MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Evropan

#124954 Re: Rasismus = hnus

2018-02-05 15:44

#124944: - Re: Re: Re: Re:  

Kdyby ses s nějakým muslime opravdu setkal, tak sem nepíšeš takové hovadiny. Jestli si nějakého viděl prodávat drogy, tak si to nechal jen tak a nezakročil si? A když otravovali ženský, tak si je nějak napomenul? V té vaší Praze jsem minimálně 2x měsíčně, takže neměj strach, že bych je tam nepotkával. Ani jsem je neviděl prodávat drogy (ale drogy nesháním, tak je to možná tím) a na ženský nepokřikovali. A už dávno jsem tu psal, že mám spoustu známých i v Teplicích, které rasisti rádi zmiňují jako to město obsazené muslimy. No není. Naopak část jejich původních obchodů zeje prázdnotou, protože z Teplic odcházejí.

A co se týká ciziny, tak se neboj. V Pákistánu mi před dvaceti lety doktor (který mimo jiné studoval v Praze) sešil rozřízlou nohu po autonehodě, a dodnes sice mám jizvu, ale žádné následky. Nikdo na mě nenadával ani na mě neplivali, a to mě jako cizince (a nemuslima) vzali přednostně, i když moje zranění asi nebylo horší než zranění jiných místních, kteří také čekali na ošetření.

Nevím proč, ale moc ti ty tvoje "praktické zkušenosti" nevěřím. Spíš mi připadá, že sem pouze plakátuješ hesla, která si v rámci rasistických skupin vyměňujete. Takže si tu hlavu z prdele raději vytáhni ty. Ty rasistický prdele smrdí daleko víc, než ty normální - sám uvidíš.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#124956 Re: Re: Rasismus = hnus

2018-02-05 15:54:59

#124954: Evropan - Re: Rasismus = hnus 

Považuji za důvěryhodné, vzhledem k podobné zkušenosti. 

Evropan

#124959 Re: Re: Rasismus = hnus

2018-02-05 16:07:01

#124954: Zloděj nicků - Re: Rasismus = hnus 

Blbá pohádka, která udělá dojem jen na vítače a sluníčkáře, ale na ostatní rozhodně ne! V tu dobu si byl maximálně v Německu s tvou matkou na výletě, zoufalče!