Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.


Nepřihlášený uživatel

#376 Re:

2012-03-01 14:05

#375: proud - Ano důvěřuj, ale prověřuj. OK mám na to svůj názor. Jsem pro změnu v této republice a jak tu vidím, krom nějakého 2% minima, jsme tady všichni pro. Nepotřebuji tu psát slova, že je postavím ke zdi a jiné tvrdé hlášky, které se tu objevují. Proč také. Vyjadřuji se slušně a snažím se tu o to, aby sme se tu shodli a napsali si tu proč a zač a pro co. Poté se musíme semknout a táhnout všichni za 1 provaz, který by té změně napomohl. De facto se tu stejně vyjadřujeme pouze k tomu co si přečteme v novinách a slyšíme v TV. Když se tu vyjádřím slušně o tom co slyším v TV, či si přečtu v tisku nevidím sebemenší důvod proč bych nemohl tuto petici podepsat svým jménem. Já vím, že se tu zavírají doposud slušní lidé za to, že svobodně vyjádřili svůj projev, ale pokud se nepodepíšu, jen proto, že bych se měl bát následků, tak je to přesně o tom, kde jsme a co jsme. Pak tu není tolik hlásaná svoboda slova, ale izolovaná diktatura. Petici jsem podepsal, protože se z té diktatury chci vymanit. Mít strach předem z toho, že si ponesu nějaké následky proč? To co tu píšeš je pak jen o pojmu, že jsme stádo bojácných a ustrašených oveček a to oni potřebují. Oni nás dostávají svým pomalým nátlakem tam kde nás chtějí mít. Vymýšlejí všelijaké nástrahy, plánují nové zákony a vyhlášky jak nás sedřít z kůže, aby oni mohli žít v luxusu a přepychu, pořádat si super drahé mejdany a ještě se tím chlubit veřejně a taky proč ne, když velí v pohodě stádu ustrašených bojácných oveček. Kdo se bojí nesmí do lesa - já určitou obavu samozřejmě mám, protože nevím zda se to povede, ale věřím tomu jako mnoho jiných, proto do toho jdu a začal jsem tím, že jsem tu petici podepsal ............pepino


Nepřihlášený uživatel

#377

2012-03-01 14:20

Plně souhlasím s vaším programem, demonstrace se zůčastním. To co se zde děje je neůnosné.

Nepřihlášený uživatel

#378

2012-03-01 14:59

Peticemi se ,,vládnoucí,, darebáci odstranit nedají.K odstranění tohoto nalezlého póvlu, domnívám se, budou nutné jiné prostředky než tušky a pera.
proud

#379 Re: Re:

2012-03-01 16:08

#376: - Re:

spatne jsi pochopil mou hlasku o zodpovednosti,nebo jsem ji spatne napsal,oboji je mozny,vubec jsem nemel na mysli strach z nasledku co se zakona tejka,ten je to posledni co me uz dneska tady zajima,zakon kterej nebere vrchnost vazne a jen se ho snazi uplatnovat dole,je mi cizi :-).Mam svoje zakony slusnejch lidi,stacej mi :-).Kdyz pisu zodpovednost tak tim myslim zodpovednos za vsechno co se tu stane a za budoucnost,za to co udelam a neudelam,osobni zodpovednost i tu kolektivni.To je totiz to ceho se kazdej boji a snazi se tomu v dnesni dobe vyhnout,schovat se v davu,jak se rika :-).Snad jsem to vysvetlil dobre :-)....................proud

proud

#380 Re:

2012-03-01 16:11

#378: -

samozrejme ze petice a ostatni podpisovy akce jsou k nicemu,je to jen vec k uspokojeni lidi ze si vybijou emoce takovym tim,podepsal jsem,to jsem jim to dal,ted vedi darebaci.Ale vubec nic vic,pardon,mozna jeste pro statistiky ze je to dobry:-)).Je potreba vzit veci do vlastnich rukou a permanentne se o ne uz pak starat,nic jinyho nepomuze.......................proud

proud

#381

2012-03-01 16:24

PEPINO,pro zmenu jsem samozrejme taky,ale uprimne ti reknu,ze se rozhoduju co a jak a neni to vubec jednoduchy,kdyz vezmu v potaz vsechny "ale" co me napadaj,moznosti je vzdycky vic,me napadaj ucinny dve,bud ta prima revoluce ktera sebou nese uplnou a naprostou zmenu a to chce bejt ale hoooodne dobre pripravenej na prevzeti naprosto vseho v republice,vsech ukolu a povinnosti,veskery agendy atd.je to silena hromada veci tem "novejm" PRAKTICKY NEZNAMEJCH VE KTEREJCH SE BUDOU MUSET FOFREM ZORIENTOVAT A ZACIT JE MENIT,omlouvam se za caps lock.Tim je tu pomerne obrovska moznost zpackat co se da z neznalosti navic jeste postvani si proti sobe ty velky mocny hrace z ciziny co se do toho okamzite naplno vlozej. Nebo je tu dalsi cesta,prebrani veci do zpravy naroda a pomaly prebirani republiky a vsech jejich mechanizmu a zaroven se uceni co a jak,uz ale pod kontrolou naroda,to znamena vymenit klicovy lidi a vsechny zlodeje,ale zachovat stavajici strukturu s tim,ze zmeny se budou delat prubezne a budou se pro ne pripravovat patricny podminky.Osobne neuprednostnuju momentalne zadnou z tech dvou moznosti co me napadly,jsem ve stadiu zvazovani toho co by bylo lepsi a prijatelnejsi z hlediska lidi tohohle statu,obecne jsou obe cesty dobry,ale zvazuju rizika pro a proti u obou moznosti.Momentalne jsme zatracene hodne provazany se zahranicim,at majetkove,ekonomicky nebo existencne,co se stane kdyz to naraz utnu,bud ja,nebo zahranici a co se stane,kdyz se budu pomalu ale jiste oprostovat a odepinat ze zavislosti,ktera cesta je ta s velkym C a tudiz lepsi?Zatim sam badam,hej rup a revoluce a pak na krku 10 milionu hladovejch lidi je ta relativne razantnejsi cesta,nejkratsi,ale je ta nejkratsi vzdycky nejrychlejsi a nejbezpecnejsi?..............proud
proud

#382

2012-03-01 16:27

vsimni si,ze vubec nediskutuju a nepremejslim o jedny zakladni veci a tou je vlada naroda odspodu,protoze tu beru pri vsech alternativach jako zakladni a hlavni,tady nemam co resit,coz ovsem trosku komplikuje tu vladu,tolik opevovanou,tech "odborniku",protoze nevim kde sebrat v prvni rade vlastence a navic jeste odbornika,tady bych jeste dost popremejslel jak to zkombinovat,priznam se rovnou ze pojem "vlada odborniku" mi smrdi na sto honu!!!...............proud

proud

#383

2012-03-01 16:34

radeji bych, a uprimnejsi i realistictejsi by bylo,dat narodu vladu kterou si sam zvoli,odspoda,ale k ni sestavit opravdu odbornej management o kterej by se opirala,on totiz stejne jeden odbornik,byt prvotridni neobsahne ve svym oboru vsechno,porad je to jen jeden clovek s jednou hlavou dvema rukama a nohama,tak jako tak potrebuje mit k dispozici vic hlav a konzultantu z oboru.A ja bych u nej jeste rad videl taky ty obycejny vlastence hlidajici tu lidskou stranku a zabezpecujici mu klid k praci,uplatkaru a darebaku se totiz kolem nej bude chtit motat hodne ..................proud


Nepřihlášený uživatel

#384 Re:

2012-03-01 17:40

#383: proud -  

 

Absolutní souhlas ve všem co jsi tu napsal jinak se ani vyjádřit nemohu. Je tu opravdu provázanost se světem, ale to je již otázka věcí budoucích, protože nejprve si musíš vzít vše co potřebuješ k soběstačnosti země zpět a to asi nepůjde ráz na ráz. Vše je také o diskuzi a to velmi dlouhé. A tu vládu odborníků si musí zvolit sám lid v referendu. Je jasné, že bez rádců to nepůjde, proto budešli chtít radit tak raď, ale za určitý předem daný strop. To samé se musí týkat i člena vlády. Platy a benefity volených představitelů občanů musí být stanovovány přímo občany v poradních shromážděních typu Plánovací buňka. A pokud se zjistí, že zvolený člen vlády zklamal musí být okamžitě v referendu odvolán a zjistíli se, že v té době spáchal přestupek či tr.čin musí být ihned odměněn přísl.právním postihem. A veškeré funkce ve státní správě musí být bez jakékoli imunity. To si myslím, že je ten základ všeho......Pepino

Nepřihlášený uživatel

#385

2012-03-01 20:50

Neustále nás okrádají,a důchody,nízké platy nejsou na slušný život.

Nepřihlášený uživatel

#386

2012-03-01 23:06

Pokud nebude možné získat zpět nakradené peníze za pomoci korupce, zabavení neprávem nabytého majetku osobám, kterých se to týká - nestane se nic.Jejich chování k lidem středních a chudých vrstev je už víc než hnusné.Přestat vyplácet porodné, snížit soc.dávky prokazatelné invalidní lidem, postavit většinu důchodců do role žebráků nedokázali ani komunisté a určitě nemám na mysli, aby se komunisti vrátili k moci, ale aby se rozhodovací moc o českém lidu vrátila do rukou lidí nezkorumpovaných a čestných.

Nepřihlášený uživatel

#387

2012-03-02 00:54

Vážení, NR se důrazně distancuje od akcí typu: Do zbraně!!! Lide český!!!, které nyní kolují po internetu a jsou přeposílány pomocí mailových zpráv. Máme svoji vizi a svůj jasný cíl, jak se s dosavadním systémem do budoucna vypořádat a jsme rozhodně proti jakémukoli násilí. K této akci se NR nepřipojuje a nemá s ní nic společného. Děkujeme za pochopení. NR HV - KC HK

proud

#388

2012-03-02 01:12

konecne je to tady cerny na bilym! Presne tak,nasili je ten nejhorsi zpusob jak neco zmenit a ten nejlepsi jak se znicit!.................proud
proud

#389 Re:

2012-03-02 01:15

#386: -

.....a napadlo nekoho proc se tohle vsechno muze vlastne dit? Me to prijde uz jako by nekdo planoval opravdu ty lidi az tak nastvat,ze sahnou po nasili,ze to nekdo proste vyslovene chce,tohle a prave jenom tohle a nic jinyho.Nekomu zatracene zalezi na tom,aby tekla krev,ja se neprestavam ptat a domejslet proc,porad nad tim musim koumat,jakej je k tomu vsemu duvod,proc se to deje a proc tak nepokryte a drze..................napada nekoho z vas neco?Dejte vedet,dost mi na tom zalezi.............proud


Nepřihlášený uživatel

#390

2012-03-02 01:31

Lidi, mějte rozum, takhle to dál nejde. Spojte se konečně.

Nepřihlášený uživatel

#391 Re: Re:

2012-03-02 01:47

#389: proud - Re:  

 

Lámu si nad tím hlavu také, ale někde jsem se v nějakém článku a není to dlouho dočetl, že naše země má být ta, která má zapříčinit chystanou změnu v evropě. U nás má prý vzniknout revoluce a díky tomu to pak půjde dál. A když čteš články typu Jak mám vyžít s 350 tisíci dolarů? Ani myčku nemám, fňuká bankéř z Wall Street, tak bych se ničemu ani nedivil, že zatím něco je......Pepino

Nepřihlášený uživatel

#393

2012-03-02 08:01

Všem to řeknu.A ještě jim řeknu ať to řeknou všem aby to řekli Prostě princip POŠLI TO DÁL!!!Tento způsob je naděje
Joda

#394 Re: Re:

2012-03-02 08:39

#389: proud - Re:

No to koumáme nad tim samim ale napadá mě jedna věc.Jelikož to nejsou hlupáci ty Elitáři.Jsou si dobře vědomi faktu že se lidi probouzej a že jich už neni málo,proto se snaží vše urychlit aby bylo pojejich.To je však pro ně čin ze zoufalosti!Který má za následek tu znepokojenost lidí.Mohou to však dělat vědomě dál s tím že berou případné demonstrace v úvahu s nějakým rezervním plánem.Napadá mě jediné-že zařídí nějakým způsobem aby byli protesty buď zdiskreditovány nebo v horším případě prohlášeny za extrémistické aby mohli použít násilí.Pokud bude mít demonstrace 15týho kýžený úspěch pak by to vyvolalo reakci po celé evropě a následně i na mnoha místech na světě.Tak že víznam té demonstrace je mnohem větší než jak se pouhým okem zdá.Oni si to uvědomují proto udělají vše aby jsme v ČR neuspěli.Už dali do pohybu jistá opatření která učinili velmi narychlo,mění se zpravodajství v několika televizích,dosadili nové šéfi zpravodajství a mnoho zaměstnanců podává vípověd na protest proti změnám.Najednou se v televizi oběvují reportáže o extrémistech kteří jsou údajně teroristickou hrozbou.Jsou to lidé většinou 14-18let. snaží se tímto medialním podfukem vitvořit spojitost s lidmi kteří se v součastnosti snaží bojovat za lidská práva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#395

2012-03-02 10:20

Pryč stou zkorumpovanou vládou

Nepřihlášený uživatel

#396

2012-03-02 10:39

Na to, co se v této republice děje, bohužel už komentář neexistuje...
bonita

#397 Re: Lidové hlasování

2012-03-02 10:43

#34: - Lidové hlasování

No dojde se k tomu velmi jednoduše. Volby. Tak jako dosud. Tato petice je jen velký nesmysl bez špetky náznaku řešení.

 

P.S. psáno v 9.43 :-)


Nepřihlášený uživatel

#398

2012-03-02 12:10

Už jich mám dost!!

Nepřihlášený uživatel

#399

2012-03-02 13:15

Pocítila jsem následky této vlády na vlastní kůži,nedivím se,když si někdo vezme život či spáchá trestní čin,je to už neúnosné,poctivý člověk zde nemá šanci na přežití,podepsala jsem petici,neskrývám své jméno,nebojím se,bojím se jen toho,že je už na demonstraci pozdě a že vláda se nás nebojí,vysmějí nás jako pochod odborářů,na který přišlo jen pár lidí a ještě o tom rozhodovala vláda zda ho vůbec povolí,bojím se,že lidi už nemají odhodlání ani sílu něco měnit,že už ničemu nevěří:o(
proud

#400 Re:

2012-03-02 13:42

#399: -  

 

hm,jenze kdyz to nezkusime,nikdy se nedozvime jak se veci vlastne maji,ono uz ted prakticky poradne nevime o co presne jde,mame sice nejaky predstavy,ale nejsou potvrzeny i kdyz vypadaj hodne pravdepodobne.To stvani lidi co tu dnes probiha,zvedani adrenalinu a vysloveny provokace,tim ted myslim ruzny vladni proslovy,balicky,skrty a ostatni nepopularni opatreni ma ,se mi zda ,jistej smysl,postvat lidi,zvednout nespokojenost,takze vyvolat reakci,a kdyz vyvolavam reakci,tak za nejakym ucelem,a to je prave to co me zajima,za jakym konkretne a jak se ma projevit,ceho ma dosahnout,to je vec nad kterou premejslim.A proc zrovna tady u nas.Jsme vcelku bezvyznamna zemicka s par milionama lidi,zadny velky extra nemame,nesjme nicim vyjimecne zajimavy(aspon o nicem nevim).Proc teda zrovna my?Ze by nejakej lehce zvladnutelnej pokus?Navic me treba okrajove zajima proc se tajnej spolek Bohemian Grove jmenuje zrovna Bohemian?Otazek je vic,odpovedi nenachazim,vynorujou se az casem ve spojitostech zdanlive ze zacatku nespojitelnejch souvislosti.Jako s Rimskym klubem a ostatnima zdanlive samostatnejma institucema,jejichz nitky se ovsem nekde za obzorem kam uz nedohlidnem spojujou,takze maji neco spolecnyho,co to ma spolecnyho s nama,s nasi zemi a narodem? Dobra otazka,neco urcite ano,je to hra tech velkejch svetovejch hracu,ne par unudlanku v nasi vlade co pred nima v pozoru musej stepovat a za odmenu maj dovolino si neco prikrast.Z toho ja vychazim a v takovym spektru se snazim premejslet,protoze co je mistni,ohraniceny,nedava ten pravej obraz celku,ale jen vysec ktera muze bejt uplne mylne chapana...........proud