MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#111890 Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavý detail.

2017-07-19 10:40

#111888: Čech z Prahy - Re: Re: Re: Re: Zajímavý detail. 

Čípku, Čípku, ty jsi fakt exot :

1. Odkaz na článek o panu Wolfovi si sem napsal ty, tak se nečil, když jsem z něj jen něco zkopíroval. Hegaion.cz - co to proboha je? Plky Tomáše Guttmanna? A to má být zdroj informací? Totéž je uloz.to. Vždyť tam si lidi dávají videa a mp3, a může si tam kdokoli dát vlastní studii o letu na Jupiter. Informační hodnota těchto serverů je mínusová.

2. Francouzsky bohužel neumím, ale nějak jsem ani odhadem nenašel přibližné spojení odpovídající sousloví "humanitární+bombardování". Každopádně asi myslíš reakci vyvraž´dování celých kosovských vesnic. Jugoslávské údaje hovořily o 576 zabitých vojácích a 13 zničených tancích. Na kosovské straně bylo jen v roce 1998 zavražděno přes 700 obyvatel Kosova a celý konflikt se začal hrotit tzv. masakresm v Račaku, který nejdříve srbské dělostřelectvo ostřelovalo tři dny, poté vešly srbské jednotky a zavraždily zde nejméně čtyřicetpět lidí včetně tří žen, dvanáctiletého chlapce a několika starých mužů. Všichni byli popraveni, nikoli zastřeleni při vzájemné přestřelce.

3. Ten odkaz na Die Welt (který je překvapivě v angličtině a ne němčině) mi přijde jako povedený aprílový žertík, ale nikterak nezpochybňuje chemický útok vedený asadovskou armádou. nebo si snad myslíš, že za ním byl v článku zmíněný Intel? A jestli chceš něco vyvrátit, tak zkus vyvrátit doložené počty 400.000 zabitých Syřanů během konfliktu, který vede al-asadovská armáda podporovaná Putlerem.

4. Ševarnadze - není to bývalý gruzínský prezident, tedy bývalý prezident země, jehož sever okupuje Russko? A jehož součástí byla Abcházie, která se za podpory Russka od Gruzie oddělila? Na hranice Ruska se NATO dostalo vstupem Polska, Estonska, Litvy a Lotyšska v roce 1999. Abcházie vznikla po rusko-gruzínské válce v roce 1998. Válka v Podněstří, která se málem rozšířila přes Moldávii až na hranice Rumunska, proběhla už v roce 1992. Jinak zkouška zeměpisu ze základní školy (ale pro tebe to, Čípku, udělám), které země na hranicích Ruska nejsou v NATO : Finsko, Bělorusko, Ukrajina, Azerbajdžán, Gruzie, Kazachstán, Mongolsko, Čína a Severní Korea. Smí se lhát lháři ... pardon, notorickému lháři?

Odpovědi

Čech z Prahy

#111904 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavý detail.

2017-07-19 19:04:42

#111890: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavý detail. 

Článek z hegaionu se snažíš shazovat marně, je dobře podložený spolehlivými zdroji.

Kniha Nacistické kořeny bruselské EU ti nevoní, jak jinak. Proto ji budu dále zmiňovat a šířit. Dík za inspiraci, eurogoebbelsi. Nakonec tak posloužíš dobré věci, byť to může znít absurdně.
Citát ze s. 246: Roku 2005 se Merkelová stala německou kancléřkou. V projevu krátce před zvolením řekla: „Německý lid nebude mít v budoucnosti právo na demokracii a ekonomiku volného trhu“. Bylo zjevné, že Merkelová už za sebou měla masáž Kartelu.

Souvislost "...nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární" je zřejmá každému, kdo není placen za zavírání očí před fakty.

Článek z Die Welt nevyšel na apríla a jasně vysvětluje, jak se věci měly. Zřejmě tedy neumíš anglicky, nebo to spíš předstíráš.

Číslo 400 000 není oficiální, pochází z odhadu jistého pana de Mistury: odkaz
Podle odkaz tvoří největší počet obětí vojenské síly, což je ve válce tak nějak běžné. Ale jak by mohl všechny oběti včetně vlastních vojáků zabít Asad, to vědí jen dezinformátoři jako ty.

Otázka ale zněla "V které zemi hraničící s Ruskem ještě není NATO?", ne "které země na hranicích Ruska nejsou v NATO". NATO má totiž různé kategorie partnerství, což lze považovat za vliv této mírumilovné organizace v dané zemi, viz mapy na https://en.wikipedia.org/wiki/NATO
Podstatné je neoddiskutovatelné rozšiřování NATO na východ.
Ale můžeš kontrovat uvedením zahraničních základen Ruska v zemích sousedících s USA.