MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#134721 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 10:11

#134716: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

ad: Utápíš se hloupé nenávisti, přitom tě do ní tlačí politické sekty komunistů a nacistů KSČm a SPD, právě proto, aby tě znežuili např. k další komunistické revoluci. 

Já jen tvrdím, že islám je nebezpečný z mnoha různých důvodů. Jedním z dalších je i ta zjevná skutečnost, že se kolem islámu vytvářejí uzavřené komunity, což je vlastně v zásadě dokonce proti ideji sorosovské otevřené homosexuální společnosti. Tyto uzavřené komunity jsou podhoubím terorismu.

Dělá to snad ze mne komiunistického revolucionáře? Jak jsi k tomu dospěl, že já jsem revolucionář?

 

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#134725 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 10:23:38

#134721: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

Stále dokola si vytváříš dojem, že jsou nepravosti spojené s k vírou v dobrý smysl bytí reprezentovaný islámem. V minulosti by to bylo pro tebe židovství, které "také vytvářelo uzavřené komunity". 

Tvdíž, že je islám nebezpečný, aniž bys věřil v existenci absolutního dobra a dobrého smyslu bytí na této zemi. Problém není ve víře v dobro, ale v tvých představách a přisuzování zla víře v dobrý smysl bytí. 

To je skutečně komunistický způsob nazírání na svět.