Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#399

2012-03-02 13:15

Pocítila jsem následky této vlády na vlastní kůži,nedivím se,když si někdo vezme život či spáchá trestní čin,je to už neúnosné,poctivý člověk zde nemá šanci na přežití,podepsala jsem petici,neskrývám své jméno,nebojím se,bojím se jen toho,že je už na demonstraci pozdě a že vláda se nás nebojí,vysmějí nás jako pochod odborářů,na který přišlo jen pár lidí a ještě o tom rozhodovala vláda zda ho vůbec povolí,bojím se,že lidi už nemají odhodlání ani sílu něco měnit,že už ničemu nevěří:o(

Odpovědi

proud

#400 Re:

2012-03-02 13:42:50

#399: -  

 

hm,jenze kdyz to nezkusime,nikdy se nedozvime jak se veci vlastne maji,ono uz ted prakticky poradne nevime o co presne jde,mame sice nejaky predstavy,ale nejsou potvrzeny i kdyz vypadaj hodne pravdepodobne.To stvani lidi co tu dnes probiha,zvedani adrenalinu a vysloveny provokace,tim ted myslim ruzny vladni proslovy,balicky,skrty a ostatni nepopularni opatreni ma ,se mi zda ,jistej smysl,postvat lidi,zvednout nespokojenost,takze vyvolat reakci,a kdyz vyvolavam reakci,tak za nejakym ucelem,a to je prave to co me zajima,za jakym konkretne a jak se ma projevit,ceho ma dosahnout,to je vec nad kterou premejslim.A proc zrovna tady u nas.Jsme vcelku bezvyznamna zemicka s par milionama lidi,zadny velky extra nemame,nesjme nicim vyjimecne zajimavy(aspon o nicem nevim).Proc teda zrovna my?Ze by nejakej lehce zvladnutelnej pokus?Navic me treba okrajove zajima proc se tajnej spolek Bohemian Grove jmenuje zrovna Bohemian?Otazek je vic,odpovedi nenachazim,vynorujou se az casem ve spojitostech zdanlive ze zacatku nespojitelnejch souvislosti.Jako s Rimskym klubem a ostatnima zdanlive samostatnejma institucema,jejichz nitky se ovsem nekde za obzorem kam uz nedohlidnem spojujou,takze maji neco spolecnyho,co to ma spolecnyho s nama,s nasi zemi a narodem? Dobra otazka,neco urcite ano,je to hra tech velkejch svetovejch hracu,ne par unudlanku v nasi vlade co pred nima v pozoru musej stepovat a za odmenu maj dovolino si neco prikrast.Z toho ja vychazim a v takovym spektru se snazim premejslet,protoze co je mistni,ohraniceny,nedava ten pravej obraz celku,ale jen vysec ktera muze bejt uplne mylne chapana...........proud