PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#2701 většina?

2015-04-04 11:54

bez komentáře


Nepřihlášený uživatel

#2702 Re: Re: Re:

2015-04-04 12:01

#2699: - Re: Re:  

 chcete nás přesvědčit o čem ??? Proto je v Milvicích tak milujeme. Tatínek do práce nechodí , jedině tak na automaty. A dvě souběžné zbírky pro jednu rodinu je protizákonné .Že fotbalisti dostali pokutu o tom se nepíše.Příspěvková organizace nemůže ze zákonna pořádat zbírku.....


Nepřihlášený uživatel

#2703 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:16

#2702: - Re: Re: Re:  

 Jedna organizace nemůže provádět 2 sbírky za stejným účelem.


Nepřihlášený uživatel

#2704 Re: Re: Re:

2015-04-04 12:17

#2699: - Re: Re:  

Překáží mi váš globální pohled na jiné rodiny, kde oba rodiče pracují, založí si rodinu, nemají byt, vydělávají a co? Proč si založili rodinu, když nemají byt? 

kdyz si podle vas budou rodinu zakladat jenom lide kterí si dokazou zabezpecit byt bez hypoteky tak cesky narod vymre 

kdyby si mladi lide chteli na byt nasetrit tak je jim 40-50 let a to uz si mohou o detech jenom zdat 

kdo dneska dostava od mesta byt? hlavne prislusnici jisteho etnika, takze ty si muzou podle vas zakladat rodinu a nemusi premyslet jak ji uzivi!

 stat da davky, zaplatí sam sobe najem, na zbytek si rodinka napise seznam a vypise sbirku a muze se vsem vysmivat jaci jsou hlupaci ze radne pracuji, fakt svetla budoucnost v tomto state

otec pracuje tak, ze je zapsany v stave zamestnancu, zaco pani ministerka moc dekovala, ze nebyl propusten, zatím

matka nikdy nepracovala a pracovat nebude, ponevadz voni to maji jinak, nikdy nevidela pracovat ani svou matku 

podle mne neni spravne, ze nedokazi sve deti ani samych sebe zabezpecit absolutne v nicem a na vse poradaji sbirky - obleceni, obuv, leky, hračky, nabytek, pomucky do skoly  a absolutna perlička caj pro deti 

mne by zajimalo co dela socialka?


Nepřihlášený uživatel

#2705 Re: Re: Re:

2015-04-04 12:20

#2696: - Re: Re:  

 ze v teto rodine nepracuje nikdo, jen zadaji zajisteni od jinych

nejsou schopní koupit svym detem absolutne nic a prizivuji se na detech vsichni dospely


Nepřihlášený uživatel

#2706 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:23

#2697: - Re: Re: Re:  

 Doufám že i oni budou chtít chodit na brigády a nespoléhat se na TÚ........

..... touhle vetou jste mne fakt pobavila ........


Nepřihlášený uživatel

#2707 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:31

#2702: - Re: Re: Re:  

 Nemám potřebu nikoho o ničem přesvědčovat. Nevím koho milujete, milujte si sama sebe.

Dojděte si do herny vsadit na "fotbalisti" a určitě získáte finance na zaplacení pokuty a bude se o vás psát, navíc musíte založit sbírku, pro další protizákonné pokuty.


Nepřihlášený uživatel

#2708 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:36

#2704: - Re: Re: Re:  

 No schválně, co dělala sociálka v čele s KVR?


Nepřihlášený uživatel

#2709 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:40

#2707: - Re: Re: Re: Re:  

 trafena husa..................


Nepřihlášený uživatel

#2710 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:40

#2703: - Re: Re: Re: Re:  

 Hi hi, ha ha, heč a najust. Máte nejasnosti.


Nepřihlášený uživatel

#2711 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:41

#2708: - Re: Re: Re: Re:  

 KVR neni socialka, ktera ma v kompetenci patercata! 


Nepřihlášený uživatel

#2712 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:48

#2707: - Re: Re: Re: Re:  

 MILUJU MOJE ZLATÍČKA ( 6 VNUČEK) SVOJE DĚTI, SVOJE SOUROENCE,RODIČE,MANŽELA. PŘÁTELÉ NA KTERÉ SE MŮŽU NA 100% SPOLEHNOUT A NENÍ JICH MÁLO.SVOJI PRÁCI KTEROU DĚLÁM 30LET,NAŠE NALEZENÉ ZVÍŘÁTKA.SVOJI ZAHRADU.... MYSLÍTE ŽE JE TOHO MÁLO??? NA HERNY NEMÁM ČAS A UŠETŘENÉ KORUNY RADĚJI POŠLU NA SPOŘENÍ VNUČKÁM... PRACUJI I KDYŽ MÁM LEUKÉMII A JSEM 3XPO OPERACI PÁTEŘE.


Nepřihlášený uživatel

#2713 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:50

#2702: - Re: Re: Re:  

 #2699: - Re: Re:  

 chcete nás přesvědčit o čem ??? Proto je v Milvicích tak milujeme. Tatínek do práce nechodí , jedině tak na automaty. A dvě souběžné zbírky pro jednu rodinu je protizákonné .Že fotbalisti dostali pokutu o tom se nepíše.Příspěvková organizace nemůže ze zákonna pořádat zbírku.....

no vidíte, další sbírka a všichni jsou spokojení, že?Dávky se vyplácí  dál, výtěžek ze sbírky a z Otvíráku nikde, oni nic nemají a mají málo, matka bere jen 3000kč


Nepřihlášený uživatel

#2714 Re:

2015-04-04 13:02

#2690: -  

Tady to bez emocí beru a říkám, pomoci měla matka dost a té si vůbec nevážila, vždyť se ji tam pracovnice střídaly a pomáhaly se vším. Copak matka vytírala, luxovala, vždyť ona si ani nevyžehlila, vše dělaly pomocnice a placená babka, které jim to dokázala pořádně znechutit,To víte, že je pro ně sbírka důležitá, aby oni nemuseli hnout zadkem, ale konečně už by jim někdo měl říct dost. Moc se mi tady líbí jak někdo se snaží namluvit, že všichni pracovali, ale ti, kteří je znají vědí, že je to další lež jako všechno okolo nic 


Nepřihlášený uživatel

#2715 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 13:10

#2707: - Re: Re: Re: Re:  

 protizákonné pokuty?


Nepřihlášený uživatel

#2716 Re: Re:

2015-04-04 13:47

#2714: - Re:  

Bez emocí, já říkám, pomocnice pomáhaly s úklidem, že se jich tam vystřídalo +- 20 a dáváte jim šanci prolézt svou domácnost a hodnotit každé uprdnutí. Jako matka bych asi byla též negativní po určitých zkušenostech - např. špatně umyté lahvičky, viděné v dokumentu. A to nevíme, co vše se v domácnosti dělo.

Máte pocit, že sbírka je důležitá jen, aby rodiče paterčat nemuseli hnout zadkem?

Neskutečná a do nebe volající blbost. Rodiče paterčat musí fungovat 24 hodin! 


Nepřihlášený uživatel

#2717 Re: Re: Re:

2015-04-04 14:37

#2716: - Re: Re:  +- 20 a dáváte jim šanci prolézt svou domácnost a hodnotit každé uprdnutí

 kazdy rodic musí fungovat 24 hodin denne, nejen rodice patercat - zase nam chcete namluvit, ze jsou neco vyjimecneho

vubec jim nemusela dat sanci aby se tam stridalo +-20 pomocnic, mohla se postarat sirsi rodina a nikdo by nic nehodnotil, meli problem si same ozehlit, vedi jen kritizovat a hanit proto se tam pomocnice stridali jak na kolotoci a jeste k tomu ve dvou 

kdyz pomocnice spatne umyvali lahvicky ne podle prani cistotne princezny co princezne branilo v tom aby to udelala sama a urcite by to bylo dokonale jako vsechno co dela 

vsem davat do drzky a nadavat a zebrat je jedine co dokonale umí 


Nepřihlášený uživatel

#2718 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 14:42

#2713: - Re: Re: Re: Re:  

mne by zajimalo co delaji kompetentní organy v Milovicich - FU, socialka, MU a pod. 

maji strach z rodiny? nebo narcení z rasismu? zajimave!

kdovi jestli se takhle chovaji a nic nevidi i v jinych pripadech? 


Nepřihlášený uživatel

#2719

2015-04-04 14:53

 Kdo koupí dětem mobily,počítač,počítačové hry,značkové oblečení a další nutné věci.  Terezka půjde ve stopách své matky,takže výživné na její dítě až v 16 otěhotní???  Jak může někdo napsat že  do jejich plnoletosti ??? Co budou dělat rodiče ????  A služky taky do plnoletosti ???To mi rozum nebere. Mám vnuka,od 15 chodí na brigády. Ta Petra je fakt dost omezená,když toto můža napsat k transparentnímu účtu.


Nepřihlášený uživatel

#2720 Re:

2015-04-04 15:04

#2719: -  

 mozna na antikoncepci pro Terezku vypise hodna teta Petra sbirku! 

proč ne, kdyz pozaduji krem na zadeček, vitaminy  a pytliky caje? 


Nepřihlášený uživatel

#2721 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 15:10

#2710: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 tohle je slovni zasoba p. Kr.?


Nepřihlášený uživatel

#2722

2015-04-04 15:35

Pořádání veřejných sbírek

Sbírku může pořádat pouze právnická osoba se sídlem v České republice, na kterou nebyl prohlášen konkurz a která nevstoupila do likvidace, nebo obec či kraj. Pořadatelem se tedy může stát i nezisková organizace, přičemž je lhostejno, jakého typu, zaměření či ekonomické síly (ovšem ne každá má rezervy na půlmilionové pokuty v případě sebemenších prohřešků). Jedna organizace ovšem nemůže ke stejnému účelu konat několik sbírek najednou. N ezíská-li dostatek prostředků a rozhodne se celé martyrium si zopakovat, smí konání další sbírky ke stejnému účelu zahájit až po ukončení a řádném vyúčtování sbírky předchozí.


Nepřihlášený uživatel

#2723

2015-04-04 15:44

Mohu jen opět konstatovat, že příslušnice slepičího trustu se předvedly v celé své parádě?! Nepomohlo ani mé vysvětlování natož, aby se některé obtěžovaly číst.

V tomto případě není v jednoduchosti krása. Vítězí závist a prostuduchost.


Nepřihlášený uživatel

#2724 Re:

2015-04-04 15:51

#2722: -  

Máte problém? Co tady předvádíte? Někdo umí číst, někdo chápe pointu. Někdo jen kopíruje.


Nepřihlášený uživatel

#2725 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 16:17

#2717: - Re: Re: Re:  

Po několikáte opakuji, nikomu nic nenamlouvám ani nevnucuji.

Neřeším coby, kdyby. Jinak kdyby pes nesr.. , tak by ho roztrhlo a nejen jeho!

Vy holka, jste se pasovala za holku dokonalou, která má "právo" hodnotit rodinu paterčat?! Co asi tak umíte dokonale, že jste si přisvojila takové právo rozhodování? Já ve svém věku si takovou drzost nedovolím.

Když vás to těší, můžete se tady vytahovat, je to jen vaše volba.