MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#115704 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-20 16:32

#115702: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 

 Ty umíš rusky, protože jsi udavačský bolševický prase, které lezlo celý život bolševikům a SSSR do prdele!

Dnes jsou komunisté v Rusku v opozici, dokonce spolu se Sorosovými liberály a další levičáckou bolševickou pakáži tvoří jednotný blok "Jiné Rusko". Proto tady proti Rusku vyvoláváš nenávist, bolševické kolaborantské prase!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#115706 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-20 16:43:17

#115704: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jednou se kamarád střetnul s ruským lampasákem u zadní branky do jejich lágru, když už byl na odchodu a nesl si pytlík pomerančů, které si poctivě v lágru koupil.  

Ruský hovado se na něj podívalo a prej co tam má.

kamarád - pomeranče vole. 

Ruské hovado s čepicí jak pizza - U vas pamidori jest. (proč pamidori zůstalo dodnes záhadou :-))

kamarád - nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jest - brunátní a zvyšuje hlas

kamarád - ti říkám vole nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jesť a přidupnul si jeho fešákou válenkou z II. světové 

kamarád - no tak jo vole, jsou

Ruské hovado - idi malčik idi 

 

Kamarád, ty vole chytlo mě tam nějaké hovado asi generál a myslel jsem si, že mne snad zastřelí. 

.......

 

Tedy jo ruské hovado káp si na to :-)

 


Nepřihlášený uživatel

#115789 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-09-21 13:26:46

#115704: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 

 Jednou se kamarád střetnul s ruským lampasákem u zadní branky do jejich lágru, když už byl na odchodu a nesl si pytlík pomerančů, které si poctivě v lágru koupil.  

Ruský hovado se na něj podívalo a prej co tam má.

kamarád - pomeranče vole. 

Ruské hovado s čepicí jak pizza - U vas pamidori jest. (proč pamidori zůstalo dodnes záhadou :-))

kamarád - nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jest - brunátní a zvyšuje hlas

kamarád - ti říkám vole nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jesť a přidupnul si jeho fešákou válenkou z II. světové 

kamarád - no tak jo vole, jsou

Ruské hovado - idi malčik idi 

 

Kamarád, ty vole chytlo mě tam nějaké hovado asi generál a myslel jsem si, že mne snad zastřelí. 

.......

 

Tedy jo ruské hovado káp si na to :-)


Nepřihlášený uživatel

#120154 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2017-12-05 17:38:41

#115704: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jednou se kamarád střetnul s ruským lampasákem u zadní branky do jejich lágru, když už byl na odchodu a nesl si pytlík pomerančů, které si poctivě v lágru koupil.  

Ruský hovado se na něj podívalo a prej co tam má.

kamarád - pomeranče vole. 

Ruské hovado s čepicí jak pizza - U vas pamidori jest. (proč pamidori zůstalo dodnes záhadou :-))

kamarád - nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jest - brunátní a zvyšuje hlas

kamarád - ti říkám vole nejsou

Ruské hovado - U vas pamidori jesť a přidupnul si jeho fešákou válenkou z II. světové 

kamarád - no tak jo vole, jsou

Ruské hovado - idi malčik idi 

 

Kamarád, ty vole chytlo mě tam nějaké hovado asi generál a myslel jsem si, že mne snad zastřelí. 

.......

 

Tedy jo ruské hovado káp si na to :-)