Křesťané za přijetí syrských uprchlíků

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#100 Re: Dementi za přijetí syrských uprchlíků

2015-09-06 14:41

#78: Čech - Dementi za přijetí syrských uprchlíků 

#13: Patriot - Lidi vzpamatujte se! 

Lidi jako ty, kde berete ty zvasty?

Ja na rozdil od vas vsech ziju mezi imigranty v anglii vic nez 10let a jsou to stejni lide jako jsme my, mnohdy lepsi. Kdybyste vedeli ubozaci jak na vas shlizi zapadni evropa, tak byste se divili, vy komunisticka chudino. Divaji se na vas stejne jako vy na uprchliky. To kdybyste vedeli a zazili, tak by vas preslo evropanstvi. Vyrazte za hranice vasi stodoly, jinak pravdu nikdy nepoznate. 

Co kdyz ti tvuj cech ukradne auto, znasilni dceru? Jasne furt to bude v poradku, vzdyt je to cech..

Odpovědi

Tomáš

#101 Re: Re: Dementi za přijetí syrských uprchlíků

2015-09-12 11:30:34

#100: - Re: Dementi za přijetí syrských uprchlíků 

 Jenže ono riziko, že mně někdo ukradne či rozmlátí auto nebo nedejbože znásilní dceru je v české republice mnohonásobně nižší, než v černošských a muslimských ghettech západní Evropy jako třeba zde, nebo zde, kde je kriminalita prokazatelně vyšší než v tradičních evropských čtvrtích a procházet takovými místy po setmění je mnohdy skutečný hazard. Jestli se vám v multikulturní Anglii líbí, tak si tam promězamě zůstaňte, ale netahejte laskavě vaše proimigrační manýry násilím do zemí, které o to nestojí a vaše názory na imigrační politiku s vámi zásadně nesdílí. Nechápu, že s takovou razancí neapelujete na přijímání uprchlíků apriori muslimskými zeměmi, především bohatými ropnými teokraciemi Perského zálivu jako jsou Saúdská Arábie, Katar, Bahrajn, Spojené arabské emiráty, Kuvajt apod? Jsou tak bohatí, že nevědí, co s penězi, tak jimi mrhají na takové nesmyslné prokjekty jako budování umělých ostrovů, stavby kilometr vysokách mrakodrapů, budování umělých lyžařských sjezdovek uprostřed pouště apod, ale aby tihle nabubřelí egoističtí xenofobové přijali pár trpících bližních souvěrců, to ani omylem. V Mekce jsou desetitisíce klimatizovaných stanů pro poutníky, ale aby tyto využili jako azylové tábory a přijali tak pár nebohých muslimských imigrantů z bratrské země, kteří utíkají před válkou, kterou oni sami rozpoutali svojí štědrou podporou syrských rebelů, to ani omylem. Raději budou sponzorovat stavbu mešit v Evropě a podporovat její postupnou islamizaci. Jsem pro to, aby uprchlíky přijímaly přednostně země z jejich kulturního okruhu, tedy Evropa se s radostí postará o trpící blízkovýchodní křesťany, muslimové by zase měli držet ochranou ruku nad svými bratry, když stále proklamují, jak je islám mírumilovné a láskyplné náboženství překypující dobročinností. Já klidně přijmu syrské křesťany, přijmu i jezídy, já přijmu uprchlíky z Ukrajiny, přijmu i Vietnamce, když přijde na věc, ale nevidím jediný důvod, proč v Evropě tolerovat agresivní a expanzivní islám, který se nás snaží za celých 1400 let svojí existenci podrobit a nejinak je na tom i dnes.