Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post

proud

#389 Re:

2012-03-02 01:15

#386: -

.....a napadlo nekoho proc se tohle vsechno muze vlastne dit? Me to prijde uz jako by nekdo planoval opravdu ty lidi az tak nastvat,ze sahnou po nasili,ze to nekdo proste vyslovene chce,tohle a prave jenom tohle a nic jinyho.Nekomu zatracene zalezi na tom,aby tekla krev,ja se neprestavam ptat a domejslet proc,porad nad tim musim koumat,jakej je k tomu vsemu duvod,proc se to deje a proc tak nepokryte a drze..................napada nekoho z vas neco?Dejte vedet,dost mi na tom zalezi.............proud

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#391 Re: Re:

2012-03-02 01:47:11

#389: proud - Re:  

 

Lámu si nad tím hlavu také, ale někde jsem se v nějakém článku a není to dlouho dočetl, že naše země má být ta, která má zapříčinit chystanou změnu v evropě. U nás má prý vzniknout revoluce a díky tomu to pak půjde dál. A když čteš články typu Jak mám vyžít s 350 tisíci dolarů? Ani myčku nemám, fňuká bankéř z Wall Street, tak bych se ničemu ani nedivil, že zatím něco je......Pepino
Joda

#394 Re: Re:

2012-03-02 08:39:20

#389: proud - Re:

No to koumáme nad tim samim ale napadá mě jedna věc.Jelikož to nejsou hlupáci ty Elitáři.Jsou si dobře vědomi faktu že se lidi probouzej a že jich už neni málo,proto se snaží vše urychlit aby bylo pojejich.To je však pro ně čin ze zoufalosti!Který má za následek tu znepokojenost lidí.Mohou to však dělat vědomě dál s tím že berou případné demonstrace v úvahu s nějakým rezervním plánem.Napadá mě jediné-že zařídí nějakým způsobem aby byli protesty buď zdiskreditovány nebo v horším případě prohlášeny za extrémistické aby mohli použít násilí.Pokud bude mít demonstrace 15týho kýžený úspěch pak by to vyvolalo reakci po celé evropě a následně i na mnoha místech na světě.Tak že víznam té demonstrace je mnohem větší než jak se pouhým okem zdá.Oni si to uvědomují proto udělají vše aby jsme v ČR neuspěli.Už dali do pohybu jistá opatření která učinili velmi narychlo,mění se zpravodajství v několika televizích,dosadili nové šéfi zpravodajství a mnoho zaměstnanců podává vípověd na protest proti změnám.Najednou se v televizi oběvují reportáže o extrémistech kteří jsou údajně teroristickou hrozbou.Jsou to lidé většinou 14-18let. snaží se tímto medialním podfukem vitvořit spojitost s lidmi kteří se v součastnosti snaží bojovat za lidská práva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!