MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#134764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argu

2018-07-26 13:04

#134762: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argument 

Já jsem nekritizovali Židy, nebo úrok, tak se mi to nesnaž podsunout.  Muslimové jsou povini ovšem potírat obojí. To je fakt.

 

 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#134766 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:08:02

#134764: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argu 

Stále dokola, princip je víra v dobro, dobrý smysl života, dokonce s přesahem do trancendentna. 

Těžko potom tvrdit, mají povinnost "cosi potírat". Lichvě se logicky vyhýbáme všichni, tedy až na Babiše s tím jeho poskokem co z něj chce udělat primátora Prahy, ale tam se to předpokládá, Babiš je Stbák, komunista, tresntě stíhaný podvodník. tedy je vše přesně jak má být. 

Nic ti nepodsouvám. Lichvaření je stereotypicky spojené s Židy, stejně jako padáky s Kalouskem, proto raději vysvětluji a proto také zdrůrazňuji, že jsou to hloupé nepravdivé stereotypy, které s realitou nemájí nic společného.