MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#115101

2017-09-15 09:47

V Londýně zase vraždili Merkelová, Juncker, Macron a Schulz.

 

Nepřihlášený uživatel

#115102 Re: Užívat důchod a objímat stromy.

2017-09-15 10:12

#115085: - Užívat důchod a objímat stromy. 

 To ani nikdo po Kchárlovi Šláfenberkovi nechce.


Nepřihlášený uživatel

#115103 Re:

2017-09-15 10:17

#115101: Vrazi z EU -  

 Představa, že politici EU mohu za živelnou migraci je demagogie. Zeman, který tvrdí, že je proto migraci neudělal vůbec nic, aby se živelná migrace vyřešila. 

Co více, živelnou migraci se opravdu nelze vybrat, viz. živelná migrace rusáků do ČSR v roce 1968 v počtu 500 000. 


Nepřihlášený uživatel

#115104 Re: Užívat důchod a objímat stromy.

2017-09-15 10:20

#115085: - Užívat důchod a objímat stromy. 

 Pochybnosti stran zdraví prezidenta jsou u TOP 09 to jediné, co zbývá. Vše ostatní již bylo odzkoušeno, a nefungovalo to. 

Multikulturní obohacení

#115105

2017-09-15 11:28

Muž s nožem napadl v Paříži hlídkujícího vojáka, ten útočníka zadržel

 
 
Muž s nožem napadl v Paříži v pátek ráno hlídkujícího vojáka. Ten zůstal nezraněn a útočníka, který ve svých výrocích zmiňoval Alláha, zadržel. Napadený voják byl členem protiteroristických hlídek, řekla podle agentury Reuters ministryně obrany Florence Parlyová.

 


Nepřihlášený uživatel

#115106 Re: Re: Užívat důchod a objímat stromy.

2017-09-15 11:30

#115104: - Re: Užívat důchod a objímat stromy. 

 Tobě připadá Miloš Zeman jako zdravý člověk? Skutečně může zdravý člověk v sedmdesáti letech vzpomínat na to, jak ho jeho deviantní matka mlátila a považovat to za přínos k životu, že to dokonce nabízí jako řešení pro současné školství? 

Jsi snad idiot? Miloš Zeman je duševní mrzák, proto jej také obklopují lidi jako Forejt, Ovčáček, Hlinovský, Nejedlý, Mynář, Augustin, Buriánová.....i ty se všech těchto lidí štítíš, proč se neštítíš Zemana. 


Nepřihlášený uživatel

#115107 Re:

2017-09-15 11:35

#115101: -  

 Nikoliv Evropa řeší důsledky již 100 let podpory terorismu z Ruska.  Rusové masivně školily Araby, Afričany a nejspíše i Asiaty v používání teroru pro získání politické moci. Tito dnes chtějí "svůj díl slávy", "moc" a především "peníze".  Navíc se jeví jako velmi pravděpodobné, že je KGBák Putin zaktivizoval. 


Nepřihlášený uživatel

#115108 Stropnický zešílel?

2017-09-15 11:40

Stropnický: Nejsme Babišovy ovce

Ministr obrany a místopředseda ANO Martin Stropnický v rozhovoru pro Právo řekl, že stojí za Andrejem Babišem, protože není důvod se zbavit nejlepšího hráče.

Ať si Bureš klidně generuje "neziskové projekty za milliardu", ale z jeho zdaněných, ne že si "neziskovost" bude odmazávat z daní. 

V názoru na Babiše má syn Stropnického naprostou pravdu. 

 

Naprosto jasná ÚČELOVKA

 

 

Je to přece naprosto jasné:

1. nejdřív si koupil statek a vypracoval projekt na jeho "revitalizaci" tedy Babiš

2. pak ale dětičky chtěly chovat koně, Andrej řekl OK prodávám vám cosi ZZN a to se ziskem pro Agrofert - Imobu, to prostě jinak nejde. 

3. děti to koupily a začaly podnikat, Andrej jim ručil imobou aby to mohly imobě zaplatit a ještě rozjet projekt a Imobě platit nájem ve statku. Děti na to  pobraly dotaci pro malé a střední podnikání

4. pak se to nějak "nedařilo", platit úvěr za nákup ZZN, platit úvěr na rekonstrukci a platit nájem Imobě, která jim za úvěry ručila je sktutečně nad síly jakýchkoliv dětí obzvláště, když přitom musí ještě jezdit na koni a na placení mají 80 lůžek a 100 míst v restauraci

5. Andrej řekl OK, tak já to udělám podle původního projektu "velkého" podnikání za 900 mil. a budu to do konce života "dotovat" - udržovat ve ztrátě, neb 80 lůžek a 100 míst v restauraci opravdu 900 mil. nevydělá ani za 100 let, to vidím i já (tedy andrej babiš) a budu tam bydlet, vždyť přece zbytek Agrofertu to v klidu může dotovat a budeme mít kde popít v klidu bez čumilů se spolupachateli.   

Tak kde je tam problém, "všetko je preca legálne som preca ten miliardár sorryáko" :-)

Miloš se té makroamnestii opravdu nedokáže vyhnout a to bude jeho "labutí píseň"  a pak už jej čeká jen karusel.


Nepřihlášený uživatel

#115109 Semelová "učitelka" na prvním stupni - ze všeho nejvíce připomíná deviantní matku Miloše Zemana.....

2017-09-15 11:46

Žantovský: Vystoupení osoby žalostného charakteru Semelové v Knihovně Václava Havla je politický skandál

Tohle je taky maso http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6189 

 


Nepřihlášený uživatel

#115110 Re:

2017-09-15 11:48

#115101: -  

 To je očividné.


Nepřihlášený uživatel

#115111 Re: Re: Tohle muslimské svinstvo tady nechceme!

2017-09-15 11:53


Nepřihlášený uživatel

#115112

2017-09-15 11:57

Za vším zlem v této zemi najdeš havlistu.


Nepřihlášený uživatel

#115113 Re:

2017-09-15 12:03

#115076: - 

 Tvoje máma, soudruhu?


Nepřihlášený uživatel

#115114 Re:

2017-09-15 12:05

#115099: -  

 

Kdo se neustále semkavá a přitom se vůbec efektivně nebrání? Přece stádo ovcí, když do ohrady vleze vlk a bere si je jednu po druhé...

 

Nepřihlášený uživatel

#115115 Re: Re:

2017-09-15 12:06

#115110: - Re:  

 Pokud je něco očividné, tak pouze to, že jsi strašlivě hloupý. 


Nepřihlášený uživatel

#115116 Re: Re:

2017-09-15 12:08

#115113: - Re:  

 Nejsem z bolševické rodiny, to bych řekl, je z mých příspěků naprosto zřejmé. 


Nepřihlášený uživatel

#115117 Re: Re:

2017-09-15 12:10

#115114: - Re:  

 Zkušenost je taková, že demokracii nezničil ruský bolševismus, německý nacismus ani dnes již stoletá podpora terorismu z Ruska.  To je na západních demokraciích vlastně to nejlepší. 


Nepřihlášený uživatel

#115118

2017-09-15 12:11

Jedno platí stále, každý muslim není terorista, ale každý terorista je muslim. Pseudokorektnost vede například k tomu, že na letištích je na všechny pohlíženo jako na muslimy, tedy na potencionální teroristy.

 

Nepřihlášený uživatel

#115119

2017-09-15 12:15

Letiště nejmenované bohaté arabské země. Pasová a Imigrační kontrola.
,,Salam Alejkum“ zdravím ,,Alejkum Salam“ odpovídá úředník za přepážkou.
,,Víza?“ Ptá se po otevření pasu. ,,Nemám“ odpovídám. ,,Bylo mi řečeno, že ho mohu dostat na místě. “ Hm..ano, účel vaší cesty?,,
,,Pobyt ve vaší krásné zemi. “
,,Takže turista? Obchodní cesta?“
,,Ne, běženec.“
,,Prosím?“
,,No imigrant. U nás se to zbláznilo, Necítím se bezpečně. Byl jsem třikrát přepaden cikány. Policie nikoho nechytila. Náš stát je rozkradený, hrozí kolaps sociálního systému, důchodová reforma se nepovedla, nebudu mít na stará kolena co jíst. Všude běženci z Afghánistánu a Sýrie. Vy jste bohatá arabská země. Máte ropu, velká číst příjmů je tvořená turistikou, vzmáháte se ve všech odvětvích. Prostě máte to zmáknuté. Chci u vás žít, bydlet, chci být součástí vaší krásné a bohaté země, která má super sociální program.“
,,Co?“ děsí se úředník.
Přecházím k otázkám: ,,Je pravda, že když chce některý z občanů studovat platíte mu školu? A když si vybere školu kdekoliv na světě, platíte mu stýpko včetně nákladů na ubytování, kapesné, cestovné??“
,,Ano, to je pravda“ hrdě hlásí úředník
,,Je pravda, že nabízíte sociální domy pro novomanžele, měsíční příspěvky a další výhody?“
,,Ano, je to tak“ zase pokyvuje.
,,Je pravda, že poskytujete velkou podporu obyvatelům, kteří nedosahují statutu střední třídy?“
,,Ano a máme další velké výhody pro lid této země. U nás se mají všichni dobře“ znovu hrdě pokyvuje.
,,Přijímáte imigratny z muslimských zemí?“ ptám se vyčkávavě.
,,Ne, máme plot a nikoho k nám nepouštíme“ rozhodně říká úředník který je sám muslim.
,,Vynikající. Tady jsou prosím moje požadavky.“ říkám radostně, že informace nelhaly.
,,Nerozumím.“
,,No tady jsou moje požadavky. Chci aby mi vaše vláda poskytla ubytování a další náležitosti.“ Strkám mu popsaný papír.
,,Jaké náležitosti?“
,,Stravu podle mých potřeb, takže vepřové maso alespoň jednou týdně“ .. začínám předčítat seznam.
,,Vepřové je ale nečisté!“ přerušil mě úředník vyděšeně.
,,U nás ne, a nebude mi vadit i když ho porazíte halal. Tak jsem tolerantní.“ Pokládám na stůl další papíry.
,,Pak žádám o výjimku pro mou ženu na opalování nahoře bez na pláži, povolení řídit auto sama bez dozoru muže, nezahalovat se. Taky budeme chovat pejska, možná dva. Máme je totiž rádi. Potom nutně potřebuju vědět, kdo nám bude dodávat alkohol. Normálně ho tu prý nemáte, ale u nás je to normální dát si panáčka, nebo aspoň lahvinku dobrého vína. Pivo prosím po basách. Jo a když máte ramadán, kde se budeme stravovat? To víte podle vaší víry rozhodně žít nebudeme, tak nám laskavě zařiďte vše potřebné. Jo a kde si máme vyzvedávat peníze? Kdo nám zařídí mobilní volání a internet pro styk s rodinou co zůstala v Evropě? Kdo nám bude organizovat nějaké výlety? Kdy budou hodiny vašeho jazyka zdarma? Kdy mohu pozvat bratra a jeho rodinu? To víte, jsem rodinný typ a odloučení mi nedělá dobře. Preventivní lékařská prohlídka bude kdy? Něco na mě leze, tak bych rád léky.“
,,Máte také prosím nějaký seznam vašich neziskových organizací, které mi pomohou získat trvalý pobyt, azyl a občanství? potřeboval bych právníka zdarma, aby mi pomohl s mými nároky vůči vaší zemi. To víte já nic nemám, takže ho budete platit vy. Budu vás totiž žalovat, hned jakmile se budu domnívat, že nekonáte podle mojí představy.“
,,No tak? Kde to vázne? Šup, šup, koukejte nás ubytovat.“
,,To asi nepůjde pane…zaprvé u nás nejsou neziskové organizace na podporu imigrantů..a ..“ hledá další slova úředník.
,,Co?“ žasnu
,,Že to nepůjde.“ opakuje úředník, to o čem mluvíte, ty výhody a práva, je pouze pro občany naší země. Rodové občany.
,,No to není problém, manželka je před slehnutím, tak zítra tady porodí a budeme tu na sloučení rodiny, Naše dítě bude váš občan.“ zasměji se jak jsem s ním vypekl.
,,To také nejde. Musíte tady být rodem, občanem, nestačí být zde narozen, nebo si vzít místního. To neplatí. Musíte mít naši víru a tak dál.“
,,Když nebude zbytí budu konvertovat.“ říkám s vidinou bohatství na dosah.
„Ani to nestačí. Můžete u nás po konvertování naši víru studovat, ale po omezenou dobu a na své vlastní náklady. Pak musíte odejít.“ vysvětluje trpělivě.
Jsem zaskočen a proto přecházím do útoku ,,A vůbec, víte jak složitou jsem měl cestu? Nestačil jsem jít ani ke zpovědi. Kde najdu kostel a kněze? Kdy je mše? chci si ulevit ve svatostánku.
,,Projevy cizí víry na veřejnosti jsou zakázány.“ říká důrazně.
,,Tak pojďte do kostela se mnou, dáme řeč o mém a vašem bohu. Uvidíte, že křesťanský bůh je plný porozumění a odpuštění.“ lákám ho mimo tohle úřední místo.
,,Nelze! Za svádění od pravé víry je u nás velmi přísný trest. Může se jednat i o trest nejvyšší! Nesmíte diskutovat o svém bohu a agitovat v jeho jménu!“ děsí se úředník.
To už mě rozčiluje ,,Tak to ne, znám svá práva, znám evropská práva! A vůbec, dejte si pozor. Chci u vás kandidovat ve volbách. Určitě to cizincům umožňujete, tak jako u nás.“ dodávám výhrůžně.
,,Je mi líto, ale opravdu nemáte nárok.“ kroutí hlavou úředník. Nemůžete být volen, To právo mají pouze rodoví občané. Tohle je naše země, víte? Naše zem, naše pravidla.“ Dodává a nechápe, že nerozumím tak samozřejmé věci.
Podává mi pas bez vstupního víza.
,,Sorry, Já vám nerozumím“ dělám, že jsem pozbyl znalost veškerého jazyka.
,,Potřebuju tlumočníka z vaší do mojí řeči. Prostě nerozumím.“ Začínám řvát až ohodím jeho vous svou slinou ,,Azyl rozumíte? AZYL!“


Nepřihlášený uživatel

#115120 Re:

2017-09-15 12:16

#115118: -  

 To se velmi pleteš. Co platí jisto jistě, že každý terorista je ateista a politický sektář, to platí jednoznačně, tímto mají teroristé bez nejmenších pochybností nejblíže k bolševickému Rusku, daleko blíže, než k 1,5 mld. muslimů, to je jednoznačné.

Ateisté (komunisté a nacisté - což do velké míry jedno a totéž jest, byť mluvíme o levicové i pravicovém extrému, extrém je vždy jen jeden) předvedli ve 20 století jakých masových vražd jsou schopni, komunistická revoluce v Rusku, gulagy, Katyň, vyhlazovací koncentrační tábory následné komunistické války, Kuba, Korea, Vietnam, Rudí khmérové, válka v Jugoslávii.....


Nepřihlášený uživatel

#115121 Re: Re: Re:

2017-09-15 12:32


Nepřihlášený uživatel

#115122 Re: Re: Re: Re:

2017-09-15 12:37

#115121: - Re: Re: Re:  

 Jak prosté, neváhej a na kterémkoliv mém příspěvku prokaž, že jsem bolševikem, rád se poučím, kde z mých příspěvků může takový dojem vznikat.  

Na každý takový příspěvek, kde přesně identifikuješ, že tam i jen vzniká dojem, že bych snad mohl mít blševické myšlení ti dodám tři prokázané lži nacionálního komunisty Miloše Zemana a začku jako vždy rozsudky Nejvyššího správního soudu, kde je dokonce přesně popsáno, jak také lhaním porušoval volební zákon. viz. spisová značka vol. 39/2013

Např. na textech Klause mladšího já snadno prokážu, že jeho myšlení je bolševické, manipulativní a že tedy vyrostl v bolševické rodince neboť jeho názory korelují s ruským trotlováním jeho otce. 

Evropan

#115123 Re:

2017-09-15 13:10

#115105: Monokulturní ochuzení -  

Muž je marockého původu, ale je to Francouz. Takže zase žádný emigrant ze Sýrie nebo Iráku. Nenudí tě to už opisovat sem stále větší a větší zbytečnosti? Vždyť u nás se taky stále něco děje :

Cizince z východu, jehož tělo nalezl pejskař v pondělí 11. září v Dobřanech, ubila čtyřčlenná parta českých výrostků. A to jen proto, že jej chtěla obrat. Alespoň podle dosavadního vyšetřování policie. Ta dva sedmnáctileté mladíky zadržela a obvinila z loupeže, jednoho nezletilého prověřuje a po čtvrtém zatím pátrá.

Evropan

#115124 Re:

2017-09-15 13:22

#115100: Multikulturní obohacení -  

No jasně, zase blábol z Prorusských listů. Dokonce sis dovolil dát přímý odkaz. No tak nás zase informuj, až tam bude nějaký islamofóbní slint. Když to nikdo nečte na jejich stránkách, tak se třeba podívá na první řádek tady, a ty dostaneš svých pár pětek. 

Evropan

#115125 Tohle byla opět práce muSLIMÁKA!!!

2017-09-15 15:03

Už je jen otázkou času, kdy nám v metru taky něco bouchne...