Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#3148 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chce to trochu se zajímat...

2013-01-07 22:47

#3142: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chce to trochu se zajímat...

Máte pravdu, nenapsala jsem to explicitně, nikdo se sem nehrnul, stálo to tu za houby. Myslela jsem, že to každý pochopí, když srovnávám tehdejší mizérii s nynějšími zlatými časy.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#3152 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chce to trochu se zajímat...

2013-01-08 09:26:37

#3148: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chce to trochu se zajímat... 

 Ne, milá soudružko, je veký rozdíl. Tehdy to byl děs a bezmoc. Dnes je to moc špatné, protože ten bolševizmus a s ním spojená korupce, podvody, křivárny, fízlování,...to si mnozí přinesli s sebou a je jedno, v jakých jsou dnes stranách. Vždyť i současní komunisté v čele s Filipem, Grebeníčkem,... mají na tom svůj podíl. Myslíte, že nejedou v kšeftech, že si nezadali se všemi vládami a s jakýmkoli zákulisím? Myslíte, že jsou to chudí proletáři?:-)) Ale jedno dnes máme.... svobodné volby ( i když, zdá se, zatím špatnou nabídku :-(, můžeme cestovat, podnikat, nenechat se buzerovat, oblbovat, nemusíme mávat mávátky....přes všechno nedobré, svoboda je skvělá...

Zasloužíme si lepší politiky i vládu ... ale rudá nás zcela jistě nespasí....

A alespoň se opravily památky, města rozkvetla ( tu děsnou šeď před rokem 89 si nepamatujete? ), obchody jsou plné a můžete si vybrat ( navíc Vám nikdo nezamlčuje, pokud jsou potraviny závadné ... to nám kdysi jaksi zapomněli třeba říct, že bouchl Černobyl:-)

Takže, pokud to píšete explicitně...já také.... pokud se Vám Vaše současná situace nelíbí, dělejte něco, aby se změnila, angažujte se, nebo zvedněte pozadí a jeďte třeba za lepším do světa ( jen ten rudý svět se Vám trochu zmenšil:-), nenechte se vykořisťovat, zapřemýšlejte, zariskujte a pracujte na svém, jako sám sobě šéf i zaměstnanec...

Plácat pusou a nic nedělat je tak snadné...:-)