Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / Konec. / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#26 Komentář

2020-04-11 16:55

Myslím že se školy otevřou záleží na situaci ale myslím že jo. Podle Ministerstva zdravotnictví by se školy měly otevřít v polovině května.


Nepřihlášený uživatel

#27

2020-04-11 16:57

Jaká je šance, že se otevřou školy do června ? Co myslíte ? Už jsou i petice, kde chtějí lidé naopak, aby byla už škola aktivnější. Každopádně víc a víc podpisů proti otevření škol do konce školního roku.


Nepřihlášený uživatel

#28

2020-04-11 17:00

Doufám že to vyjde. Ja četl jen to, že by do škol šli pouze ti, co jsou v posledních ročnících a dělají maturity, přijímacky nebo závěrečky. Že by bylo snazší pro ně aby se na maturitu naučily protože by bylo více volných učitelů. Ale za mě je to hloupost i tak. Moje dcera je v závěrečném ročníku a do školy ji pustit nechci už jen z principu toho, že do školy jezdí přeplněným MHD jako spousta žaku od nich. Stejně se Covid-19 znovu roznese. Uzavřel bych školu PRO VSECHNY. Tohle je pořád hloupost..učitele budou na žáky strašně moc naléhat a žáci budou dostávat špatne známky protože jim učitele dají za jeden den strašně moc testů a zaci stejně do školy chodit nebudou protože nebudou chtít dostávat špatne známky. Nechal bych domácí výuku, co jsem já slyšel tak to spoustu žákům vyhovuje. Pokud něčemu nerozumi, napíši email učiteli. ZAVRIT SKOLY PRO VŠECHNY

Nepřihlášený uživatel

#29

2020-04-11 17:14

Ano zavřít školy pro všechny a nekomplikovat to. Tohle čekání je děsné, každý píše něco jiného, jednou záleží na Plagovi, pak záleží na Vojtěchovi, nechal bych to na občanech.


Nepřihlášený uživatel

#30

2020-04-11 17:15

Ďakujem za petíciu, moja dcéra študuje na VŠ v Prahe a nemám predstavu ako sa vôbec zo Slovenska dostane do ČR, keď nepremávajú medzinárodné vlaky a ja keď prejdem hranice autom, musím pri ceste späť na SR do povinnej karantény v štátnom zariadení, kde sú cezhraniční z Anglicka, USA.... a ešte sa tam nakazím. A to by fakt vláde nevadilo, keď sa do miest, kde sú VŠ, nahrnú študenti z roznych kútov? Im asi nie, no ja mám obavu z takéhoto preskupovania a unáhlenej migrácie aj kôli občanom ČR, aby sme vám domov teraz niečo nedajbože nedovliekli. 


Nepřihlášený uživatel

#31 Re:

2020-04-11 17:35

#30: -  

Přesně.. Asi tak

HaaNz Tesarčík

#32 Re:

2020-04-11 17:39

#28: -  

Jo přesně tak... Já dojíždím do školy dvěma autobusy a jedu v nich 45 minut dohromady...


Nepřihlášený uživatel

#33

2020-04-11 19:37

https://ct24.ceskatelevize.cz Plaga: Otevření škol bude záležet na zdravotních hlediscích

Nepřihlášený uživatel

#34 Re:

2020-04-11 19:42

#33: -  

Já nikam své děti nepustím at si říka co chce.


Nepřihlášený uživatel

#35 Re: Re:

2020-04-11 19:48

#34: - Re:  

školy dle mého názoru budou až v září :-)


Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Re: Re:

2020-04-11 19:50

#35: - Re: Re:  

No taky si myslím vůbec se to nelepší tak at vlada říka co chce....


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re: Re: Re:

2020-04-11 19:52

#36: - Re: Re: Re:  

Hlavně Plaga dostává docela na prdel od moderátorů, docela ho obdivuji :-)


Nepřihlášený uživatel

#38 Děti

2020-04-11 20:19

v Česku je i 315 dětí nakažených takže nikam své děti nepustím ani nahodou myslím si že je to dost děti....


Nepřihlášený uživatel

#39

2020-04-11 21:23

Já Vám také děkuji, že jsem se mohla podílet na této nemilé situaci. Snad to k něčemu bude. Hezkou noc, Hynečková Klára

Nepřihlášený uživatel

#40 Re:

2020-04-11 23:50

#18: -  

Taky syna do školy nepošlu má sníženou imunitu a já jsem astmatička a manžel má cirhózu jater, tudíž jsme riziková skupina a kdyby to náhodou vláda smetla se stolu tak to budu bojkotovat a klidně když budou ostatní rodiče stávkovat přidám se k ním.No snad aspoň Babiš nás nesklame a nechá zavřené ty školy do konce školního roku.Jinak už u voleb přijde o naše hlasy a věřím že,nebudu sama koho ztratí důvěru.Ať to dopadne jak chce syn zůstává do září doma!Jinak děkuji vám moc že,jste sepsali tuto petici.Taky děkuji všem rodičům,žákům a učitelům co to podepsaly.Držme si pěsti ať nám to vyjde.Všem přeju pěkné svátky jara a hlavně zdraví.s pozdravem Csalavová J.


Nepřihlášený uživatel

#41 Re: Děti

2020-04-12 00:44

#38: - Děti 

Tady je to co už nějakou dobu já osobně nechápu, pokud opravdu děti dokážou přenášet koronavirus tak proč chce stát otevřít školy? Opravdu nám stojí ten měsíc výuky zato, že se vratíme zase zpátky na začátek nebo ještě do horšího stavu než jsme začali?

Osobně, já jako student kterého má čekat maturita se děsím toho, že tento vir chytnu, už nyní žiju s revmatoidní artritidou od mládí a vím, že mám o víc jak dost oslabenou imunitu a patřím do rizikové skupiny.

To si opravdu ministr školství myslí, že je dobrý nápad pro lidi jako já jít do školy? Vždyť je to pro nás jak hrát ruskou ruletu. Pokud jde o maturity, tak si je radši udělám na podzim(Neboť studovat, studuju)než abych riskoval že skončím na nemocničním lůžku nebo v nejhorším případě v hrobě.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-04-12 05:24



Nepřihlášený uživatel

#43

2020-04-12 09:17

Jsem za tuto petici ráda a s radostí jsem ji podepsala,nechápu když děti byli takovou domů doma a museli jsme to nějak zvládat a teď na poslední měsíc děti opět nástup do škol je nesmysl stejně už skoro měsíc před koncem školního roku se děti moc neučí mají olympiády a různé akce já souhlasím s tím aby šli až v září a ještě jedna věc roušky dovolte abych se zasmála nestačilo že jsme se museli o roušky postarat sami neboť vláda nějak pochybyla a teď by každému dítěti by byli schopni zajistit roušky tak opravdu dosti úsměvné děkuji za tuto petici
LFCFAN92

#44 Radši odvolat z pražského hradu ruského švába !!!!!!!!!!

2020-04-12 12:39

Kurva, to je zas petice k hovnu. 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#45 Re: Radši odvolat z pražského hradu ruského švába !!!!!!!!!!

2020-04-12 12:42

#44: LFCFAN92 - Radši odvolat z pražského hradu ruského švába !!!!!!!!!! 

Hele klidní se jo jde tu o zdraví a jestli se ti to nelíbí nemusíš tu ani být a asi nejsi normální 85 tisíc lidí se bojí o své zdraví a jeden člověk který si o sobě mysli jakej je hrdina to nezastaví mám děti a bojím se že se nákazi a proto je nikam nepustim asi nemáš děti když tohle píšeš a nemusíš tu hned urážet ostatní. 


Nepřihlášený uživatel

#46

2020-04-12 15:05

Děkujeme za sepsání petice a budeme držet palce ať nám všem vyhoví.

Nepřihlášený uživatel

#47

2020-04-12 16:41

A není to jen sezení ve škole, vždyť školní autobusy jezdí narvane k prasknutí.
Danny

#48 Re: Re:

2020-04-12 17:11

#32: - Re:

Nápodobně... Ještě k tomu, mám astma a další problémy. Doufám, že ta vláda nebude tak blbá.


Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Radši odvolat z pražského hradu ruského švába !!!!!!!!!!

2020-04-12 17:25

#44: LFCFAN92 - Radši odvolat z pražského hradu ruského švába !!!!!!!!!! 

Neodpovídejte tomuto stvoření, to do školy asi moc nechodilo, dle jeho pravopisu. Má problémů sámo se sebou až přílíš, nepříkládejte mu.


Nepřihlášený uživatel

#50

2020-04-12 18:17

Uzavřete tuto petici nemáto smysl!



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...