MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#148226 VENKU JE HEZKY - "MEGA KONCERT" - 23.6. V 16, 30 LETNÁ

2019-06-06 05:16


Nepřihlášený uživatel

#148227

2019-06-06 05:21

Jen bych rád upozornil všechny, kdo mají pocit, že demonstrace za odstoupení premiéra jsou nerespektováním voleb, že premiér je jmenovaný nikoli volený úředník. Volání po demisi stíhaného premiéra s návrhem na obžalobu, který nám dělá celoevropskou ostudu, není v žádném rozporu s demokratickými volbami a jejich výsledek tím nikdo nezpochybňuje, protože premiér není volen. A pokud máme za premiéra člověka bez morálky, slušnosti a soudnosti, který "nikdy neodstoupí", je třeba mu stále připomínat, že ne každý to má stejně jako on!


Nepřihlášený uživatel

#148228

2019-06-06 05:33

Babiš tvrdil, jak  zamete s politikama, kteří kradli. Jak je všechny požede ke spravedlnosti. No a... 6 let ve vládě (toto letí) a kolik kauz vyřešil? Jo moment, on má dost starostí s těma svýma. A navíc na ty jeho jsou i důkazy. Blbé, že?

Takže máme jen 3 možnosti
1) Babiš je absolutně neschopnej. A to vycházím i z toho, že žádné své sliby nesplnil.
2) Babiš v tom jede s nima. A to bych se ani nedivil.
3) Vše je vylhané a žádná kouza není pravdivá. A to se mi v některých případech také nezdá.

Takže , kterou z těch báječných možností si zvolíte? Ale pokud máte ještě nějakou jinou, sem s ní. Jsem nažhavenej jak Penam na novou linku z kapes důchodců a pracujících.


Nepřihlášený uživatel

#148229

2019-06-06 06:05

120 000 lidí na Václavském náměstí požadovalo demisi Babiše a Benešové, demisi dotační mafie. Přímý přenos z demonstrace vysílaly i zahraniční TV. Bureš se již třese. Zbytek svého zlodějského života zřejmě přečká v kriminále.


Nepřihlášený uživatel

#148230 Re:

2019-06-06 06:12

#148229: -  

Podle Andreje Babiše lidé přišli na Václavské náměstí zejména kvůli koncertům.

Chápu, že je pro něj obtížné si přiznat, že jeho jednání vyhnalo na náměstí 120 000 lidí, ale taktika zesměšňování není dobrá cesta. To už zkoušel Miroslav Štěpán. Bylo by užitečné, kdyby premiér poslouchal argumenty a hlavně přestal poškozovat Českou republiku.


Nepřihlášený uživatel

#148231

2019-06-06 06:14

 v Poslanecké sněmovně existuje pevná politicko-mocenská koalice předsedy vlády s ČSSD, SPD a KSČM, která zajišťuje premiérovi ve Sněmovně bezpečnou většinu bez ohledu na vážnost jeho osobních a podnikatelských problémů. Tato většina včera odmítla řešit zásadní ekonomické a reputační škody, které představuje dnešní pozice předsedy vlády České republiky.

Konstatujeme, že politické strany ČSSD, SPD a KSČM přebírají plnou politickou odpovědnost za střet zájmů předsedy vlády, za finanční škody pro české daňové poplatníky a za reputační škody pro český stát.

Zatímco politicko-mocenské spojenectví předsedy vlády s KSČM považujeme za logické a historicky opodstatněné, obracíme se na politické strany ČSSD a SPD, aby zodpověděly tyto zásadní otázky:

Předsedy ČSSD se chceme zeptat:

1) Zda bude ČSSD nadále podporovat premiéra ve funkci, pokud finální verze auditu Evropské komise dospěje k podobným závěrům o střetu zájmů jako předběžná verze.
2) Za jakých okolností ČSSD podpoří zastavení dotací pro Agrofert a zda ČSSD považuje za správné, aby čeští daňoví poplatníci nadále přispívali k podnikání skupiny Agrofert.
3) V případě, že by došlo k obžalobě Andreje Babiše, zda považuje ČSSD za možné, aby nadále vykonával funkci předsedy vlády.

Předsedy SPD se chceme zeptat:

1) Zda má ambici nahradit ČSSD v koalici s premiérem Babišem a ANO.
2) Zda může premiér vykonávat svou funkci v případě, že finální verze auditu Evropské komise dospěje k podobným závěrům jako předběžná verze.
3) Za jakých okolností SPD podpoří zastavení dotací pro Agrofert a zda SPD považuje za správné, aby čeští daňoví poplatníci nadále přispívali k podnikání skupiny Agrofert.
4) V případě, že by došlo k obžalobě Andreje Babiše, zda SPD podpoří návrh na vyslovení nedůvěry předsedovi vlády.

Odpovědi na tyto otázky zásadně vyjasní politickou pozici premiéra. Považujeme za správné, abychom odpovědi na tyto otázky prodiskutovali osobně s předsedy ČSSD a SPD.

Petr Fiala


Nepřihlášený uživatel

#148232

2019-06-06 06:23

 Celá Evropa nad námi kroutí hlavou


Nepřihlášený uživatel

#148233 Re: Re:

2019-06-06 06:26

#148205: - Re:  

Řešil jsem Bakalu a řekli mi, kdybych raději řešil Babiše. Řešil jsem Babiše a řekli mi, kdybych raději řešil Bakalu. Řešil jsem Bakalu a řekli mi, kdybych raději řešil Babiše. Řešil jsem Babiše a řekli mi, kdybych raději řešil Bakalu. Řešil jsem Bakalu a řekli mi, kdybych raději řešil Babiše. Řešil jsem Babiše a řekli mi, kdybych raději řešil Bakalu.

A nevyřeší se ani Bakala, ani Babiš.


Nepřihlášený uživatel

#148234

2019-06-06 07:19

 Sorose to divadle muselo stat penize.

Když každému přispěl 500 Kč na dopravu.

500 x 120 000 = 60 000 000


Nepřihlášený uživatel

#148235

2019-06-06 07:33

Největší demonstraci v České republice od roku 1989 zaznamenala významná světová média.

 

 

Přední německá televize ZDF konstatuje, že se protesty proti premiéru Babišovi přiostřují. „Proběhla jedna z největších demonstrací od roku 1989, na níž desetitisíce lidí zaplnily Václavské náměstí a požadovaly, aby politik odstoupil,“ potvrzuje v komentáři. Dále také zmiňuje kritiku, která se na miliardáře Babiše snáší s tím, že jako podnikatel měl po léta neoprávněně pobírat dotace z evropských fondů.

Video se zpravodajským příspěvkem ZDF najdete zde.


Nepřihlášený uživatel

#148236 Re:

2019-06-07 03:50

#148234: -  

Mně nic nezaplatil! Kam se můžu obrátit, aby mi tu účast doplatil?

 


Nepřihlášený uživatel

#148237

2019-06-07 04:28

Jak mohou být majitelé zemědělských firem zároveň ministry zemědělství, když se přes tento rezort vyplácejí zemědělské dotace??? Tohle Státní Hlava při jmenování ministrů opět nedomyslel, nicméně za tu dotační rozkrádačku nese plnou odpovědnost. Bohužel nikoli trestní, pouze morální, čemuž čecháčkové vesměs nerozumějí. 


Nepřihlášený uživatel

#148238 Zazněla pravda, tu Bureš nenávidí!

2019-06-07 04:34

Agent ŠtB Bureš se diví, že na něj lidi na náměstích řvou, že je lhář, podvodník a zloděj. On si totiž myslí, že je každej prolhanej tak, jako on. A navíc, řvát po něm na demonstracích je ještě to nejmenší, co ho může časem potkat


Nepřihlášený uživatel

#148239

2019-06-07 04:45

Narvanej Václavák ho častuje estébákem, podvodníkem a zlodějem a on je v pohodě. To v roce 1989 neustál ani rudej bolševickej sajrajt, který tohle zločinecký monstrum vychoval. Aspoň vidíte, vážení voliči, na jak obrovský průšvih jste přes veškerá varování zadělali. A ještě větší vinu nesou partaje, který s tíhle zmetkem spolupracovaly, spolupracují a tím jeho řádění legitimizují. Navíc on už všude stačil naklást svá kukaččí vejce, o to těžší bude od všeho toho šmejdu očistit všechny možné úřady a instituce. Máme tu čest s opravdu obrovitánskou a zrůdnou chobotnicí s tisíci chapadel. Bude to ještě dlouhá cesta, na které budeme navíc zakopávat o všechny ty Klause, Zemany a podobné vejlupky nejen z Prognosťáku, kteří budou dělat všechno proto, abychom co nejčastěji padali na hubu. Ale nakonec to dáme, nebude to snadné, ale dáme to. Hlavně se neposrat!!! 


Nepřihlášený uživatel

#148240

2019-06-07 04:55

 U každýho hnusu objevíš partu rusů !


Nepřihlášený uživatel

#148241

2019-06-07 05:00

Vždy v Česku platila nějaká morálka. Ne všichni a vždy jí ctili, ale takový marasmus, jaký přivodila současná vrchnost, ten tu rozhodně nebyl obvyklý.

Nežiju v iluzích. Přesto trvám na svém. Soudem uznaný lhář, producírující se v opileckém rauši na veřejnosti nebyl prezidentem, premiérem nebyl člověk, obviněný policií z podvodu. Nikdy. Až teď!!!


Nepřihlášený uživatel

#148242

2019-06-07 05:07

...bylo hezky, tak jsme šli na koncert...


Nepřihlášený uživatel

#148243

2019-06-07 05:13

My chceme znovu motýle!


Nepřihlášený uživatel

#148244

2019-06-07 05:27

ANO, je to útok na Českou republiku, ale pouze ze strany agenta ŠtB Bureša a jeho užitečných idiotů, které nakonec hodí přes palubu úplně stejně, jako odkopnul každého, o koho si před tím utřel svoje zlodějské pařáty. To už ví každý alespoň trochu samostatně myslící tvor. Pouze užitečný idiot si myslí, že to užitečně ustojí.


Nepřihlášený uživatel

#148245 Re: Re:

2019-06-07 05:29

#148236: - Re:  

Také mi nikdo nic " neproplatil " ani jízdné ani diety... Pane kolego, asi se musíme teda obrátit na toho pana Sorose...


Nepřihlášený uživatel

#148246

2019-06-07 05:31

Nevíte někdo, kde se ještě dá sehnat vstupenka na koncert Letná 23. 6. 2019? Platím eurem

Prý to má být hudební událost roku , vlastně TŘICETILETÍ,  TŘICETILETÍ!!!!

Nepřihlášený uživatel

#148247

2019-06-07 05:38

SENZACE! Vydavatelství MfDnes je připraveno vydávat na pokračování Dopisy Monice.


Nepřihlášený uživatel

#148248

2019-06-07 05:39

Evropská komise upozornila, že Babišova pekárna žádala o dotaci na linku za 650 milionů korun, přičemž dokazuje, že hodnota tohoto projektu je zhruba o 250 milionů korun uměle navýšená. Bruselští úředníci navíc upozorňují, že německé pekárny Lieken, které spadají od roku 2013 rovněž do Babišova impéria, stejný chléb již vyráběly. To v praxi znamená, že Babišova firma žádala o dotaci na linku, která již existovala v jeho firmách, a tudíž nemohlo jít v žádném případě o inovaci.


Nepřihlášený uživatel

#148249

2019-06-07 08:06

BABIŠPÍNA


Nepřihlášený uživatel

#148250

2019-06-07 08:44

Nesouhlasím s politikou Andreje Babiše, který demontuje náš demokratický systém.