PETICE na podporu Kláry Vítkové - Rulíkové (paterčata)

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#2704 Re: Re: Re:

2015-04-04 12:17

#2699: - Re: Re:  

Překáží mi váš globální pohled na jiné rodiny, kde oba rodiče pracují, založí si rodinu, nemají byt, vydělávají a co? Proč si založili rodinu, když nemají byt? 

kdyz si podle vas budou rodinu zakladat jenom lide kterí si dokazou zabezpecit byt bez hypoteky tak cesky narod vymre 

kdyby si mladi lide chteli na byt nasetrit tak je jim 40-50 let a to uz si mohou o detech jenom zdat 

kdo dneska dostava od mesta byt? hlavne prislusnici jisteho etnika, takze ty si muzou podle vas zakladat rodinu a nemusi premyslet jak ji uzivi!

 stat da davky, zaplatí sam sobe najem, na zbytek si rodinka napise seznam a vypise sbirku a muze se vsem vysmivat jaci jsou hlupaci ze radne pracuji, fakt svetla budoucnost v tomto state

otec pracuje tak, ze je zapsany v stave zamestnancu, zaco pani ministerka moc dekovala, ze nebyl propusten, zatím

matka nikdy nepracovala a pracovat nebude, ponevadz voni to maji jinak, nikdy nevidela pracovat ani svou matku 

podle mne neni spravne, ze nedokazi sve deti ani samych sebe zabezpecit absolutne v nicem a na vse poradaji sbirky - obleceni, obuv, leky, hračky, nabytek, pomucky do skoly  a absolutna perlička caj pro deti 

mne by zajimalo co dela socialka?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#2708 Re: Re: Re: Re:

2015-04-04 12:36:08

#2704: - Re: Re: Re:  

 No schválně, co dělala sociálka v čele s KVR?