PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)


Nepřihlášený uživatel

#2676

2015-04-03 19:13

je smutné že zakladatelka TÚ, teta Petra jim dala jako vklad pouhých 100,-


Nepřihlášený uživatel

#2677 Re:

2015-04-03 19:32

#2657: -  

 Pokud budou mít tolik triček jako otec, tak musí lidé posílat moc, úpravy bytu, snad se bude přistavovat? zasklívat balkony? Petra se bude muset otáčet, aby tam byly peníze až do plnoletosti. Jen by mne zajímalo o co se přičiní rodiče?


Nepřihlášený uživatel

#2678

2015-04-03 19:54

Takze uz nestaci sbirka do skolky a skoly,uz to zvednou o level vys az do dospelosti.Cim se pricini jejich rodina a hlavne rodice.Zatim vidim jen natazenou ruku na cizi penize.Nic co si narokuji oni nedostali a nedostavaji v takove mire rodiny ctyrcat,a jine rodiny s vice detmi.Na nemocne deti sbirame vicka a tady si rodice porad nechaji zrizovat sbirky hmotne i financni.Je to jejich rodina tak at se oni staraji sami.Zaklad maji nadstandardni,pri spravnem hospodareni vse zvladnou.Vic uz nepotrebuji,jen si zvykaji,ze jejich nadeleni sponzoruje cela republika,jak na davkach z nasich dani tak i na sbirkach.Jsou i mnohem potrebnejsi nez zdrava nadilka v Milovicich.Poskytla snad rodina neco naoplatku napr.Vojtiskovi na sbirku na jeho lecbu?Mam pocit,ze umi bohuzel jen brat..


Nepřihlášený uživatel

#2679 Re:

2015-04-03 20:10

#2678: -  

 Už to tu bylo, co oni vrátili ostatním potřebným, nebo to dávají jen své rodině, ten požadavek na hmotné věci tam mají už od února a divím se, že při tolika penězích se nestydí chtít hračky na písek a čajíčky

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-04-03 20:23



Nepřihlášený uživatel

#2681 Re: SOUHLAS

2015-04-03 20:45

A DÁL BUDEME VE ŠKOLÁCH SBÍRAT VÍČKA PRO POTŘBNĚJŠÍ KTEŘÍ SE OD STÁTU POMOCI NEDOČKAJÍ .... JINAK JE DOCELA DOST VELKÁ DRZOST NAPSAT DO PLNOLETOSTI....TÍMTO JIM TETA PETRA MOC NEPOMOHLA. POCHYBUJU ŽE SE LIDÉ NAD TÍM NEPOZASAVÍ... ZA MĚ: NIC POMOC POTŘBUJÍ NEMOCNÉ DĚTI

#2678: -  


Nepřihlášený uživatel

#2682 Re: Re: SOUHLAS

2015-04-03 21:02

#2681: - Re: SOUHLAS 

 Jsem pro sbírky když ta rodina, nebo člověk to potřebuje, ale oni mají vše na co si normální rodina vydělává 10 let a to budou oba pracovat a šetřit. Mají nově zařízený byt, včetně spotřebičů a různých nadstandartů a ještě chtějí chňapky _ drzost. Několik televizí, konzolí, chytré telefony, značkové oblečení a boty. Víc jak 700000 Kč. Budou mít někdy vůbec dost. spočtěte příjmy za fotky, články, televizi to by stačilo na auto, Kdy řeknou "už se budeme starat o své děti my"Divím se, že jim, už někdo neporadil dát si na nějaký čas se sbírkama pokoj. Z čeho se nyní budou platit chůvy a teréní pracovnice. Najednou na to peníze jsou. Bylo to vše připravené a kdo to zorganizoval by se měl pořádně stydět za podraz.


Nepřihlášený uživatel

#2683 Re: Re: SOUHLAS

2015-04-03 21:26

#2681: - Re: SOUHLAS 

 Pláčete trošku vedle. Domníváte se, že do zdravotnictví "teče" málo peněz?

Já se pozastavuji nad Vaším názorem.


Nepřihlášený uživatel

#2684 petici ano

2015-04-04 01:51

#2657: -  

Klarka mela pravdu

dotace do Milovic 4 000 000 a dar na patercata 100 korun smutne!

to se hodna teta nepredala

 Účelem sbírky je financování potřeb pro paterčata až do jejich plnoletosti.

 

Fio banka, a.s.
Pohyby na účtu: 2900747774/2010 - Transparentní účet
Majitel účtu: Maminky dětem o.s.
Název účtu: Maminky dětem o.s.
Měna účtu: CZK
Datum založení účtu: 23.02.2015
Období: 4.3.2015 - 4.4.2015

Počáteční stav účtu k: 4.3.2015Koncový stav účtu k: 4.4.2015
0,00 CZK 100,00 CZK

Nepřihlášený uživatel

#2685 chudaci deti

2015-04-04 01:58

 Zároveň rodiče paterčat oznamují, že se ukončuje sbírka pořádaná v prospěch jejich dětí Klubem dvojčat a vícerčat, o.p.s. se sídlem v Praze. Využití vybraných prostředků podle účel původní sbírky bude zachováno. Rodiče děkují dosavadním dárcům i pořadateli sbírky a doufají v další podporu od dosavadních podporovatelů. Rodiče rovněž oznamují, že nadále budou úzce spolupracovat se spolkem Maminky dětem se sídlem v Milovicích a to nejen ve věci materiální a finanční sbírky, ale i při výchově dětí.

Alexandra Kiňová

Antonín Kroščen


Nepřihlášený uživatel

#2686 Re: Re: Re: SOUHLAS

2015-04-04 05:21

#2683: - Re: Re: SOUHLAS 

 pozastavuji se nad Vašim příspěvkem... " TEČE MÁLO PENĚZ" rodině ???? Nehorázná drzost je když teta Petra nápíše že TÚ JE DO PLNOLETOSTI DĚTÍ.... TÍM RODINĚ PROSPĚLA......Jinak " sbírat víčka pro nemocné děti se Vám zdá fér" ???


Nepřihlášený uživatel

#2687 Re: chudaci deti

2015-04-04 05:56

#2685: - chudaci deti 

 Rodiče rovněž oznamují, že nadále budou úzce spolupracovat se spolkem Maminky dětem se sídlem v Milovicích a to nejen ve věci materiální a finanční sbírky, ale i při výchově dětí.

 

tak toto mne opravdu pobavilo: ale i při výchově dětí. To se nebudou otáčet na zvyky a proč dosud nespolupracovali, proč si nanasadili nějaký řád, proč nedali na rady KVR?Zatím tam spíše vládl chaos a živelnost. Hlavně aby je vychovávali k práci , nebo se budou pořádat sbírky do jejich důchodu?


Nepřihlášený uživatel

#2688

2015-04-04 07:25

 Účelem sbírky je financování potřeb pro paterčata až do jejich plnoletosti. Potom hladce přejdou na dávky !!!!!


Nepřihlášený uživatel

#2689 Re: petici ano

2015-04-04 08:11

#2684: - petici ano 

 Účelem sbírky je financování potřeb pro paterčata až do jejich plnoletosti.

A rodiče i prarodiče se s tím svezou, kde je jejich zodpovědnost, to budeme mít zodpovědnost za financování potřebm to se prohneme, co když sbírka náklady nepokryje, co pak nastane když nebudou mít na boty? To tedy nepůjdou do školy, nebo to zaplatí RC Milovice, maminky z Milovic se musí těšit, Potřeba paterčat bude asi taky domek, už je tam první stovka, tak se lidi snažte, aby korunek bylo co nejvíc, no a dávky ty budou jen tak na přilepšenou rodičům. 


Nepřihlášený uživatel

#2690

2015-04-04 08:17

Holky vy dokážete poplyvat absolutně vše kolem paterčat, navíc přihazujete různé problémy, s kterými rodina nemá nic společné a určitě je za nikoho nevyřeší. Jste citlivé ženy a matky? Máte své děti a rodinu? Komentují cizí lidi vaše chování, zvyky a činy? Vstřebáte všechny dobře míněné rady? Já například ne a myslím si své.

Zkuste se úpřimně a srdcem, bez emocí zamyslet, jak by jste kolotoč péče o pět batolat zvládala, bez pomoci, když máte jen dvě ruce. Fajn, děti povyrostou a s čím bojujete? Finance, prostor pro hraní dětí, prádlo a prostor pro uložení prádla, prostě nekonečný řetěz povinností. V neposlední řadě se musíte vyrovnat s egem každého jednotlivce ve vztekající se etapě vývoje. Zvládnete? Musíte, nějak. 

Pro tuto rodinu je sbírka dosti důležitá. Malé děti, zatím "malé starosti". Co bude, je v moci rodiny. Není potřeba lámat hůl, čas ukáže. Vždy je nějaké ale...


Nepřihlášený uživatel

#2691 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 09:10

#2666: - Re: Re: Re: Re: Re:  

V oficiálních zprávách bohužel KVR nehrála moc čistou hru, na rozdíl od rodiny.

 muzete nam blize popsat tu cistou hru rodiny? co tim myslite? 

z meho pohledu takové podvadení, lhani a vyuzivaní vseho ceho jen jde, jak u tehle povedene rodinky vcetne rodicu, prarodicu a dalsich jsem zatim nikde naslysela a nevidela 


Nepřihlášený uživatel

#2692 Re: Re:

2015-04-04 09:15

#2677: - Re:  

 asi o to co dotet, o nic!!!!!!

zebrat, zebrat, zebrat to jim jde nejlepe


Nepřihlášený uživatel

#2693 Re:

2015-04-04 09:19

#2690: -  

 Nikdo na nikoho neplyve, jen mě zaráží do plnoletosti dětí je opravdu drzost a čím přispěli rodiče.

Myslím že to přehnali,nedovedu si představit že odtatní rodiny které mají 6 dětí si nechají založit TÚs dodatkem do plnoletosti.Vydím na svých vnoučatech že v 15 chodí na brigády i když nemusí. Myslím že to je opravdu rarita do polnoletosti.....


Nepřihlášený uživatel

#2694 Re:

2015-04-04 09:32

#2690: -   mame  sve rodiny a deti a starame se o ne bez pomoci a zebrani

s vasim komentarem vyjadrim souhlas, az rodina zacne delat neco i sama za sebe a ne jenom lhat ohledne prijmu a zebrat o vse potrebne, treba pytliky caje 

vam vubec neprekazi, ze na takove urovni jako tato rodina neziji mnohe mlade rodiny s malyma detma kde oba rodice pracuji? jakou pomoc dostanou oni od statu? kdyz chteji mit byt nebo domecek maji hypoteku a plati ji desitky let!

vam vubec nevadi ze nedokazi detem ze sveho zabezpecit vubec nic, bez pomoci statu by nebyli schopni prezit a uzivit deti a porad nadavaji jak se nikdo nestara? 

vam vubec nevadí, ze v te rodine nikdo nepracuje a poradaji zbirky uz do dospelosti patercat? 

pro mne je to velice smutne zisteni


Nepřihlášený uživatel

#2695 Re:

2015-04-04 09:43

#2690: -  

 Nikdo z nás se snad neprodal mediím, je to jejich věc, dostali za to zaplaceno. My jsme je nepotřebovali vidět, ale když už jsem to viděla tak, si udělám názor a věřte, že bych jim fandila. Co většině vadí a nevděčnost, Je jasné, že sama matka by to těžko zvládla a tak dostala pomoc, jenže si neuvědomila, že ona není zaměstnavatel, že je uživatel pomoci. Kiňovi jsou dami nezodpovědní a zodpovědnost vyžadují od ostatních


Nepřihlášený uživatel

#2696 Re: Re:

2015-04-04 09:55

#2693: - Re:  

Jaká drzost, co přehnali? Já si dovedu představit rodiny, které mají 6 dětí po sobě, asi vlastní nezodpovědností a ne najednou, že si založí TÚ. Mě zaráží, čím argumentujete.

Ve svém věku, dle vnoučat, by jste zrovna vy měla být soudná, anebo máte pocit, že za děcko v 17. nemáte odpovědnost?

Že "dítě" v 15. chodí na brigády, není raritou (bez občanky to nejde), i když nemusí, ale má rádo své vydělané penízky a použije dle svého. Celkem běžná realita, tak co řešíte?


Nepřihlášený uživatel

#2697 Re: Re: Re:

2015-04-04 10:18

#2696: - Re: Re:  

 Vážená , viděla jste takto žebrat ty nezodpovědné rodiny??( převážně jsou to křesťanské rodiny) které se o těch víc dětí dokáží postarat. A tady jste to napsala krásně :

Že "dítě" v 15. chodí na brigády, není raritou (bez občanky to nejde), i když nemusí, ale má rádo své vydělané penízky a použije dle svého. Celkem běžná realita, tak co řešíte?

Doufám že i oni budou chtít chodit na brigády a nespoléhat se na TÚ.....

 

 


Nepřihlášený uživatel

#2698 Re: Re:

2015-04-04 10:37

#2694: - Re:  

 Vše to co popisujete mi vadí a myslím, že nejenom mně. Co uvidí děti asi jenom to, že matka je věčně nesokojená, otec hraje hrym Tony se k němu přidá a co tak jim přečíst pohádku?Ono je jednodušší je posadit před televizi a nechat je koukat na pohybující se obrázky. Které z dětí už něco umí, třeba pacičky?Máte pravdu, že si žijí lépe jak pracující rodina s dětma a je to spravedlívé?Nejlépe to vidí lidé co s nimi žijí v jednom domě  a také to bylo vidět jak se na ně pohlíží. 


Nepřihlášený uživatel

#2699 Re: Re:

2015-04-04 11:12

#2694: - Re:  

Nejsem mluvčí rodiny a nemám právo soudit cokoliv.

Překáží mi váš globální pohled na jiné rodiny, kde oba rodiče pracují, založí si rodinu, nemají byt, vydělávají a co? Proč si založili rodinu, když nemají byt? To je nezodpovědnost! Řešení je hypotéka na x let.

Vadí mi, že ze svého dokážou zabezpečit tak 3-4 lidi, ale je jich najednou 8, tak co mohou dělat? Bojují o přežití s pomocí státu, to je fakt. A co uděláme? Kydáme na ně vše, co nás napadne. Že by bylo někde pořád vidět, jak nadávají, že se nikdo nestará, máte zafixované.

Jak nikdo nepracuje, otac ano. Matka nějakou dobu nebude moct a často bude potřebovat pomoc.

Pro mne je správné, že pořádají zbírky.


Nepřihlášený uživatel

#2700 Re: Re:

2015-04-04 11:32

#2695: - Re:  

Nepište nám, je to váš názor a věřím, že dětem fandit budete. Co vadí většině, vadí i vám?