MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#104292 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stromy se nacionální komouši Miloši Zemana porážejí a to i když se tak děje

2017-03-12 09:41

#104291: - Re: Re: Re: Re: Re: Stromy se nacionální komouši Miloši Zemana porážejí a to i když se tak děje pilo 

 Jak snadné, dolož to konkrétně na jakémkoliv mém příspěvku, stejně jako já jsem to doložil u Miloše Zemana steno záznamem z Poslanecké sněmovny. 

Já jsme nejen nikdy komunisty nevolil, ale dokonce jsme na rozdíl od Zemana nikdy ani nekoketoval s tím, že bych snad byl potenciálně členem KSČ či KSČM. Jak jistě víš, Miloš Zeman byl nejen členem KSČ, ale také vychodil něco tak absurdně zbytečného jako komunistickou pseudoekonomii a 13 let cosi "simuloval" v organizaci s názvem Sportprag a dnes z toho dělá, že byl "disident".

Odpovědi

Stop bolševikům a banderovcům z "pražské kavárny"!!!
Nepřihlášený uživatel

#104365 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stromy se nacionální komouši Miloši Zemana porážejí a to i když se tak d

2017-03-13 12:45:04

#104292: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stromy se nacionální komouši Miloši Zemana porážejí a to i když se tak děje  

 Nelži geronte. Komouše jsi volit musel a volil jsi je rád. Hlavně si nehraj na bojovníka proti komunismu jako soudruh Štětina, dnes rusofobní banderovský neonacista ze zločinecké organizace TOP09.  

Jistě víš, že Zeman byl v KSČ akorát v době "pražského jara".

A jistě i víš, že tvůj oblíbený soudruh Štětina z TOP09 byl také v KSČ a dokonce byl aktivní komunista, milovník a propagátor SSSR a udavač STB během Husákovy normalizace.