MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#55171

2015-08-31 20:39

Krym si demokraticky zvolil svoji cestu a podle mě zvolil dobře. Když si vzpomenu na to, co se dělo v Oděse, Kyjevě, a na to, co jsem na vlastní oči viděl ve Lvově, to nemá s demokracií nic společného. Proti tomu, co jsem já viděl ve Lvově, byl i Hitler demokrat. Na vlastní oči jsem viděl pochodovat rotu SS ‚Das Reich‘ v dobových uniformách s vlajkami s hákovým křížem či prodejnu upomínkových předmětů 1. ukrajinské divize SS „Galizien“. To byl Lvov v březnu 2014

Odpovědi

Koukol

#55176 Re:

2015-08-31 20:45:50

#55171: -  

 Tak ty si vem (jak se zpívá v jedné ruské písni)tepláky a jdi do Oděsy na bál....


Nepřihlášený uživatel

#55207 Re:

2015-09-01 04:19:34

#55171: -  

 Troufám si řídi, že jste viděl tak leda velké prd. 

Byl to Janukovič, kdo složil vládu s neonacistickou stranou Svoboda a byl to parlament minulý ne současný, v kterém tato neonacistická strana měla poslance. 

Aktuálně na Ukrajině neonacistické strany nemají žádný vliv a není se čemu divit, stejně jako zde občanům velmi rychle došlo že Sládkovci a Zemanovci jsou ve své podstatě zločinné strany, stejně tak to došlo občanům na Ukrajině, neboť to byl právě Janukovič s neonacisty ve vládě, kde masivně podvedl občany smlouvou s Ruskem o které ani netušili, že se dojednává. 

Na Krymu ruští vojáci vyměnili kompletně celé politické vedení a až následně bylo "vypsáno referendum", které ale mělo dvě otázky s týmž výsledkem, tedy vždy okupací ruskem, neboť druhá otázka hovořila o tom, že se má celá ukrajina vrátit k ústavě z roku 1992. 

Jste ruští trollové zločinci.