřihlášený uživatel

#2983 Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:36

#2968: - Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

  chcete rict ze Ceska republika selhala a na patercata do Milovic nepridala ani korunu navic?

ceska republika dela pro patercata vic nez ji umoznuje zakon a vse nad ramec zakonu!!!!!

proc by mnela do Milovic pridavat vic korun na patercata?  pridava neco navic ostatnim detem v ČR? 

nebo chcete ric, ze pomahat a prispivat se ma jedine tymto detem? proc?  

protoze podle nekterych je to neco vyjimecne? kazde jedno dite je vyjimecne a ke vsem by se mnelo pristupovat stejne!

patercata nesplodil stat, maji sve rodice, tak at se konecne zacnou starat! 

----------------------------------

napriklad Ceska republika by mela pridat KVR do Milovic na platy tech terennich pracovnic

v tomhl;e stat selhal

proc dotace dostala nejaka Petra Dobiasova ktera se nechala od KVR zamestnat?

v tomhle je portadny bordel!!!

pece okolo deti je 24/7

vzdyt ty rodice si ty svoje patercata pres vikendy zvladali sami v klidu i bez Dobiasove

 


Nepřihlášený uživatel

#2984 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:38

#2982: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Ono záleží, jestli upřednostním své místo v zaměstnání, nebo dítě. Každý to má jinak a vše je v pořádku, každý jak chce.


Nepřihlášený uživatel

#2985 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:40

#2981: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 podle mne mesto Milovice melo rodine hned od zacatku pronajimat nejaky dvojgeneracni dum

usetrilo by za najmy dvou bytu od starych i mladych

tyhle prijmi ze dvou najmu by uhradilo najem dvojdomku

Sasena by nemusela na operaci 3X s kylou protoze by netahala tezke kocary a 5 deti do schodu

 

Dobiasova maze Sasene med okolo huby aby Sasu udrzela v klidu stve Sasenu vuci Klare

Sasena je mlada a hloupa, stara Kinova negramotna, tahle rodina nemela  dobre medialni zastani 

Sasene ten domecek preji

jinak se budou muset vracet EU dotace


Nepřihlášený uživatel

#2986 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:43

#2984: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Milá zlatá jinak to před 35 lety nešlo !!!! Myslíte že bychom raděj nebyly doma s dětma jako dnes do 4 let ??? 


Nepřihlášený uživatel

#2987 Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:43

#2983: - Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 On to nebude asi bordel, ale plánovaný podraz. Je divné, že dotaci nedostala KVR, ale neznámá paní která dělala pečovatelku u paterčat.


Nepřihlášený uživatel

#2988 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 18:48

#2985: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 To je test, nebo sranda, ona tahá kočárky a děti, doplním vilka se zimní zahradou, bazénkem, udržovaným trávníkem a tenisovým kurtem , malé pískoviště a houpačky. Tak už nás nehoupejte.


Nepřihlášený uživatel

#2989 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 19:04

#2985: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 co to placate ........, to si fakt myslite, ze proto ze nejaka rozmazlena slecna matka nedostane domek tak se budou muset vracet penize EU? 

az bude mesto Milovice davat domecky i jinym rodinam tak pak proc ne i pro vasi Sasenku a uz vubec nechapu proc by meli domecek dostat i prarodice, za co prosim vas? 

s vasi chakteristikou stare a mlade K lze souhlasit 

 


Nepřihlášený uživatel

#2990 Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 19:10

#2987: - Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 souhlasim, kdovi co za tim je! mozna ta spina  casem vyplave na povrch


Nepřihlášený uživatel

#2991 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 19:22

#2984: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

ted mozna kazdy jak chce, tenkrat pred 30 lety moc na vyber nebylo. 

taky jsem byla zoufala, ze musim rocního syna dat do jesli, nebylo na vyber. prisla bych o praci

byt nam nikdo nedal, museli jsme si koupit druzstevni a platit pujcky abychom meli strechu nad hlavou 

tady se dopravaji domecky, za co prosim vas? ze nekdo prived na svet 5+1 deti to ma by ta zasluha?

vite kolik je v state rodin co maji 6 a vice deti? to vsechny rodiny dostanou domecek, nebo jsme zase jenom u teto jedne rodiny? 


Nepřihlášený uživatel

#2992 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-12 19:39

#2989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

No přeci za to, že dcera má paterčata. Myslím, že rodiče Natálky mají taky domek když Natálky je mi líto , ta holčička je chudák


Nepřihlášený uživatel

#2993 petici a KVR: Ano

2015-04-13 02:32

#2988: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 nestacil by vetsi  domek se dvema byty a velikou zahradou s piskovistem?

vetsi byt pro patercata, mensi byt pro prarodice 

mesto Milovice muze treba koupit tento dum za 3 100 000

a nastehovat tam patercata plus babku a dedu

------------------Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu o celkové ploše 262 m2 v centru Milovic. Dům je rozdělen na dva byty dispozičně: 3+1 a 3+1 se samostanými vchody. Dům je částečně podsklepen. Nová plastová okna, plynový kotel, komín na krb. Možnost využití i pro komerční účely. V blízkosti vlakové nádraží.


Nepřihlášený uživatel

#2994 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-13 02:34

#2989: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 to ma kazda rodina v Milovicich patercata?


Nepřihlášený uživatel

#2995 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-13 03:57

#2994: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

Ne jen Alexandra Kiňová a stojí za ní RC Milovice a EU 


Nepřihlášený uživatel

#2996 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-13 05:38

#2976: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 nedomnivala, ale nemnela by se porad vyzdvihovat jenom jedna rodina 

zamyslete se nikdo v te rodine nedela, nikdo  - prarodice, rodice, sirsi rodinu nechne ted stranou a jsou jen naroky z jejich strany a porad se tam neco cpe 

ten napad ze selhal stat protoze jim a prarodicum nepridelil domecek je snad zert, proto se ptam na ten stejny metr 

dostanou vsechny rodiny s 6 detmi jejich rodice a prarodice domecky? kdyz ne, tak prosim proc ne? 

ma tato kompletne nepracujici rodina se sluzebnictvem snad nejake vyjimecne zasluhy?


Nepřihlášený uživatel

#2997 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-13 05:42

#2994: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 a co patercata jsou heslo na pridele domeceku? to si EU pred ni asi sedne na zadek?


Nepřihlášený uživatel

#2998

2015-04-13 05:56

Pozitivní diskriminace porušuje práva na rovné zacházení...

Nepřihlášený uživatel

#2999 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano

2015-04-13 06:17

#2996: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: petici a KVR: Ano 

 Zásluhu jednu má slečna matka a to, že ta děcka donosila, to jediné stojí za obdiv, jinak nic. Na vše ostatní má pomoc a to dost velkou, stát ani obec neselhal a o paní Rulíkové se dá mluvit jen v superlativech. Kam by se poděla rodinka kdyby měla jen dvojčátka?to by asi zůstali v garsonce. Mali by být rádi, že jim město přidělilo byt, kde bydlí zadarmo a ne jak pořád slečna tvrdila, že je drahý nájem, vždyť jim to může být jedno, stejně to neplatí.


Nepřihlášený uživatel

#3000

2015-04-13 08:06

Vývoj kauzy Kláry Rulíkové je velice smutným příběhem svévole ministerstva práce a sociálních věci i ministryně Marksové.
Pěkně „po bolševicku“ (sice pod značkou ČSSD, ale ono to je celkem jedno jestli KSČM, ČSSD nebo ANO) se vypořádává ministerstvo s lidmi, kteří se na stranu Klárky na ministerstvu postavili. Víme jistě o jedné pracovnici ministerstva, která byla ještě v únoru jednou z nejlepších pracovnic ministerstva. Pak se ale ministryně domákla, že tato pracovnice podporuje Kláru a dostala ihned výpověď.
Daná pracovnice není naštvaná na Kláru, přestože vlastně kvůli ní přišla o práce, ale je zhnusená přístupem ministerstva a ministryně. Jistě i u této pracovnice, tak jako u Kláry, si ministerstvo nějaké ty důvody najde a před sebou a celým světem si své jednání obhájí.
Jméno dané pracovnice neuvádíme, protože na to od ní nemáme svolení. A není divu, protože to, co začíná být opět naprosto standardním pomocníkem prezidenta, ministrů a dalších vedoucích pracovníků, a co nás vrací před rok 1989, je STRACH.
Vzkaz ministryně pro všechna další pracovníky MPSV je tento:
„Vážení zaměstnanci,
pokud nebudete dělat jen to, co chci já a pár mých věrných a vyvolených podřízených, pak dopadnete stejně jako tyto dvě pracovnice. Kašlu na to, že byly jedny z nejlepších. Prostě neměly odporovat a někde veřejně říkat, že to tady na ministerstvu nezvládám.
takže doufám, že jste mne všichni pochopili a že spolu budeme dobře vycházet.
Vaše ministryně“