MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#158617 Re: Re: Re:

2020-04-18 16:09

#158592: - Re: Re:  

   „Představěj si, Kohn, já vám takhle jednou sedím v zahradní restauraci, když si vtom ke mně přisedla taková pěkná dívenka. Tak jsem ji pozval na večeři, pak jsme šli k cukráři na zmrzlinu, potom jsme navštívili kino, odtud jsme přešli do baru na skleničku, pak jsem ji pozval k sobě domů a tam jsme se třikrát, představěj si, Kohn, třikrát jsme se pomilovali.”
„Já jim úplně věřím, že seděli v zahradní restauraci, i to, že si k nim přisedla dívenka (i když, chudinka, asi musela mít šedej zákal), věřím jim i to, že byli spolu na zmrzlině, i u nich doma, věřím jim i to, že se spolu třikrát pomilovali, ale co jim nemůžu věřit, Roubíček, nemůžu jim věřit to, že byli spolu v kině!”
„Himlhergot, Kohn, když mi věřej, že jsem ji pozval na večeři, pak jsme šli k cukráři na zmrzlinu, že jsme šli do baru, pak jsem ji pozval k sobě domů a dokonce i to, že jsme se tam třikrát pomilovali, proč mi ausgerechnet nevěřej, že jsme byli spolu v kině?”
„To když voni, Roubíček, ještě mohli třikrát, to ještě žádný biografy neexistovaly!”

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#158626 Re: Re: Re: Re:

2020-04-18 17:58:12


Nepřihlášený uživatel

#158697 Re: Re: Re: Re:

2020-04-21 07:43:43

#158617: - Re: Re: Re:  

Pan Železný, dříve Eisener se konečně vrátil do Prahy. Zcela náhodně potká na korsu u Koruny svého přítele, pana Růžičku, dříve Rosenkranz. "Ale, ale, kde se ty tři roky toulali, pane Eisener?" ptá se přítel.
"No, vědí, byl jsem na cestách!"
"A to si nemohli dopřát lepšího advokáta?"