Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#376 Re:

2012-03-01 14:05

#375: proud - Ano důvěřuj, ale prověřuj. OK mám na to svůj názor. Jsem pro změnu v této republice a jak tu vidím, krom nějakého 2% minima, jsme tady všichni pro. Nepotřebuji tu psát slova, že je postavím ke zdi a jiné tvrdé hlášky, které se tu objevují. Proč také. Vyjadřuji se slušně a snažím se tu o to, aby sme se tu shodli a napsali si tu proč a zač a pro co. Poté se musíme semknout a táhnout všichni za 1 provaz, který by té změně napomohl. De facto se tu stejně vyjadřujeme pouze k tomu co si přečteme v novinách a slyšíme v TV. Když se tu vyjádřím slušně o tom co slyším v TV, či si přečtu v tisku nevidím sebemenší důvod proč bych nemohl tuto petici podepsat svým jménem. Já vím, že se tu zavírají doposud slušní lidé za to, že svobodně vyjádřili svůj projev, ale pokud se nepodepíšu, jen proto, že bych se měl bát následků, tak je to přesně o tom, kde jsme a co jsme. Pak tu není tolik hlásaná svoboda slova, ale izolovaná diktatura. Petici jsem podepsal, protože se z té diktatury chci vymanit. Mít strach předem z toho, že si ponesu nějaké následky proč? To co tu píšeš je pak jen o pojmu, že jsme stádo bojácných a ustrašených oveček a to oni potřebují. Oni nás dostávají svým pomalým nátlakem tam kde nás chtějí mít. Vymýšlejí všelijaké nástrahy, plánují nové zákony a vyhlášky jak nás sedřít z kůže, aby oni mohli žít v luxusu a přepychu, pořádat si super drahé mejdany a ještě se tím chlubit veřejně a taky proč ne, když velí v pohodě stádu ustrašených bojácných oveček. Kdo se bojí nesmí do lesa - já určitou obavu samozřejmě mám, protože nevím zda se to povede, ale věřím tomu jako mnoho jiných, proto do toho jdu a začal jsem tím, že jsem tu petici podepsal ............pepino

Odpovědi

proud

#379 Re: Re:

2012-03-01 16:08:17

#376: - Re:

spatne jsi pochopil mou hlasku o zodpovednosti,nebo jsem ji spatne napsal,oboji je mozny,vubec jsem nemel na mysli strach z nasledku co se zakona tejka,ten je to posledni co me uz dneska tady zajima,zakon kterej nebere vrchnost vazne a jen se ho snazi uplatnovat dole,je mi cizi :-).Mam svoje zakony slusnejch lidi,stacej mi :-).Kdyz pisu zodpovednost tak tim myslim zodpovednos za vsechno co se tu stane a za budoucnost,za to co udelam a neudelam,osobni zodpovednost i tu kolektivni.To je totiz to ceho se kazdej boji a snazi se tomu v dnesni dobe vyhnout,schovat se v davu,jak se rika :-).Snad jsem to vysvetlil dobre :-)....................proud