MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#134751 Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 12:28

#134651: - Re: Re: Argumentační klam 

Argumentační klam, alias řečnický trik, argumentační faul,  má porazit či přesvědčit oponenta bez ohledu na pravdivost zastávaných názorů. Záměrné agresivní vedení sporů zaměřené na vítězství za každou cenu bez ohledu na pravdivost argumentace a prosazovaných tvrzení je označováno jako eristika.


Nepřihlášený uživatel

#134752 Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 12:31

#134749: - Re: Re: Re:  

Tak mi dolož, zda jsem něco z těchto listů já zkopíroval.

 


Nepřihlášený uživatel

#134753 Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam - To si fakt přestřelil!

2018-07-26 12:31

#134750: - Re: Re: Re: Re: Argumentační klam - To si fakt přestřelil! 

:-) je dobré tě upozrnit, že russáci si v Československu zřidili sklad jaderné výzbroje dávno před invezí..do

Byť je babiš-pleslův blesk I tedy idnes už málo důvěryhodné medium, technet.cz si ještě uchovává dobrou úroveń. 

Tedy ani tady ses netrefil. 

Kousek od Prahy byly sklady plné jaderné munice. Řídili je z Moskvy

27. listopadu 2017aktualizováno 9:58
Ve druhé polovině 60. let vyrostly na území Československa tři přísně utajované sklady jaderné munice. Uskladněny zde byly jaderné hlavice pro taktické a operačně taktické balistické střely a v jednom z nich i letecké jaderné pumy pro stíhací bombardéry.

 


Nepřihlášený uživatel

#134754 Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 12:34

#134752: - Re: Re: Re: Re:  

Tvé spiklenecké příspěvky dokládají tvé spiklenecké "naladění" :-), jeslti je čerpách s aeronetu, nebo z valento-rusko listů je vcelku naprosto lhostejno. 

Jestli sem dáváš odkazy na velento-listy ty nebo někdo jiný je lhostejno. Svými příspěvky dokldáš, že blábolům z "politickho bulváru" Parlamentních listů věříš, jejich bláboly jsou stabilně publikovány všude možně a nemožně třeba i na tvých celebritách :-). 

Citace :-) aneb tvoje spiklenecké teorie :-) 

Tvrdí bez důkazů, že určité rozhodnutí nutně povede k sérii dalších, a ve svém důsledku způsobí celý řetěz neblahých následků. Základem klamu je opět falešné dilema.

  • Když povolíme volné pobíhání psů po parcích, lidé si je budou bez košíků brát i do autobusů a za chvíli i na palubu letadel, a od toho už je jen krůček k tomu, aby pokousali pilota a způsobili leteckou katastrofu.

Nepřihlášený uživatel

#134755 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam

2018-07-26 12:38

#134736: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

Co je mi do dělnické strany. Muslim je povinen popírat holokaust, ověř si to. Ovšem k tomu ti neviditelná čivava stačit bohužel nebude.

 


Nepřihlášený uživatel

#134756 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 12:40

#134754: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Sám nenabízíš nic důvěryhodného. Mainstreamové vysílačky jsou manipulátorské z podstaty věci.

 


Nepřihlášený uživatel

#134757 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační kla

2018-07-26 12:40

#134755: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

:-) povinnost muslímů popírat holokaust je opravdu bomba :-), už před 1 500 lety :-). 


Nepřihlášený uživatel

#134758 Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 12:44

#134749: - Re: Re: Re:  

Vyčítáš mi, že cosi čerpám z tebou neuznávaných zdrojů, přesto můj příspěvek nedokážeš vyvrátit jako nepravdivý. 

 


Nepřihlášený uživatel

#134759 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 12:45

#134756: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

www.zvolsi.info

Pravdivost zpráv, pravdivost vědeckého poznání, ..... je dáno metodikou. Pokud dopředu sděluji, jak budu zprávy ověřovat, jak následně bude zpráva zzpracována a poblikována, je důvěryhodná. Čtenář na základně svých zkušeností následně dále jistě hodnotí, jeslti jí i tak bude či nebude považovat za důvěryhodnout. 

Zpráva ovšem pokud je publikována podle výše uvedeného, není názorem, je to ověřený fakt na základě důvěryhodné metodiky ověřování faktů. 

Ale je to opět jistě i věc důvěry ve smysluplný smysl života na této zemi, neboť stejně jako nepochybujeme o tom, že existuje lež, logicky tedy musí existovat i pravda. 


Nepřihlášený uživatel

#134760 Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 12:47

#134758: - Re: Re: Re: Re:  

Proč bych vyvracel názor jako nepravdivý. Máš názor, není to realita či fakt. Nemám ambici ti vyvracet názory, upozorňuji tě na to, že vznikají na podivných, chceš-li dokonce nemravných předpokladech, např. že jsou všichni muslimové teroristé. 

Valento-harazrd-rusko listy jsou opravdu jen příkladem ruské propagandy šířené v češtině, jak dokládají např. "tvoje celebrity" :-), které to od Valenty všechno přeberou :-). 


Nepřihlášený uživatel

#134761 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační

2018-07-26 12:48

#134757: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační kla 

Bohužel i k dobovému vývoji pro ně existují velice důrazná doporučení od jejich imámů. Je to o tom, zda se pak s určitým závadným postojem mohou dostat do ráje či nikoli. Lichvářská kultura je nepřijatelná, proto je prakticky nemožné aby ji démon sám ničil. Tedy "mýty" o holokaustu pravověrný muslim musí odmítnout.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#134762 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argument

2018-07-26 12:55

#134761: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační 

Pořád je to o principu, základem je důvěra-víra v dobrý smysl bytí na zemi, to je podstatné.

Pokud mi Miloš Zeman bude stokrát vykládat, že mám něco činit proti dobru, dělat to nebudu, nebo když mi bude trvdit, že dělá dobra a přitom je to zjevné zlo, budu to logicky kritizovat, pokud mám pro to argumenty a zlo jsme rozpoznal,  není na otm nic složitého.

Např. není nic problematického, když je po mne požadováno, abych si osvojil ty či ony stravovací návyky, mohu to zvážit v kontextu smysluplnho dobrého bytí na zemi a pak je dodržovat či nikoliv. 

Proto jsem skeptický, když sem píšeš ty tvoje "zaručené" pravdy o islámu. 

Navíc v ČR neřešíme islám, křesťanství a židovství s tím žádný problém nemáme. Je tu několik křesťanských sekt, s kterým jistě problém je, neboť to vypadá, že ničí lidem kteří do takové sekty spadly, životy. 

Pak tu máme sekty politické a ty jsou velmi nebezpečné. Komunisty KSČm a neonacsty SPD a někde na pomezí sektu ANO StB. 

-------------

Lichvářská "kultura" je obecně nepřijatelná, jak předvádí i Babis s Petrem Stuchlíkem.  Co je potřeba říci, že židé nemohli vlastnit v křesťanském světě po dlouho dubu např. půdu, tedy k dispozici měli pro zabezpečení peníze a zjistili, že peníze nemají jen hodnotu nominuální, ostatně jako vše. 


Nepřihlášený uživatel

#134763 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:00

#134760: - Re: Re: Re: Re: Re:  

Nejsou, ani k tomu dnes nemají sílu všichni. Ale když dojde na lámání chleba, jsou dle víry povinni stát se teroristy. Zda jimi budou záleží na motivačních, v budoucnu více možná mocenských faktorech. Lidé jako ty napomáhají k tomu, aby k naplnění svých povinností byli vedeni právě faktory mocenskými. Svou povinnost pak budou lépe moci vykonávat na původní, tebou nenáviděné, jak ty říkáš "komunistické" populaci.

Je ovšem zajímavý tvůj argument, že by měli komunisté ""věřit ve zlo" :-) To je na náctiletých vyznavačích amerických hodnot, přebarvených na evropské docela roztomilé.

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#134764 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argu

2018-07-26 13:04

#134762: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argument 

Já jsem nekritizovali Židy, nebo úrok, tak se mi to nesnaž podsunout.  Muslimové jsou povini ovšem potírat obojí. To je fakt.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#134765 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:05

#134763: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Tvrdí bez důkazů, že určité rozhodnutí nutně povede k sérii dalších, a ve svém důsledku způsobí celý řetěz neblahých následků. Základem klamu je opět falešné dilema.

  • Když povolíme volné pobíhání psů po parcích, lidé si je budou bez košíků brát i do autobusů a za chvíli i na palubu letadel, a od toho už je jen krůček k tomu, aby pokousali pilota a způsobili leteckou katastrofu.

 

Je to stále dokola, základem je víra v dobrý smysl bytí, tedy podsouvat, že má muslim povinnost stát se teroristou je vskutku cosi naprosto absurdního. 

Komunisté si do Ústavy dali vůdčí úlohu strany a skutečně přinutily mnohé komunisty u soudu, která následněp poslan na popraviště tvrdit, že provinili proti straně. 

Podobné to bylo s nacismem. 

Nikdy jsme neřekl, že komunisté věří ve zlo, popirají ovšem existenci dobrého, pravidvého smysluplného bytí na této zemi. Je otázka, jestli se pak v cirkevní terminologii nejedná o projev ďábelství :-). 


Nepřihlášený uživatel

#134766 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:08

#134764: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argu 

Stále dokola, princip je víra v dobro, dobrý smysl života, dokonce s přesahem do trancendentna. 

Těžko potom tvrdit, mají povinnost "cosi potírat". Lichvě se logicky vyhýbáme všichni, tedy až na Babiše s tím jeho poskokem co z něj chce udělat primátora Prahy, ale tam se to předpokládá, Babiš je Stbák, komunista, tresntě stíhaný podvodník. tedy je vše přesně jak má být. 

Nic ti nepodsouvám. Lichvaření je stereotypicky spojené s Židy, stejně jako padáky s Kalouskem, proto raději vysvětluji a proto také zdrůrazňuji, že jsou to hloupé nepravdivé stereotypy, které s realitou nemájí nic společného. 


Nepřihlášený uživatel

#134767 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:10

#134759: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Stále se schováváš za citace kohosi druhého, a mně to podsouváš?

 


Nepřihlášený uživatel

#134768 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:12

#134767: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Vůbec ne, ani jednou jsem nenapsal, že cituješ valento-rusko listy, odkonce jsme nenpasl nikdy, že něco cituješ. Svými příspěvky dokládáš, že blábolům tam publikovaných věříš. To si myslím, lze z tvých příspěvků vyčíst. Jestli ty bláboly čerpáš na tvých celebritách, aeronetu, zvedavci nebo valento-rusko listech či kdekoliv jinde např. na schůzích SPD či KSČm opavdu nevím :-) a je mi to dokonce srdečně jedno. 


Nepřihlášený uživatel

#134769 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:17

#134766: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Když se kvůli Kalouskovým padákům, objednaným u firmy, která nebyla prověřena, zda umí ušít alespoň potah na šmajchválendu, zabili lidé, to je docela konkrétní ouřadův delikt. A nelze ho zaměňovat z nějakým obecným principem, jako je lichva. Podle muslimů ovšem západní svět na lichvě celý čas profituje, proto se nesmějí nikdy stát jeho opravdovou součástí, ale je jejich povinností západní svět předělat na muslimský. Tam ovšem demokracie místo mít nebude.

 

 

Evropan

#134770 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační kla

2018-07-26 13:19

#134755: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační klam 

ad : Muslim je povinen popírat holokaust, ověř si to.

Stačí, když mi napíšeš kde si to mám ověřit. Nejsem znalec islámu tak jako ty, a žádný odkaz přes google jsem nenašel.


Nepřihlášený uživatel

#134771 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:21

#134769: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Záměrně jsme použil padáky, neb dnes už dokonce i komunistické noviny velmi pečlivě vysvětlují, že pan Kalousek s jediným úmrtím díky vadnému padáku neměl vůbec nic společného. 

Proto také říkám, že se jedná o hloupý lživý stereotyp. 


Nepřihlášený uživatel

#134772 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační

2018-07-26 13:23

#134770: Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Argumentační kla 

:-) to je "tajný". 
Jednou jsem vedl diskusi s popíračem holokaustu, mimochodem zvedave je jistý reprezentaitvní vzorek, ale jsou i větší hrůzy. Když jsem mu napsal, že všichni ti lidé co to přežili měli kamarády, sourozence, přátele, rodiče děti a ti vchini se "někam vypařili", nejdříve sdělil, že se na to takto nedival či nezamýšlel. 

Pak se oklepal a sdělili mi, že je to tajné :-), že je to napsané "tam a tam" a tam mi odkaz dát nemůže. 

Uprchlíci vítejte!

#134773

2018-07-26 13:27

Stovky migrantů vnikly do španělské enklávy, útočily vápnem a plamenomety


Nepřihlášený uživatel

#134774 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2018-07-26 13:30

#134763: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Nemám ani tu nejmenší potřebu kohokoliv nenávidět. Mimo jiné proto, že bych pak musel žít v představě, že někdo nenávidí mne :-) nebo dokonce v extrému že se všichni navzájem nenávidí a takovou zkušenot opravdu nemám.

Ani na tomto není nic složítého k pochopení. 


Nepřihlášený uživatel

#134775 Re:

2018-07-26 13:34

#134773: Uprchlíci vítejte! -  

Plamenomety - tak to se objevilo v babiš - pleslově blesku a pak logicky ve všech valento-rusko trotlých serverech.  Je potřeba to tedy brát s velkou rezervou :-), mimo jiné proto, že plamenomet je věc technicky i konstrukčně poměrně sofistikovaná věc a prnikat s dvěma bombami na zádech do EU se jeví jako poněkud přitažené za vlasy. 

Babiš pleslův blest I. vybral také moc pěkné ilustrační foto. :-)

Tohle bych řekl, je daleko uvěřitelnější titulek. 

Stovky migrantů vyzbrojených fekáliemi pronikly přes plot v Maroku na území EU

Stovkám migrantů se ve čtvrtek po úsvitu podařilo proniknout přes bariéru španělské enklávy Ceuta v Maroku na severu Afriky. Na místě zasahuje policie a došlo tam k potyčkám. S odvoláním na španělské úřady o tom informovala agentura AP. Údaje o počtu migrantů, kteří pronikli na území Evropské unie, se liší. Podle některých informací jde o 400 lidí, jiné zdroje referují až o 700 lidech.

Přímo živě vidím, jak lezou přes plot s bombami na zádehc :-).  Naproti tomu igelitka Zemanových blábolů, tak to se jeví jako vemli pravděpodobná zbran zoufalých lidí.