MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Rapefugees not welcome
Nepřihlášený uživatel

#103453 Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení

2017-02-28 18:52

#103451: - Re: Re: Re: Multikulturní obohacení 

 

Jistě se shodneme, že vyšetřovatel jednotky pro boj se závažným zločinem ve švédském městě Örebro ví velmi dobře, co se v jeho městě ohledně závažné kriminality děje.

 

Odpovědi

Evropan (ten původní)

#103459 Re: Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení

2017-02-28 21:11:38

#103453: Rapefugees not welcome - Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení 

Není to žádný vyšetřovatel jednotky pro boj se závažným zločinem, ale je to obyčejný policista. Navíc z města Örebro, tedy z města o asi 100 tisíci obyvateli vzdálené 160 km od hlavního města. Nemluví tedy za celé Švédsko, protože švédské statistiky hovoří jinak. Doložený zločin provedený muslimy, o který se asi pan policista opírá, se udál 26.5.2013. O žádných konkrétních zločinech se nevyjadřuje, používá jen obecná provolání. Ve města Örebro v posledních letech k žádných závažným zločinům ze strany muslimů nedošlo. Ale asi se řídíte Trumpovinami z Twitteru, takže mi stejně nebudete věřit.


Nepřihlášený uživatel

#103461 Re: Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení

2017-03-01 00:26:45

#103453: Rapefugees not welcome - Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení 

 Bylo ti odpovězeno, tedy to vypadá, že sis věci neověřil ani tak malinko, jak je doporučováno středoškolákům na www.zvolsi.info. 

Je zvláštní, že místo toho si trváš na nějakých nesmyslech načerpaných v Putinových Parlametních listech, přitom se dokonce i Miloš Zeman omluvil za lži, které tam načerpal, byť omluva byla ve smyslu, psaly to putinovy listy, tam jsem to načepral :-). 


Nepřihlášený uživatel

#104192 Re: Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení

2017-03-11 13:25:30

#103453: Rapefugees not welcome - Re: Re: Re: Re: Multikulturní obohacení 

 

 Bylo ti odpovězeno, tedy to vypadá, že sis věci neověřil ani tak malinko, jak je doporučováno středoškolákům na www.zvolsi.info. 

Je zvláštní, že místo toho si trváš na nějakých nesmyslech načerpaných v Putinových Parlametních listech, přitom se dokonce i Miloš Zeman omluvil za lži, které tam načerpal, byť omluva byla ve smyslu, psaly to putinovy listy, tam jsem to načepral :-).