PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3326 Re: Re: Re:

2015-04-21 09:49

#3324: - Re: Re:  

 Víte ono každému sedí něco jiné. 

Já od začátku tvrdím to stejné, všichni se učili za pochodu a dělali i chyby. Pani KVR má zásluhy obrovské, chtěla rodinu spasit za každou cenu. Chápu ji, ale nestrávím její rozhovor v tisku.

Na druhé straně mladá rodina s takovým nadělením miminek, nevím jak bych se chovala. Kdekdo nabízí pomoc jasně beru ji. Všeho je někdy příliš, tak si vyberu co potřebuji, proč ne, je to nevděk?

Vadí mi komentování, třeba teď u vás cigára a pivo. No a co, o to míň peněz bude mít na něco jiného, je to jen jeho volba. Držení plechovky piva souvisí s řádnou výchovou? Také jsem popíjela za přítomnosti dětí, vy třeba ne, přesto mám děti dobře vychované. Kouřím a děti jsou absolutní odpůrci kouření, opět jen a jen moje volba. A tak je to se vším. Proč teda nutnost komentovat cokoliv, co někdo dělá nebo nedělá. Také se mi hodně věcí nelíbí co rodina činí, ale nic s tím neudělám.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3327 Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 10:10:20

#3326: - Re: Re: Re:  

mne osobne taky vadi koureni v pritomnosti deti, povazuji to za neprijatelne

vime, ze deti ve vetsine pripadu prebiraji vzory chovani od rodicu, dost pochybujú, ze deti KIKR budou mit jine chovani nez vidi u rodicu a prarodicu 

jen mala poznamka - predpokladam, ze vy asi kourite a popijite za sve, za penize ktere jste si sama vydelala (takze mate pravdu je to jen vase volba na co penize date) - tady to tak neni, bez davek nedokazou nic i na bydleni maji doplatky to je podle mne dost velky rozdil 

uk

#3328 Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 10:12:09

#3326: - Re: Re: Re:  

 A také jste na to kouření a pití využívala dávek sociální podpory? A také jste měla za zády statisíce z veřejné sbírky a zástup sponzorů, které jste využívala na nákup potřebných věcí pro děti? Asi ne, viďte. A to je to, čím tahle rodina (mimo jiné) popuzuje....


Nepřihlášený uživatel

#3335 Re: Re: Re: Re:

2015-04-21 12:11:59

#3326: - Re: Re: Re:  

 podle vas se clovek nema pravo branit?

ten rozhovor Klary v tisku byla pouze reakce na akci rodicu =krive narceni z kradeze,

nadavky v diskuzich (kde teticka Ruzen na romea psala ze Rulikova je hamizna hyena),

verejna urazka Klary v chatu kdyz  Tonda Klaru obvinil z chamtivosti, vypocitavosti a ze lzi

a pozadal verejne o ukonceni spoluprace s Klarou

my  kteri jsme patercatum fandili, jsme zacali predvidat ze neco "zleho" se deje okolo patrecat

Klary rozhovor bylo pouze varovani ze to tam spatne dopadne

nevime kdy se Kinove a Kroscenovi nabidla sama Samkova "obhajkyne macetovych vrahu "

ale tam bude asi to zlo, plus ty milionove dotace "hodne tete Petre"

 

verejna omluva Klare od Kinove a Kroscena  by byla na miste

verejna omluva pecovatelce od  babky Kinove  by byla na miste