MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

CZEXIT!

#122003

2018-01-06 15:24

V roce 2017 ČR více do EU zaplatila, než z ní dostala!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#122004 Re: Stát se to klidně mohlo, Karel Šlechtová měla na MMR jediný úkol....

2018-01-06 15:31:10

#122003: CZEXIT! -  

....dodat informační systém na čerpání strutkurálnícho fondů EU a koordinovat čerpání. Systém v kterém se to má čerpat je ale bohužel velmi málo funční a co horší, je netrasparentní. Je dokonce natolik netrasparentní, že si pracovníci vedou agendu vedle v xls souborech, aby vůbec byli schopni do systému následně po proceosvání v xls zadat nějaká data, to je problém přímo gigantický, neboť je jednoznačné, že mnozí z nich tedy díky tomu, že se agenda neodehrává v systému mohou podléhat korupci a min. z ní budou jistě velmi brzo nařknuti. Druhou věci je, tento stav tu již byl, např. v ROP severozápad, někteří aktéři jsou ve vězení, část peněz nebyla EU proplacena a celý ROP severozápad byl zpochybněn. 

Tedy tvůj příspěvek je vlastně správný až na to, že to není problém EU a už vůbec to není důvod k odchodu z EU. Je to problém neschopnosti Karly Šlechtové, peněz na systém měla daleko více, než by na něj bylo potřeba. 


Nepřihlášený uživatel

#122014 A co podle Vás bude po Vašem Czexitu následovat ??

2018-01-06 16:08:04

#122003: CZEXIT! -  

Působte velmi velmi naivním dojmem. A co jako by, podle Vás, Česko po VÝSTUPU Z EU dělalo ?????????? Aha , Česko  je podle Vás druhé Švýcarsko.. Jasně... Jsem několik let v Británii neb  pro mě bylo  těžké dýchat jeden vzduch se Zemanem a můžu Vám upřimně říct, že i tak silně ekonomická země, jakou Velká Británie je, není z Brexitu dvakrát šťastná a problémy po něm určitě nastanou. A co teprve Česko, které se s GB nemůže rovnat ani ve snu... Jakou tedy máte představu o Česku po " případném " vystoupení ( Vaše přání ) z EU ? Jak by měla naše země fungovat atd. Velmi mě tento Váš názor zajímá..

CZEXIT!

#122050 Re:

2018-01-06 21:22:14

#122003: CZEXIT! -  

Evropská komise podala žalobu na Česko, že nepřijímá migranty! Už nerozhodujeme o vlastní zemi, teď nám diktují cizinci, jakým tempem má probíhat islamizace České republiky!